Çok satanlar

Altılı Soyunma Dolabı

0.00
4.67 out of 5

Altılı Soyunma Dolabı

0.00
4.67 out of 5

  ÖLÇÜLER * EN: 97 Cm * DERİNLİK: 36 Cm * YÜKSEKLİK: 200 Cm * KAPI GENİŞLİĞİ: 27 Cm * KAPI YÜKSEKLİĞİ: 89,5 Cm * BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 36 Cm...

Tekli Standart Soyunma Dolabı

0 out of 5

ÖLÇÜ ve ÖZELLİKLERİ EN: 45 Cm DERİNLİK: 40 Cm YÜKSEKLİK: 185 Cm KAPI GENİŞLİĞİ: 33,7 Cm KAPI YÜKSEKLİĞİ: 166,1 Cm BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 40 Cm ÜRETİCİ FİRMA ve MARKA GÖKERLER...

Çelik Temizlik Dolabı

0 out of 5

Temizlik dolabı modellerimiz çelik alaşımlı saç levhalar ile üretilmektedir. Bu üretimde ana malzeme olan bu saç levhaların temini için firmamız hassas bir kurumsal kalite politikası takip etmektedir.

çelik metal temizlik dolabı
Çok satanlar

İki Kapılı Gri Temizlik Dolabı

0 out of 5

  EN: 92 Cm DERİNLİK: 40 Cm YÜKSEKLİK: 200 Cm KAPI YÜKSEKLİĞİ: 184 Cm BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 39,5 Cm DOLAP GÖZ SAYISI: 6 SAYYAR RAF SAYISI: 3 SABİT RAF SAYISI:...

Ayakkabı Raflı Dörtlü Soyunma Dolabı

0 out of 5

ÖLÇÜLER EN: 67 Cm DERİNLİK: 36 Cm YÜKSEKLİK: 200 Cm KAPI GENİŞLİĞİ: 27 Cm KAPI YÜKSEKLİĞİ: 89,5 Cm BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 36 Cm    DOLAP GÖZ SAYISI: 4 KAPI AÇILMA...

3 Gözlü Kartoteks Dolabı

0 out of 5

ÖLÇÜLER   EN: 46,5 Cm     DERİNLİK: 62 Cm   YÜKSEKLİK: 102 Cm

Personel dolabı, iş yerlerinizde ya da evde bulunan giysi ve eşyalarınızın dağınıklığı ile ilgili bir şikâyetiniz varsa ve çözüm arıyorsanız doğru yere geldiniz. Günümüzde personel dolapları otellerde, fabrikalarda, rahatlama merkezlerinde, spor salonunda ve bunların dışında birçok yerde ihtiyacımızı karşılamaktadır. Temel amacı elbise ya da eşyalarımızın güvenli bir şekilde saklanıp korunabilmesidir. İş güvenliği kanununa göre her şirkette personel dolabı bulundurulmalıdır. Kişinin özel eşyalarını saklamak için üretilmektedir. Şirketin isteğine bağlı olarak anahtar seçenekli veya asma kilit seçenekli olarak kullanılabilir. Ortamlara uygun olarak özel olarak tasarlanabilmektedir. Malzeme olarak personel dolaplarında daha çok çelik metal malzeme dolabı seçenekleri siz değerli müşterilere sunulmaktadır. Bir sonraki başlığımızda personel dolaplarının kullanım alanları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Personel Dolabı Kullanım Alanları

Personel dolapları kurumlar da çalışan kişilere verilen ve ayrıca sunulan bir kolaylıktır. Bunların içerisinde kişisel eşyalarınızı veya şahsınıza ait giysilerinizi de saklayabileceğiniz güvenli yerlerdir. Kullanımı güvenli olması adına önemli bir seçenektir. Dolapların yapımı tamamen kişisel isteklere göre şekillenebileceğinden, rahatlıkla kullanım sergilenebilmektedir. Personel odalarına ait olacak bu dolapların çalışan sayısına göre boyutlarına karar verilir. Eğer personel sayınız az ise uzun dikdörtgen yatırarak personelinizin rahat ve konforlu bir şekilde kullanmasını sağlamanız mümkündür. Ek olarak içlerine askılık koyarak forma ve benzeri özel giysileri de daha düzenli ve özenli saklama imkanınız olacaktır.

