Soyunma Dolabı Modelleri ve Fiyatları I % 37 İNDİRİM - Gökerler
Çok satanlar

Altılı Soyunma Dolabı

0.00
4.67 out of 5

Altılı Soyunma Dolabı

0.00
4.67 out of 5

  ÖLÇÜLER * EN: 97 Cm * DERİNLİK: 36 Cm * YÜKSEKLİK: 200 Cm * KAPI GENİŞLİĞİ: 27 Cm * KAPI YÜKSEKLİĞİ: 89,5 Cm * BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 36 Cm...

Dokuzlu Soyunma Dolabı

0 out of 5

ÖLÇÜLERİ EN: 97 Cm DERİNLİK: 36 Cm YÜKSEKLİK: 200 Cm KAPI GENİŞLİĞİ: 27 Cm KAPI YÜKSEKLİĞİ: 59,5 Cm BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 36 Cm DOLAP GÖZ SAYISI: 9 KAPI AÇILMA DERECESİ:...

Standart Altılı Soyunma Dolabı

0 out of 5

. ÖLÇÜLERİ · EN: 117 Cm · DERİNLİK: 40 Cm · YÜKSEKLİK: 200 Cm · KAPI GENİŞLİĞİ: 33,7 Cm · KAPI YÜKSEKLİĞİ: 89,5 Cm · BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 40 Cm...

Standart Dörtlü Soyunma Dolabı

0 out of 5

ÖLÇÜLERİ EN: 80 Cm DERİNLİK: 40 Cm YÜKSEKLİK: 200 Cm KAPI GENİŞLİĞİ: 33,7 Cm KAPI YÜKSEKLİĞİ: 89,5 Cm BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 40 Cm DOLAP GÖZ SAYISI: 4 KAPI AÇILMA DERECESİ:...

Dörtlü Soyunma Dolabı

4.00 out of 5

ÖLÇÜLER · EN: 67 Cm · DERİNLİK: 36 Cm · YÜKSEKLİK: 200 Cm · KAPI GENİŞLİĞİ: 27 Cm · KAPI YÜKSEKLİĞİ: 89,5 Cm · BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 36 Cm ·...

Standart Üçlü Soyunma Dolabı

0 out of 5

  ÖLÇÜ ve ÖZELLİKLERİ · EN: 117 Cm · DERİNLİK: 40 Cm · YÜKSEKLİK: 185 Cm · KAPI GENİŞLİĞİ: 33,7 Cm · KAPI YÜKSEKLİĞİ: 166,5 Cm · BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ:...

İkili Soyunma Dolabı

0 out of 5

ÖLÇÜLERİ EN: 67 Cm DERİNLİK: 36 Cm YÜKSEKLİK: 175 Cm KAPI GENİŞLİĞİ: 27 Cm KAPI YÜKSEKLİĞİ: 156 Cm BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 36 Cm DOLAP GÖZ SAYISI: 2 KAPI AÇILMA DERECESİ:...

Standart İkili Soyunma Dolabı

0 out of 5

ÖLÇÜ ve ÖZELLİKLERİ · EN: 80 Cm · DERİNLİK: 40 Cm · YÜKSEKLİK: 185 Cm · KAPI GENİŞLİĞİ: 33,7 Cm · KAPI YÜKSEKLİĞİ: 166,5 Cm · BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 40...

Standart Tek İkili Soyunma Dolabı

0 out of 5

ÖLÇÜLER ve ÖZELLİKLERİ EN: 45 Cm DERİNLİK: 40 Cm YÜKSEKLİK: 185 Cm KAPI GENİŞLİĞİ: 33,7 Cm KAPI YÜKSEKLİĞİ: 166,1 Cm BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 40 Cm

Soyunma dolabı,  çoğunlukla iş yerlerinde, spor salonlarında, AVM’lerde, bazen de kütüphanelerde bulunan ve çeşitli eşyaları içine koymakta kullanılan bir dolap türüdür. Dolaplar, kabin tipi mobilya sınıfına girer ve sökülüp yeniden monte edilebilen (demonte) mobilyalardır. Bu özellikleri onların taşınışını, kullanışını ve tamir edilişini kolaylaştırır. Soyunma dolabı çelik ve metal sacdan imal edilmesi güvenliği arttırdığından dolayı daha çok tercih edilmektedir.

İş Güvenliği Dolabı Nedir?

