Personel Dolabı Modelleri ve Fiyatları - % 45 İndirim - Gökerler

tekli mavi soyunma dolabıtek ikili soyunma dolapları sarıtek ikili mavi soyunma dolabıtekli boy kırmızı iki kapılı soyunma dolabı3 kapaklı mavi renkli soyunma dolabı3 kapaklı mavi soyunma dolabı9'lu soyunma dolabı fiyatıpersonel soyunma dolapları modelleriçelik soyunma dolabı std ikili personel dolabı6lı renkli soyunma dolabıtekli çelik metal dolaplarıkahve rengi tek ikili soyunma dolabıtekli-soyunma-dolabi-mavi-modeli renkli çelik metal soyunma dolabı

Personel dolabı, diğer adıyla işçi dolabı ya da elbise dolabı, iş yerlerinizde ya da evde bulunan giysi ve eşyalarınızın dağınıklığı ile ilgili bir şikâyetiniz varsa ve çözüm arıyorsanız doğru yere geldiniz. Günümüzde personel dolapları otellerde, fabrikalarda, rahatlama merkezlerinde, spor salonunda ve bunların dışında birçok yerde ihtiyacımızı karşılamaktadır. Temel amacı elbise ya da eşyalarımızın güvenli bir şekilde saklanıp korunabilmesidir. İş güvenliği kanununa göre her şirkette personel dolabı bulundurulmalıdır. Kişinin özel eşyalarını saklamak için üretilmektedir.

Şirketin isteğine bağlı olarak anahtar seçenekli veya asma kilit seçenekli olarak kullanılabilir. Ortamlara uygun olarak özel olarak tasarlanabilir. Malzeme olarak personel dolaplarında daha çok çelik malzeme dolabı seçenekleri siz değerli müşterilere sunulmaktadır.

Personel Dolabı Kullanım Alanları

Personel dolapları kurumlar da çalışan kişilere verilen ve ayrıca sunulan bir kolaylıktır. Bunların içerisinde kişisel eşyalarınızı veya şahsınıza ait giysilerinizi de saklayabileceğiniz güvenli yerlerdir. Kullanımı güvenli olması adına önemli bir seçenektir. Dolapların yapımı tamamen kişisel isteklere göre şekillenebileceğinden, rahatlıkla kullanımaktadır.

Personel odalarına ait olacak bu dolapların çalışan sayısına göre boyutlarına karar verilir. Eğer personel sayınız az ise uzun dikdörtgen yatırarak personelinizin rahat ve konforlu bir şekilde kullanmasını sağlamanız mümkündür. Ek olarak içlerine askılık koyarak forma ve benzeri özel giysileri de daha düzenli ve özenli saklama imkanınız olacaktır.

Fazla personeliniz var ise daha farklı boyut özelliklerine sahip çeşitler tercih edebilirsiniz. Güvenlik açısından aklınızda hiçbir soru işareti bırakmayacak çelik ya da metal personel dolapları sizi her açıdan rahatlatacaktır. Renk ve boyut seçeneklerinin tamamen size bağlı olması, iş yerinizin size verdiği imkanların doğrultusunda bu eşyaların yapımını kolaylaştıracaktır.

İşçi Dolabı

İşçi dolabı, işçilerin evlerinden getirdiği eşyalar ya da iş yerinde kullanılması için verilen eşyaları saklamak adına işçi dolapları kullanılır. İşçilerin bu şekilde özgür bir dolapları olması kendilerini güvende hissetmelerini sağlar. İşçi soyunma dolapları genel olarak ağırlık sağlayan iş yerlerinde kullanılmaktadır. İşçilerin rahat bir şekilde eşyalarını ya da kıyafetlerini saklamak adına bu dolapları kullanması ön görülmekte

Personel Dolabı Ölçüleri

Personel dolapları müşterinin isteğine göre ve ürünü koyacağı yere bağlı olarak özel bir şekilde üretilebilir. Aynı zamanda üreten firmalara bağlı olarak da ölçüler ve fiyatlar değişim gösterebilmektedir. Size bazı dolapların boyutları hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Tekli Personel Dolabı

Tekli soyunma dolapları içerisinde birbirinden bağımsız iki bölüm bulundurur.

