Standart Tek Kapılı Dolap

Stok Kodu: GKR 1001 STANDART RAL 7035
Availability:
Stokta

ÖLÇÜ ve ÖZELLİKLERİ
EN: 45 Cm

DERİNLİK: 40 Cm

YÜKSEKLİK: 185 Cm

KAPI GENİŞLİĞİ: 33,7 Cm

KAPI YÜKSEKLİĞİ: 166,1 Cm

BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 40 Cm
ÜRETİCİ FİRMA ve MARKA GÖKERLER ÇELİK

Tek kapılı dolap, az ya da çok personel çalıştıran her işletme ihtiyaç duyabilir. Özellikle yer konusunda tasarruftan dolayı en çok tercih edilen model türüdür. Depertaman değişikliklerinde tek kapılı dolapların taşınması daha kolaydır. Ofis, hastane, otel, fabrika, askeriye gibi yerlerde kılık kıyafet ve özel eşyaların saklanması için önemlidir. Çelik tekli soyunma dolapları ahşap ve bez olanlara nazaran daha çok tercih edilmektedir. Sebebi ise yangın ve darbelere karşı dayanıklı ve sağlam olmasıdır.

Standart Tek Kapılı Dolap Özellikleri

Kalite politikamız gereği Ereğli Demir Çelik tesislerinden temin ettiğimiz saç levhaları kullanmaktayız. Bu levhaların standartlara uyan kalitesi sayesinde dolap gövdeleri deformasyona uğramadan uzun yıllar kullanılabilmektedir. Gövdesinin birleştirilme aşamasında yapılması gereken punta kaynak kalitesine dikkat etmek gerekir. Burada ise için de işçilik kalitesi ve tecrübe ön plana çıkar.

Standart tekli metal dolap için kapak montajı, gerekli menteşe sistemi ve kilit mekanizmasının kaliteli ve doğru malzemeler kullanılarak gerçekleştirilmesi gerekir. Dolap kapakların hareketli parçalardan oluşması yıpranma oranlarının da yüksek olmasına neden olmaktadır. Bu sebeple menteşe seçiminde yıpranma payı düşünülerek bir tercihte bulunmak kapak sarkmalarının da önüne geçecektir. Tek kapılı dolaplarda yonca kilit mekanizması kullanmaktayız. Bu kilit mekanizması çeşitli büyüklükte asma kilit uygulamalarına da imkân vermektedir. Verilecek toplu siparişlerde kilit mekanizması ile ilgili farklı projelendirmeler ve uygulamalar da yapabilmekteyiz.

İşletmelerin kullanımına sunulacak olan standart tekli metal personel dolabı için toplu alımlarda standartların dışında dolap gözü genişliği de seçebilirsiniz. Bu sayede dolap ya da dolapların konumlandırılacağı alan, verimli olarak kullanılabilir. Bu özellik aynı zamanda dekorasyon uygulaması için de pozitif bir fayda sağlamaktadır. Çelik tekli soyunma dolabı için üst ve alt bölümlerde konumlandırılan raf uygulaması da yapabilmekteyiz. Böylece personel küçük eşyaları için rafları büyük eşyaları için ise askılıkları rahatlıkla kullanabilmektedir. Havalandırma panjurları çelik soyunma dolapları için vazgeçilmez uygulamalardan biridir. Tek kapılı dolap içerisindeki kirli hava ile dışarıdaki temiz havanın sürekli yer değiştirmesi ve dolap içine taze havanın gelmesi muhtemel bakteri üremesinin de önüne geçecek uygulamalardandır.

Ürettiğimiz modellerde kapak üzerinde alt ve üst bölüme simetrik olarak konumlandırdığımız hava panjurları sayesinde hijyenik bir dolap gözü hedeflenmektedir. İşletmeler dolap takibini yapmak ve dolapları personeline zimmetlemek için çelik dolap üzerine numara verme ya da isim yazma yöntemini sıklıkla kullanmaktadır. Bu ihtiyaçtan yola çıkan firmamız, çelik tekli soyunma dolabı modeli için de isimlik uygulamasını üretim aşamasında gerçekleştirmektedir. Tekli dolap kapağının üst orta bölümüne konumlandırdığımız isimlikler sayesinde dolapların kişiselleştirilmesi de sağlanmış olacaktır. Standart tekli kapılı dolap üretimi için dilerseniz toplu siparişlerde renk seçeneği de belirtebilirsiniz. Farklı renk üretebilme imkânına sahip firmamız bu sayede müşterilerin dekorasyon uygulamalarına da katkı sunabilmektedir. Standart tek kapılı dolap modellerinde ölçüler sabittir. Bu dolaplarda ucuz tekli dolap modeline göre biraz daha pahalıdır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Standart Tek Kapılı Dolap” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...