Çelik Temizlik Dolabı

0 out of 5

Temizlik dolabı modellerimiz çelik alaşımlı saç levhalar ile üretilmektedir. Bu üretimde ana malzeme olan bu saç levhaların temini için firmamız hassas bir kurumsal kalite politikası takip etmektedir.

Metal Temizlik Dolabı

0 out of 5

Temizlik yapılma ihtiyacı olan her işletmenin kullanması gereken dolaplardan biri de temizlik dolabıdır. İhtiyacının giderilmesinde işletmelerin temel beklentisi de uzun kullanım ömrü ve pratik bir kullanımdır. Bu isteklerin yerine getirilmesi...

İki Kapılı Gri Temizlik Dolabı

1,062.00 999.00
0 out of 5

İki Kapılı Gri Temizlik Dolabı

1,062.00 999.00
0 out of 5

  EN: 92 Cm DERİNLİK: 40 Cm YÜKSEKLİK: 200 Cm KAPI YÜKSEKLİĞİ: 184 Cm BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 39,5 Cm DOLAP GÖZ SAYISI: 6 SAYYAR RAF SAYISI: 3 SABİT RAF SAYISI:...

Temizlik dolabı başta evler, iş yerleri, okullar ve alışveriş merkezleri olmak üzere pek çok yerde kullanılan ve içinde çeşitli temizlik malzemelerinin saklandığı ürünlerdir. Bu ürünlerin evler için üretilen özel modelleri de vardır. Sadece temizlik malzemelerini saklamak amacıyla kullanılmaz aynı zamanda sahip oldukları özellikleri sayesinde çamaşır ütüleme ve katlama amacıyla da kullanılır.

Dolap modelleri ahşap, plastik ve çelikten üretilmektedir. En çok tercih edilen ürünler özellikle işyerleri için çelik modeller olmaktadır. Nemlenme, kırılma ve eskime olayının en az yaşandığı çelik ürünler dayanaklığı açısından en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. İş yerleri için üretilen temizlik dolapları sadece malzemelerini saklamaya yaramaz. Bu tür ürünler paslanmaz çelikten veya plastikten üretilir.

Çeşitli renklerde üretilebildiği gibi çoğunlukla gri ve beyaz renkler tercih edilir. İşletmelerin bu ürünleri konumlandırılacağı alanın dekorasyon özelliklerine uygun nitelikteki renkleri seçmeleri de mümkündür.

Temizlik ürünlerinin saklandığı özel dolapların neme ve suya dayanıklı olması büyük bir önem arz etmektedir. Nem tutmayan ürünlerin uzun yıllar boyunca kırılmadan veya zarar görmeden kullanılabilmesi doğaldır. İş yerlerinde nemlenme tehlikesi fazla olduğu için genelde metal dolaplar tercih edilir.

Ürünlerde asma kilit kullanılabilir ancak asma kilit güvenli olmadığı için gömme kilit tercih edilir. Temizlik dolapları genellikle çift kapaklıdır ve standart olarak beş raf ve bir askılıktan oluşur. Askılık, önlük asılması için kullanılır. Ürünlerin ayaklarının olması çok önemlidir. Bu ayaklar dolap kapağının yerden gelecek herhangi bir engele takılmasını engeller. Hem alt kısmı kolaylıkla temizlenmektedir.

TEMİZLİK DOLABI ÖLÇÜLERİ

Ayaksız dolapların yüksekliği ortalama 190 cm olurken ayaklı olanların yüksekliği ise ortalama 200 ila 210 cm’dir. Ürünlerin genişlikleri standart olarak 92’cm’dir. Genişlikleri ise 40 – 45 cm arasında değişir. Özellikle arzu edilen bir ölçü varsa o ölçüde de imal edilebilir.

Çelik dolapların sac kalınlığı tercihe göre 0,7 mm, 0,8 mm ya da 0,9 mm olabilir. Tüm ürünlerin ölçülerini görmek için temizlik dolabı kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.

TEMİZLİK DOLABI ÖZELLİKLERİ VE FİYATLARI

Temizlik dolaplarının fiyatları, boylarına ve renklerine göre değişir. Gri ve beyaz renk ürünler en ucuz olanlarıdır. Daha farklı renklerde tercih edilecekse satın almak isteyen iş yerleri, bütçesini biraz daha fazla tutmak durumundadır. Ayaklı ürünler ayaksız olanlara oranla daha pahalıdır. Ancak yerden yüksek olması sayesinde bu türler tercih edilir.

Plastik dolaplar, çelik ürünlerden daha ucuzdur.

Bunun en önemli nedeni plastiğin imalatının çeliğin imalatından daha kolay ve kalitesiz olmasındandır.

Alınan plastik maddeden yapılmış ürünler kısa sürede size sıkıntı çıkaracaktır. Özellikle güneş gören bir yerde duracaksa ürünleriniz yıpranma süresi daha da kısa olacaktır. O yüzden uzun süreli ve daha avantajlı ürünlere sahip olmak için çelik dolap tercih etmelisiniz.

Loading...