Çalışanların kişisel eşyalarını ve kişisel kıyafetlerini iş saatlerinde güvenli bir yere bırakması amacıyla kullanılan dolaplardır. İlerleyen teknolojiden ötürü günümüzde şifreli iş güvenliği dolaplarının da çıkmasıyla beraber birçok iş yerinde bu personel dolapları kullanılmaktadır. Çalışanların sadece kişisel eşyaları için değil, tıbbi ve ilk yardım amaçlı hazır halde bulunan ürünlerin muhafaza edilmesi de bu dolaplarda olmaktadır.

İş Güvenliği Yönetmeliğine göre iş kıyafetinin giyilmesinin zorunlu olduğu iş yerlerinde, çalışanlara eşya zimmetlenen iş yerlerinde, müşterilerin kıyafetlerini değiştirmesi gereken iş yerlerinde soyunma dolabı bulundurmak zorunludur. En uygun dolap ise modeli işletmeden işletmeye değişir.

Bu dolaplar ile ilgili güvenlik hususlarını dikkate aldığımızda şu söz yer almaktadır:

Soyunma odalarında her çalışan için çalışma saatleri içinde giysilerini koyabilecekleri yeterli büyüklükte kilitli çelik dolaplar bulundurulur.

İş sağlığı ve güvenliği yönetmeliğinde bizzat yayınlanan, alakadar olan yönetmeliğe göre kilit bulundurulması zorunludur. Fakat kilit çeşidi ile ilgili kesin bir bilge yayılamamıştır. Yani tamamen isteğe bağlı olarak asma kilit kullanabilirsiniz ya da gömme kilit veya son teknoloji olan elektronik kilit tercih edebilirsiniz. Burada önemli olan iş yerine ve sizlere hangi tipte kilidin uygun olduğudur.

İş güvenliği dolaplarının en büyük özelliği kabin köşelerinin bükümlüdür. Bu sayede, herhangi bir şekilde dolabın keskin yerleri işçilerin ellerini kesemeyecektir. Bunun amacı kazara ya da bilerek çalışanın zarar görmesini engellemektir. Ayrıca personel dolabının raf ve askılıkları tam yerine oturmalı ve en az iki bölmesi olmak zorundadır. Bununla da ilgili bir yönetmelik vardır.

İş güvenliği dolaplarının fiyatları ise yine dolabına göre değişmektedir.

Kişisel koruyucu malzeme dolaplarının fiyatları ise yapımında kullanılan malzemeye göre fiyat aralığı değişim göstermektedir.

Metal olan iş güvenliği dolaplarının fiyatı biraz daha yüksektir.

Soyunma dolabı modelinde tercih ise, kullanım amacına göre değişmektedir. Tam boy modellerde tekli, 2’li, 3’lü modeller bulunurken yarım boy modellerde ikili, 4’lü, 6’lı modelleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra estetik açıdan son derece güzel görünen çelik Z tipi soyunma dolapları ve renkli metal soyunma dolabı modelleri de mevcuttur.

Soyunma Dolabı Sacları

Çelik soyunma dolabı sağlam punta kaynaklı DKP sac yapımıdır. Ürünlerde kullandığımız saclar, Ereğli Demir Çelik tesislerinde üretilen soğuk haddelenmiş 6112 A-1 kalite sacdır.

Özellikleri ise; ahşap ve çelik malzemeden yapılması, kilitsiz, asma kilitli ve gömme kilitli olarak piyasaya sunulmaktadır.

Soyunma Dolabı Ölçüleri

Çelik ve metal soyunma dolabı yükseklikleri genelde 200 cm olup, derinlik 37 genişlik ise 95’tir. Bu ölçülerin kullanılmasının nedeni, kullanıldığı iş yerinde fazla yer kaplamamasıdır.

Bu ölçülerden daha küçük ya da büyük dolaplar da bulunur. Ayrıca bu ölçülerden farklı olarak arzu ettiğiniz bir dolabı istediğiniz ölçülerde yaptırabilirsiniz.

Soyunma Dolabı Modelleri ve Fiyatları

Soyunma dolabı fiyatının belirlenmesinde pek çok etken bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi göz sayısı, kullanılan malzeme ve dolabın tasarımıdır.

