Yurt Dolabı Modelleri ve Fiyatları I Uygun Fiyatlar - Gökerler

gökerler çeli metal soyunma dolapları

soyunma dolabı std tekli kahveeğimli mavi 2 li soyunma dolabıtekli soyunma dolabı gokerlerDÖRTLÜ SOYUNMA DOLABI12-gozlu-personel soyunma dolaplarısoyunma dolaplarıgökerler çelik dolaplar

 

Ülkemizdeki üniversite sayısının artmasına doğru orantılı olarak öğrenci ve yurt sayısında da artış yaşandı. Yurtlarda öğrenciler için en önemli ihtiyaç malzemesinin başında temiz, kullanışlı, renkli ve sağlam soyunma dolapları geliyor.

Eski standart haki renkli ve gri renkli yurt dolapları yerini renkli modellere bıraktı. Yurt dolapları, öğrencilerin kıyafet, kitap ve özel eşyalarını sağladığı bir ürün olduğu için titizlikle seçilmelidir.

Yurt dolap modelleri

Yurtların kalitesini belirleyen ve öğrenciler tarafından en çok dikkat edilen şeylerin başında odalardaki dolaplardır. Bir odada birden fazla öğrenci kaldığı için hırsızlık olaylarının yaşanmaması için kilitli dolap modelleri sıkça tercih edilmektedir.

Tek kapılı, iki kapılı tekli, ikili, üçlü, dörtlü gibi modelleri mevcuttur. Odaların büyüklüklerine göre bu modellerden birisinin seçilmesi önemlidir.

2018’deki yeni trendler renkli dolap modelleri de sıkça tercih edilmektedir. Renkli yurt soyunma dolap modelleri odalara ayrı bir hava katmakta ve daha ferah göstermektedir.

Bu nedenle renkli dolapların tercih edilmesi pazarlama da avantaj sağlayacaktır.

Tüm dolap modellerini görmek ve ölçülerini öğrenmek için tıklayınız: https://www.gokerler.com/celik-metal-dolaplar/

Metal yurt dolabı fiyatları

Ülkemizdeki özel ve KYK yurtların artmasıyla dolap ihtiyacı da giderek artmaktadır. Bu artış ile dolap modellerimizde çeşitlilik sağladık. Standart modellerin yanında renkli çelik dolaplar da üretiyoruz.

Standart yurt dolap modellerinin fiyatları renkli ürünlere göre daha ucuzdur. Kullanılan malzemenin artmasıyla fiyatlarda da artış yaşanmaktadır.

Metal yurt dolap üretiminde kullandığımız çelik saçlar dolara endekslidir. Son zamanlarda ülkemizdeki dolar kurunun yükselmesi metal yurt dolap fiyatlarına da yansımıştır.

Ancak imalatçı firma olduğumuzdan ötürü piyasada satılan ürünlerden daha uygun fiyata satılmaktadır.

Dolap fiyatları, 600 TL ile 1500 TL arasında değişmektedir. Detaylar, fırsatları ve kampanyalar için +90 850 304 1376 numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Çelik yurt dolaplarının özellikleri

Dolaplarımız %100 yerlidir.

Çelik altılı soyunma dolabı sağlam punta kaynaklı DKP sac yapımıdır. Yurt dolaplarında kullanılan saclar Ereğli Demir Çelik tesislerinde üretilen soğuk haddelenmiş 6112 A-1 kalite saçtır.

Çelik dolaplarda alt ve üst bağımsız bölümler ayrı kapaklarla açılıp kapatılmaktadır.

Yurt soyunma dolabı kapak kısımlarında alt ve üst birer adet gizli menteşe ile gövde bağlantılıdır

Altılı soyunma dolabı her kapağında havalandırma panjuru vardır ve isimlik mevcuttur.

Kilit sistemi asma kilit takmaya uygundur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...