Özlük Dolabı - Çelik Metal Özlük Dolapları Fiyatları - Gökerler

dörtlü kartoteks dolap modelimetal kartoteks dolabı modelimetal kartoteks dolabı

Bireylerin özel malzemelerini depolamak için üretilen özlük dolabı farklı tasarımlara sahiptir. Özellikle de, çekmece sayısı ve ölçüleri bakımından kullanışlı bir ürün  olarak kabul edilen bu ürün, hemen hemen her alanda görev almaktadır. Özlük dolapları metal ve çelik malzemelerden üretilmektedir. Sağlam ve dayanıklılık bakımından oldukça yüksek bir güce sahip olmakla beraber, dışardan gelebilecek darbelere karşıda korunaklıdır. Ayrıca, taşıma kapasitesi ve depolama kapasitesi de yüksektir. Metal özlük dolapları adından da anlaşılacağı gibi sert ve sağlam olan metal parçalardan üretilmektedir. Genellikle çekmece yarları ve kolları zaman içinde deformasyon olmasında diye özel boyalar kullanılmaktadır.

ÇELİK METAL ÖZLÜK DOLABI MODELLERİ VE KULLANIM ALANLARI

Özlük dolapları farklı modellerde üretilmektedir. Genel olarak iki tip şekilde tasarlanmaktadır. Bunlar çekmeceli ve kapılı olarak adlandırılır. Ayrıca bu ürünler şık bir kombinasyona sahiptir. Bulunduğu ortama estetik bir görünüm kazandırmakla beraber, kişisel kullanımlara da uygundur. Renk seçeneği model farkını ortaya koyan temel özelliklerden biridir. Çizilmelere ve darbelere karşı korunaklı olan çelik metal özlük dolapları, hemen hemen depolamanın gerektiği her alanda kullanılmaktadır. Somut örnek vermemiz gerekirse, ofisler, şantiyeler ve okullarda görev almaktadır. Bu ürünlerin en büyük özelliği ise, çekmece bölmelerinin genişliğidir. Ayrıca istenilen şekil ve ölçülerde de üretilmektedir. Tasarımlarda yaşanan farklılık, kullanım alanlarına göre değişmektedir. Kullanım amaçları bakımından, evrak, malzeme veya not defteri gibi çeşitli ürünlerin depolanmasında kullanılmaktadır. Ayrıca özellikle de klasör gibi belgeler, yine bu ürünlerde saklanmaktadır.

ÖZLÜK DOLABI ÖLÇÜLERİ

Özlük dolabı ölçüleri, üretim hizmeti veren firmadan firmaya göre değişmektedir. Örneğin hastane ve iş alanlarında kullanılan ürünler ile küçük ürünlerin depolanmasında kullanılan malzemelerin ölçüsü değişmektedir. Yine çekmece sayısı ve taşıyacağı yük miktarı, ölçülerde değişkenlik göstermektedir. Metal dolap fiyatları bakımından ekonomik olan bu ürünler, farklı hacimsel büyüklüklere sahiptir. Firmalar üretimde belirledikleri ölçüleri, söz konusu kullanım alanına göre seçmektedir. Ayrıca, ürün muhafazasını daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmek için kullanılan metal ve çelik malzemelerin et kalınlığının yüksek ölçülerde olması sağlanmaktadır. Genel bir ölçüsü bulunmayan bu ürünler, müşterilerinin özel siparişlerine göre de üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. Yine istediğiniz modeli özlük dolap kataloğu yardımı ile seçebilir ve sipariş verebilirsiniz.

ÖZLÜK DOLAP ÖZELLİKLERİ VE FİYATLARI

Çelik dolap fiyatları, söz konusu ürünün özelliklerine göre değişmektedir. Kullanım alanına göre özelliklere sahip olduğu için fiyatlarda da değişim yaşanmaktadır. Ayrıca ülkemizde satılan özlük dolap fiyatları ortalama 500 Türk Lirası gibi bir rakama sahiptir. Tabi bu fiyat farklılık gösterebilmektedir. Ürünü öne çıkaran özellikleri ise, her türlü eşya için uygun olması, farklı amaçlar için kullanılabilmesi ve kiri, tozu üzerinde tutmamasıdır. Ayrıca temizliği de oldukça kolay olan bu ürünler, birçok alışveriş merkezlerinde satılmaktadır.

Loading...