Kendisinden üretilen malzeme ahşap, çelik ve metal saç kalınlığı soyunma dolabı fiyatlarında ciddi manada belirleyicidir. Buna ek olarak, dolabın kilitsiz, asma kilitli ya da gömme olup olmaması da fiyat konusunda farklılık göstermektedir.

Asma kilit, güvenlik açısından oldukça zafiyet bulundurduğu için daha ucuzdur.

Gömme kilit biraz daha pahalı olsa da asma kilitten daha güvenlidir ancak herhangi bir kilitli kalma veya anahtarı bulamama durumunda dolap kapağının temelli sökülmesi gerekmektedir.

Pahalı olmasına karşın en güvenli ve kullanımı rahat olan kilit sistemi şifreli kilittir.

Standart Soyunma Dolabı Modelleri

Çelik standart soyunma dolaplarında kullanılan sac daha kalın ve geniştir. Bu nedenle ekonomik sınıfa göre biraz daha pahalıdır.

Standart metal soyunma dolabı modelleri ve toptan fiyatları:

Standart altılı fiyatı: 655 TL

Standart dörtlü fiyatı: 510 TL

Standart üçlü fiyatı: 620 TL

Standart ikili fiyatı: 480 TL

Standart tekli fiyatı: 320 TL

Standart tek-ikili fiyatı: 360 TL

Ekonomik Soyunma Dolabı Modelleri

Bu metal dolap modelleri standart olanlara kıyasen daha ucuzdur. Ucuz olmasının nedeni ise ölçüleri daha dar ve incedir. Bu modeller gri renkte üretilmektedir.

Ekonomik soyunma dolabı modelleri ve toptan fiyatları:

Ekonomik dokuzlu fiyatı: 570 TL

Ekonomik sekizli fiyatı: 645 TL

Ekonomik altılı fiyatı: 465 TL

Ekonomik dörtlü fiyatı: 365 TL

Ekonomik üçlü fiyatı: 385 TL

Ekonomik ikili fiyatı: 310 TL

Ekonomik tekli fiyatı: 240 TL

Renkli Soyunma Dolabı Modelleri

Çelik soyunma dolabını istediğiniz renkte yaptırabilir ve görsel olarak kullanıldığı alanda farklılık oluşturabilirsiniz. Model tercihinde bulunurken çalışan sayısını ve konumlandırılarak yerin boyutunu göz önünde bulundurmalısınız. Mevcutta olan renkli model soyunma dolapları kırmızı, turuncu, sarı, mavi, haki, yeşil ve gri renklerdir.

Askılı Soyunma Dolabı Modelleri

Dolapların içine askılık yaparak mont ve benzeri asılabilen kıyafetlerin muhafaza edilmesini kolaylaştırabilirsiniz. Eğer istihdam ettiğiniz çalışanlarınız fazla ise raflı sistem uygulayarak kare dolaplar yaptırabilir ve yerden tasarruf edebilirsiniz.

Elbise dolabı olarak ta bilinen bu askılı dolap modelleri iş sahasında en çok duyulan modeldir.

Özel Soyunma Dolapları

Spor salonları ya da alan sorunu yaşayan mekanlarda özel metal soyunma dolabı modelleri tercih edilmektedir. İstediğiniz ölçüde dolaplar yoksa ya da mevcuttaki dolaplardan daha sağlam olması istenirse farklı renk ve ölçülerde özel soyunma dolapları yaptırılır.

İş Güvenliği Dolap Ölçüleri

EN: 80 Cm

·       DERİNLİK: 40 Cm

·       YÜKSEKLİK: 200 Cm

·       KAPI GENİŞLİĞİ: 33,7 Cm

·       KAPI YÜKSEKLİĞİ: 165 Cm

·       BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 40 Cm

·       İÇ BÖLÜME: 19+19 Cm

·       DOLAP GÖZ SAYISI: 2

·       KAPI AÇILMA DERECESİ: 90

·       GÖVDE MALZEMESİ: ÇELİK SAÇ

·       GÖVDE BOYA: ELEKTROSTATİK TOZ BOYA

·       GÖVDE RENGİ: RAL 7035 ( KIRLI BEYAZ)

·       KİLİT MEKANİZMASİ: HER KAPI İÇİN 1 ADET ASMA KİLİT MODÜLÜ

Detaylar için hemen bizi arayınız:

+90 212 612 13 27   +90 850 304 1376

Soyunma dolabı imalatımızdan görüntüler:

Loading...