Genel olarak ölçüleri ise:

ENİ: 45-60 santimetre arasında olur.

DERİNLİĞİ: 40-60 santimetre arasında olur.

YÜKSEKLİĞİ: 200 ile 350 santimetre arasında olur.

KAPI GENİŞLİĞİ: 34-36 santimetre arasında olur.

KAPI YÜKSEKLİĞİ: 90 ile 100 santimetre arasında olur.

BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ İSE: 40-55 santimetre arasında bulunur.

Bahsettiğimiz gibi bu tarz personel dolapları daha çok çalışanlarının az sayıda olup, çalışma alanının kısıtlı olduğu firma ya da mekanların tercihidir.

İkili ya da Daha Fazla Bölmeye Sahip Metal Personel Dolaplar

Bu tarz eşyalarda çalışan sayısının ve iş yeri alanının geniş ve büyük olduğu firma ya da mekanlarda rahatça kullanılır. Genelde bu tarz daha fazla bölmelere sahip olanların boyutları göz önünde bulundurularak üç dört çalışana kadar zimmetlenebilir.

ENİ: 80 ile 120 santimetre arasında değişmektedir.

DERİNLİĞİ: 40-60 santimetre arasındadır.

YÜKSEKLİĞİ: 120 ile 200 santimetre arasındadır.

KAPI GENİLİĞİ: 27-35 santimetre arasındadır.

KAPI YÜKSELİĞİ: 90 ile 167 santimetre arasındadır.

BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ İSE: 40-60 santimetre arasındadır.

Tekliden dokuzluya kadar farklı boyutlarda sahip olan personel modelleri, birçok alanda çalışanların kişisel güvenliğini sağlamak için kullanılmaktadır.

Personel Dolap Modelleri ve Fiyatları

Aşağıda bazı ürün gruplarının listesi bulunmaktadır. Soyunma dolabı, temizlik dolabı, dosya dolabı gibi bazı özel olarak kullanılan personel dolapları grupları aşağıdadır. Bunların fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir. Fiyat bilgisi için  +90 212 612 13 27 numaradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

EĞİMLİ 2 KAPILI SOYUNMA DOLABI

KİRLİ VE TEMİZ BÖLMELİ 2 KAPILI SOYUNMA DOLABI

DAR TİP 2’Lİ SOYUNMA DOLABI

DAR TİP 3’LÜ SOYUNMA DOLABI

DAR TİP 4′LÜ SOYUNMA DOLABI

DAR TİP 5’Lİ SOYUNMA DOLABI

Z TİPİ 2 KAPILI SOYUNMA DOLABI

OTURMA BANKLI 3 KAPILI SOYUNMA DOLABI

Z TİPİ 4 KAPILI SOYUNMA DOLAP

OTURMA BANKLI 2 KAPILI SOYUNMA DOLABI

TEKLİ SOYUNMA DOLABI

İKİLİ SOYUNMA DOLABI

ÜÇLÜ SOYUNMA DOLABI

DÖRTLÜ SOYUNMA DOLABI

BEŞLİ SOYUNMA DOLABI

ALTILI SOYUNMA DOLABI

6 KAPILI AYAKKABI DOLABI

8 BÖLMELİ PERSONEL DOLABI

12 BÖLMELİ PERSONEL DOLABI

8 DOLAPLI ORTA ASKILI PERSONEL DOLABI

12 DOLAPLI ORTA ASKILI PERSONEL DOLABI

TEMİZLİK DOLABI

DOSYA VE VESTİYER DOLABI

7 GÖZLÜ PERSONEL DOLABI

14 GÖZLÜ PERSONEL DOLABI

21 GÖZLÜ PERSONEL DOLABI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...