Fazla personeliniz var ise daha farklı boyut özelliklerine sahip çeşitler tercih edebilirsiniz. Güvenlik açısından aklınızda hiçbir soru işareti bırakmayacak çelik ya da metal personel dolapları sizi her açıdan rahatlatacaktır. Renk ve boyut seçeneklerinin tamamen size bağlı olması, iş yerinizin size verdiği imkanların doğrultusunda bu eşyaların yapımını kolaylaştıracaktır.

Personel Dolabı Ölçüleri

Personel dolapları müşterinin isteğine göre ve ürünü koyacağı yere bağlı olarak özel bir şekilde üretilebilir. Aynı zamanda üreten firmalara bağlı olarak da ölçüler ve fiyatlar değişim gösterebilmektedir. Size bazı dolapların boyutları hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Tekli Personel Dolabı

Tekli soyunma dolapları içerisinde birbirinden bağımsız iki bölüm bulundurur.

Genel olarak ölçüleri ise:

ENİ: 45-60 santimetre arasında olur.

DERİNLİĞİ: 40-60 santimetre arasında olur.

YÜKSEKLİĞİ: 200 ile 350 santimetre arasında olur.

KAPI GENİŞLİĞİ: 34-36 santimetre arasında olur.

KAPI YÜKSEKLİĞİ: 90 ile 100 santimetre arasında olur.

BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ İSE: 40-55 santimetre arasında bulunur.

Bahsettiğimiz gibi bu tarz personel dolapları daha çok çalışanlarının az sayıda olup, çalışma alanının kısıtlı olduğu firma ya da mekanların tercihidir.

İkili ya da Daha Fazla Bölmeye Sahip Çelik Metal Personel Dolaplar

Bu tarz eşyalarda çalışan sayısının ve iş yeri alanının geniş ve büyük olduğu firma ya da mekanlarda rahatça kullanılır. Genelde bu tarz daha fazla bölmelere sahip olanların boyutları göz önünde bulundurularak üç dört çalışana kadar zimmetlenebilir.

ENİ: 80 ile 120 santimetre arasında değişmektedir.

DERİNLİĞİ: 40-60 santimetre arasındadır.

YÜKSEKLİĞİ: 120 ile 200 santimetre arasındadır.

KAPI GENİLİĞİ: 27-35 santimetre arasındadır.

KAPI YÜKSELİĞİ: 90 ile 167 santimetre arasındadır.

BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ İSE: 40-60 santimetre arasındadır.

Tekliden dokuzluya kadar farklı boyutlarda sahip olan personel modelleri, birçok alanda çalışanların kişisel güvenliğini sağlamak için kullanılmaktadır.

Personel dolap modelleri ve fiyatları

Aşağıda bazı ürün gruplarının listesi bulunmaktadır. Soyunma dolabı, temizlik dolabı, dosya dolabı gibi bazı özel olarak kullanılan personel dolapları grupları aşağıdadır. Bunların fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir. Fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

EĞİMLİ 2 KAPILI SOYUNMA DOLABI

KİRLİ VE TEMİZ BÖLMELİ 2 KAPILI SOYUNMA DOLABI

DAR TİP 2’Lİ SOYUNMA DOLABI

DAR TİP 3’LÜ SOYUNMA DOLABI

DAR TİP 4′LÜ SOYUNMA DOLABI

DAR TİP 5’Lİ SOYUNMA DOLABI

Z TİPİ 2 KAPILI SOYUNMA DOLABI

OTURMA BANKLI 3 KAPILI SOYUNMA DOLABI

Z TİPİ 4 KAPILI SOYUNMA DOLAP

OTURMA BANKLI 2 KAPILI SOYUNMA DOLABI

TEKLİ SOYUNMA DOLABI

İKİLİ SOYUNMA DOLABI

ÜÇLÜ SOYUNMA DOLABI

DÖRTLÜ SOYUNMA DOLABI

BEŞLİ SOYUNMA DOLABI

ALTILI SOYUNMA DOLABI

6 KAPILI AYAKKABI DOLABI

8 BÖLMELİ PERSONEL DOLABI

12 BÖLMELİ PERSONEL DOLABI

8 DOLAPLI ORTA ASKILIKLI PERSONEL DOLABI

12 DOLAPLI ORTA ASKILIKLI PERSONEL DOLABI

TEMİZLİK DOLABI

DOSYA VE VESTİYER DOLABI

7 GÖZLÜ PERSONEL DOLABI

14 GÖZLÜ PERSONEL DOLABI

21 GÖZLÜ PERSONEL DOLABI

Loading...