Tekli Dolap - Gökerler İmalat (% 25 İndirim)

Tekli Soyunma Dolabı

Stok Kodu: GKR 1001 EKONOMIK RAL 7035
Availability:
Stokta

ÖLÇÜLER

EN: 40 Cm
DERİNLİK: 36 Cm
YÜKSEKLİK: 175 Cm
KAPI GENİŞLİĞİ: 27 Cm
KAPI YÜKSEKLİĞİ: 156 Cm
BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 36 Cm
DOLAP GÖZ SAYISI: 1
KAPI AÇILMA DERECESİ: 90
GÖVDE MALZEMESİ: ÇELİK SAÇ
GÖVDE BOYA: ELEKTROSTATİK TOZ BOYA
GÖVDE RENGİ: RAL 7035 ( KIRLI BEYAZ)
KİLİT MEKANİZMASİ: HER KAPI İÇİN 1 ADET ASMA KİLİT MODÜLÜ
ÜRÜNTİCİ FİRMA ve MARKA: GÖKERLER ÇELİK

 

Firmamız, kurumsal yapısı ve kalite politikası sebebiyle ürettiği her üründe olduğu gibi tekli dolap üretimi için de kaliteyi ön planda tutmaktadır.  Metal tekli çelik dolap üretimimizde temelde iki başlık ön plana çıkar: Kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik. Kaliteli malzemeye sahip bir dolabın gerek kullanım ömrü gerekse dekoratif duruşu oldukça farklıdır. Firma olarak çelik tekli soyunma dolabı ana malzemesi olarak kullandığımız çelik saç alaşımları Ereğli Demir Çelik tesislerinden temin etmekteyiz. Bu tesislerde üretilen soğuk haddelenmiş saç plakalar her türlü çevresel faktöre karşı ciddi dayanım sağlamaktadır.  Tekli dolap kullanımı oldukça yaygınlaşmaktadır. İmalatçı şirket olmamız nedeniyle tekli dolap ve diğer tüm metal dolapları uygun fiyata temin edebilirsiniz.

 

Tekli Dolap Özellikleri

 

Dolap üretiminin önemli malzemelerinden biri de menteşe ve kilit sistemleridir. Tekli dolap modellerinde asma ve gömme kilitler kullanılmaktadır. Bunlar dolabın hareketli parçası olan kapak üzerine monte edildiği için yıpranma payları ve oranları diğer malzemelerden daha farklıdır. Bu sebeple kaliteli kilitli tekli personel dolabı için seçeceğiniz menteşe grubunun ve kilit sisteminin de yeterli kaliteye sahip olması gerekir. Tekli dolaplarda kullanılan menteşelerin kalitesi sebebiyle uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Metal tekli dolaplarda önemli noktalardan biri de boya kalitesidir. Boya olarak kullandığımız elektrostatik toz boyanın birinci sınıf niteliklere sahip olduğunu belirtelim. Bu boya; özellikle nem, sıcaklık ve toza karşı güçlü bir mukavemet gücüne sahiptir. Tekli personel dolap için kişiselleştirme uygulamalarından biri olarak kabul edebileceğimiz isimlik bölümü de gerek işletmenin takibini gerekse personelin dolap takibini kolaylaştırmaktadır.

İsimlik bölümüne işletmelerin istekleri doğrultusunda numara ya da ad soyad yazılabilir. Havalandırma panjurları kaliteli tekli dolap üretiminde özenle çalıştığımız bölümlerdir. Bu bölümler sayesinde dolap için hava sirkülâsyonu sağlanırken koku ve bakteri üretiminin de önlemi alınmış olmaktadır. Tekli çelik dolap, iç hacminin geniş olması nedeniyle verimli olarak değerlendirilen modellerden biridir. Tekli dolap için üst ve alt raf opsiyonları bulunur. Arada kalan geniş bölümün askılık olarak kullanıldığı tekli dolap için toplu siparişlerde istediğiniz projelendirme de yapılabilmektedir.

Kaliteli bir soyunma dolabı seçimi yapacaksanız mutlaka işçilik kalitesinin de birinci sınıf niteliklere sahip olmasına dikkat etmelisiniz. Firma olarak ürettiğimiz tekli dolaplar için personelimizin punta kaynağı kalitesinden ölçüm ve kesim kalitesine kadar ciddi bir emek sarf ettiğini ifade etmeliyiz. Kalitenin tesadüf olmadığı bilinci ile yaptığımız seçkin tekli soyunma dolap üretimindeki müşteri memnuniyetinin üst seviyede olması firma olarak en büyük kazancımızdır.

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Tekli Soyunma Dolabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Yardım mı lazım? Bizimle iletişime geçin