Gokerler çelik metal eşya imalatı

Soyunma dolabı imalatı yapan firmalar

Çelik metal soyunma dolabı imalatı yapan firmalar ile ilgili detayları bu yazımızda sizler için derledik. Çalışanların çalışma şartlarının iyileştirilmesi ve güven içinde çalışması için soyunma dolabı ihtiyacı giderek artıyor. Dolapların çelikten üretilmesi ise ahşap olanlara göre daha çok tercih edilmektedir. Bunun en önemli nedeni ise, metal soyunma dolabın daha güvenli ve daha sağlam olmasıdır. Üretici firmalar, bunu göz önünde bulundurarak ürünlerini imal etmektedir.

Çelik soyunma dolabı sacı kalın kesilmiş, Ereğli demir çelik tesislerinde üretilen soğuk haddelenmiş 6112 A-1 kalite olarak kullanılmaktadır. Kalite, sağlamlık ve güven istiyorsanız sac hakkında bilgi alınmasında fayda vardır. Önemli evrakların korunması için firmalar çelik soyunma dolabı ve metal dosya dolabı tercihlerinde bulunuyorlar. Deprem ve yangın gibi durumlarda evrakların korunması için bu ayrıntı önem taşımaktadır.

İstanbul başta olmak üzere, Türkiye’de soyunma dolabı üretimi yapan az sayıda firma bulunmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle e-ticaret sektörünün büyümesiyle ürünler ithal edilip iç piyasada satışı yapılmaktadır. Bunun başında da hepsi burada ve sahibinden gibi siteler öne çıkıyor. Ancak tüm bu gelişmelere rağmen Türkiye’de üretilen yerli ürünler bulunmaktadır. Bu gibi araç ve gereçler için en uygun yer ise İstanbul’da Topkapı’dır.

Soyunma dolabı kullanılan yerler


Fabrikalar:
Çok sayıda işçi çalıştıran şirketler, işçilerin kendi giysilerini ve özel eşyalarını koruması için tercih etmektedir.

Askeriyeler: Askerlerin özel eşyalarını güvenli ortamlarda saklayabilmeleri adına kullanabilirsiniz.

Devlet kurumları: Gerekli evrakların saklanması, muhafaza edilmesi ve güvenliğinin sağlanması adına tercih edilebilir. Burada da modeline göre dosya dolabını tercih edebilirsiniz.

Spor salonları: Sporcuların eşyalarının konulabilmesi adına kullanabilir ve modellerine göre kilitli olanlarını seçebilirsiniz.

Okullar: Özellikle öğretmenlerin veya öğrencilerin soyunma odalarında tercih edebilirsiniz.

İş yerleri: Ofis ortamlarında en çok kullanılan modellerden biridir. İş yoğunluğunun artması gerekli evrakların çoğalması adına tercih edilebilir. Muhasebe, insan kaynakları gibi evrağın bol olduğu yerlerde kesinlikle tercih edebilirsiniz. Burada tercih etmeniz gereken ürün modeli ise dosya dolabı olacaktır.

Soyunma dolabı imalatını yapan firmalar

 

Gökerler Çelik Eşya yaklaşık olarak soyunma dolabı, dosya dolabı, para kasaları ve çelik dolap ürünlerini imal etmektedir. Sektörde verdiği referanslarla adından söz ettirmiştir. Basında da başarılarıyla öne çıkan Gökerler Çelik Eşya, kaliteli ürün ve imalat fiyatlarıyla da soyunma dolabı imalatı yapan firmalardan bir adım öne çıkmıştır.

İmalatının yanında satışını yapan firmalar da bulunmaktadır. Sektörde adımızdan yeterince söz ettirmiş olsak da e-ticaret siteleri de soyunma dolabı satışını gerçekleştirmektedir. Bunların başında; Hepsiburada.com ve sahibinden.com gibi firmalar da gelmektedir. Ancak uyguladıkları fiyat politikaları ve hizmetleri konusunda çok fazla tercih edilmemektedir. Satıcıyla direkt görüşme imkanları olmaması nedeniyle tercih konusunda alternatif aramak zorunda kalabilirsiniz.

Gökerler Çelik Eşya ile çok kolay bir şekilde iletişim kurabilir ve indirimli ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Bizlere aşağıdaki adres ve telefon üzerinden iletişime geçebilir ve hemen teklif alabilirsiniz.

ADRES: Maltepe Mah Fazılpaşa Cad No:6 TOPKAPI / ZEYTİNBURNU

Ofis iletişim:

+90 212 612 13 27

+90 850 304 1376

+90 532 135 44 72

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Yardım mı lazım? Bizimle iletişime geçin