Sekizli Renkli Soyunma Dolabı Fiyatları - Gökerler

Sekizli Renkli Soyunma Dolabı

Stok Kodu:
Availability:
Stokta

Soyunma dolabı sektöründe temel hedef müşteri memnuniyetidir. Firmamız, müşteri memnuniyeti için kurumsal kalite politikası çerçevesinde gerek üretim sürecinde gerekse üretim sonrasında bazı ölçütlerle hareket etmektedir. Sekizli soyunma dolabı modelimizde de bu ölçütlere riayet etmekteyiz.

Sekizli soyunma dolabı modelleri dikkat ettiğimiz birinci öncelik kaliteli malzeme teminidir. Çelik dolap için malzeme kalitesi aynı zamanda uzun ömürlü kullanım ve müşteri memnuniyeti anlamına gelmektedir. Merdiven altı işletmelerde kullanılan ve soyunma dolabı için uygun olmayan malzemeler maalesef kısa süre sonra müşterilerin maddi ve manevi kayıplar yaşamasına sebep olmaktadır. Firmamız sekizli soyunma dolabı için kullandığı temel malzemelerden olan DKP saç levhayı Ereğli Demir Çelik tesislerinden temin etmektedir. Kalitesinin tescillendiği bu saç levhalar üretim merkezimize geldiğinde yetkin ustalar tarafından işlenmektedir. Sadece ana malzeme olan çelik alaşımlı levha temini için değil aynı zamanda kilit sistemi, menteşe sistemi, boya gibi malzemelerde de en iyisini temin etme gayreti içindeyiz. Sadece malzeme kalitesi çelik soyunma dolabı kullanım ömrünü belirlemez. Bu malzemelerin doğru işlenerek kalitesinin yansıtıldığı bir işçiliğe de ihtiyaç vardır. Firmamızda çalışan personel, sektörün aradığı tüm niteliklere sahip kişilerden oluşmaktadır. İş bölümünde çıkarılan kusursuz uygulamalar sayesinde yekpare bir kalite anlayışı yansıtılmaktadır. Renkli 8’li soyunma dolabı modelleri arasındaki tercihte renk farklılıkları önemli bir belirleyici etkendir. Renk seçimini yaparken dolapların kullanılacağı alanın toplam dekorasyon özelliklerini yansıtacak ve uyum sağlayacak bir renk olmasına dikkat edilmelidir. Vereceğiniz siparişlerle farklı renklere sahip dolap üretimlerini de gerçekleştirebilmekteyiz.

 

Renkli Sekizli Soyunma Dolabı Özellikleri

 

Çelik 8’li renkli soyunma dolap modelimizde yonca kilit sistemini tercih etmekteyiz. Bu kilit sisteminin ana özelliği personele dolap gözlerini kişiselleştirebilme fırsatı sağlamasıdır. İstenilen özellikteki asma kilit takmaya imkân sağlayan yonca kilit sisteminin dışında farklı modellerdeki kilit sistemleri de projelendirilip  uygulanabilmektedir. Soyunma odalarının kokmasını hiçbir işletme sahibi istemez. Aynı zamanda personeli de oldukça rahatsız eden bu durumun önlenmesi için çelik dolaplar üzerinde mutlaka havalandırma panjuru gerekmektedir. Dolap kapakları üzerine simetrik olarak yerleştirdiğimiz iki adet havalandırma panjuru sayesinde  içinin hava sirkülâsyonu kusursuz bir şekilde sağlanmaktadır. Ortamın da havalandırılması ile bakterilere bağlı kokunun oluşması da engellenmiş olur. İşletmeler, metal soyunma dolabı takibini özellikle güvenlik açısından yapmak istemektedirler. Bunun için firmamız, üretim aşamasında sekizli soyunma dolabı kapaklarının her birinin üst orta bölümüne konumlandırdığı isimlik uygulaması ile bu işlemin çok kolay bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Bu bölüme ister personel bilgileri ister numara yazılsın her iki durum da personel ve işletme için dolap takibini kolaylaştıracaktır. Elektrostatik toz boya, çelik soyunma dolabı için dış etkenlere karşı koruma vazifesi sağlamaktadır. Özellikle toz, nem ve darbelere karşı dolap gövdesinin korunmasını sağlayan bu boyanın kaliteli olması ve kaliteli işçilik ile uygulanması da firmamızın hassasiyetleri arasındadır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Sekizli Renkli Soyunma Dolabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Yardım mı lazım? Bizimle iletişime geçin