Farklı Renkli Altılı Soyunma Dolabı

Stok Kodu:
Availability:
Stokta

Genellikle orta ölçekli işletmelerin daha fazla tercih ettiği altılı soyunma dolabı modelimizde işletmelerin soyunma odalarına uygun farklı göz ebatlarına sahip çelik dolap modellerini projelendirip üretme imkânına da sahibiz. İşletmeler soyunma odası dekorasyonuna uygun çelik dolap imalatı için gerekli ölçüm ve yer tespitinin ardından isteklerini firmamıza bildirdikten sonra üretime başlamaktayız.

Altılı soyunma dolabı modelimizde de diğer çelik dolap modellerinde olduğu gibi kaliteli bir üretim müşteri memnuniyetinin temel ilkesidir düşüncesini taşımaktayız. Bu prensibe dayanarak üretim merkezimizdeki iş bölümü esasına uygun çalışmamız şekillenmektedir. 6’lı farklı renklerde soyunma dolabı üretiminde bir personelin yapacağı hatanın tüm dolap kalitesini etkileyecek olması sebebiyle azami titiz bir çalışma oluşturulmaktadır. Bu titiz çalışmanın sebebi “Çelik soyunma dolabı kullanım ömrünü sadece malzeme kalitesi değil aynı zamanda işçilik kalitesi de etkiler.” düşüncesidir. Bu modelimizde farklı renkleri seçme imkânınız vardır. İşletmenize uygun bir renk tercihinde bulunabileceğiniz gibi soyunma odasının dekorasyonu için düşündüğünüz ağırlıklı renge uygun bir tercihte de bulunabilirsiniz. Altılı soyunma dolabı gövdesinin ve kapaklarının ayrı ayrı renklerde kaplanması ile de dekoratif açıdan zarif bir duruşa sahip sonuçlar elde edebilmekteyiz. Dolapların renklendirilmesi aşamasında titiz davranmak, dolap gövde ve kapakların çevresel faktörlere karşı dayanımını artırmada oldukça etkilidir. Bazı merdiven altı işletmelerde boya uygulama alanının tozlu olması sebebiyle dolap gövdesi ile boya arasına parçacıklar kaçmaktadır. Bu durum, hem görünüm açısından hem de boyanın tam olarak gövdeye nüfuz etmesini engellemesi sebebiyle istenmeyen sonuçlar ortaya çıkaracaktır. Firmamız boya birimi hijyenik koşulları ile müşteri memnuniyetini hedefleyen boya uygulaması gerçekleştirmektedir.

 

Farklı Renkli Altılı Dolap Özellikleri

 

Kilit sistemi, 6’lı soyunma dolabı modelimiz için yonca kilit sistemi olarak tasarlanmıştır. Bu kilit sisteminin en belirgin özelliği dolap gözlerinin güvenliğinin kişiselleştirilmesine imkân sağlamasıdır. Asma kilit takmaya elverişli olması bu kilit sisteminin öne çıkan niteliğidir. Bu kilit sistemi sayesinde personel istediği güvenlik seviyesine sahip bir asma kilidi dolap güvenliği için rahatlıkla kullanabilecektir. Dolap gözlerindeki havasının sirküle edilebilir nitelikte olması gerekir. Bunu sağlamanın en kolay yolu dolap kapaklarında hava panjuru kullanmaktır. Modelimizde kullandığımız iki adet hava panjuru sayesinde dolap gözlerinin havalandırılması sağlanmış olur. Bu yöntem sayesinde dolap içinde bakteri üremesi ve dolabın kokması da engellenmektedir. İşletmelerin soyunma odasındaki dolapları sınıflandırıp personele zimmetlenmesi ve gerektiğinde takibini yapabilmesi için isimlik uygulamasına ihtiyaçları vardır. Bu uygulama üretim aşamasında dolap kapağının üst orta bölümüne gelecek şekilde ve her dolap kapağı için ayrı ayrı düşünülerek tasarlanmaktadır. 6’lı farklı renkli soyunma dolabı modelinde de isimlik bölümü yer almaktadır. Altılı kırmızı, mavi, sarı, turuncu soyunma dolap modelini satın almadan önce firmaların kurumsal kimliklerinin olup olmadıklarını mutlaka sorgulayın. Firmamız sektörün önde gelen çelik dolap üreticisi konumunda olup tüm yetkinlik belgelerine sahiptir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Farklı Renkli Altılı Soyunma Dolabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...