haki sekizli soyunma dolabıçelik dolapraflı 6 lı soyunma dolabı12 KAPAKLI SOYUNMA DOLAPLARI

Çelik okul dolabı, öğrencilerin rahatlığı için işe yararlı bir araç olan önemli bir gereksinimdir. Dolap denildiğinde akla ilk olarak pratiklik ve konfor gelmektedir. Fakat Türkiye’de ne yazık ki doğru bir şekilde kullanılmıyor. Özel kolejler ağırlıklı olmak üzere daha çok büyük şehirlerdeki okullarda bu ürünler mevcuttur. Özellikle devlet okulları bu konuda geri kalmıştır.

Çelik Metal Okul Dolabı Kullanım Alanları

Okul dolapları öğrenciye tamamen ait olup gerekli kişisel eşyalarını, kitaplarını, defterlerini, dergilerini bulundurabilmekteler. Bu sayede öğrenci her gün olarak gerekli eşyalarını taşımak yerine bu dolaplarda muhafaza edebiliyor. Özellikle yaş olarak daha küçük öğrenciler için pratiklik sağlayan bunlar, onların ağır okul çantaları taşımaları yerine eşyalarını kolayca alıp kullanmalarını sağlıyor.

Ürünlerde defter, kitap gibi gerekli eşyaların yanı sıra yedek kıyafet, spor dersi kıyafetleri, lazım olabilecek kişisel eşyalar gibi gereçler içinde büyük kolaylık sağlamaktadır ve öğrencilerin çanta kullanırken kitap taşımalarını engellemek adına yapılmıştır. Her öğrencinin kendine ait olan bu ürünlerde istediklerini koyabilirler. Katalog içerisinde yer alan okul dolabı fiyatları için sizlere uygun olanı seçebilirsiniz.

Hepsinin üzerinden öğrenci isimleri yer alır. Bu şekilde öğrenciler dolaplarını genel olarak karıştırmazlar. Dolapların içerisinde haftalık ders programları yer almaktadır. Bu şekilde gün içerisinde hangi ders mevcutsa hızlı bir şekilde öğrenebilir ve kitap ile defterini alıp dersine gidebilir.

Dolaplar içerisinde kitaplar ve defterler için ayrı olarak yer alan bölümlerde yer alır. Bu durum çoğu dolap boyutlarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Bazılarında hem kitap hem de defterler aynı yerde yer alır. Diğer bir üründe ise farklı şekilde durumlar söz konusudur. Okul dolap kataloğu sayesinde kullanım alanlarınıza uygun olanları rahatlıkla bulabilirsiniz. Okul dolabının yanı sıra öğrenci ve öğretmenler için çelik dosya dolabı modelleri de mevcuttur. Dosya dolapları, okul, iş yeri, ofis, arşiv gibi yerlerde sıkça kullanılmaktadır.

Metal dosya dolabı modelleri

Çelik Okul Dolabı Ölçüleri

Çelik metal dolapları her ne kadar pratik ve rahatlık bakımından kullanışlı olsa da çok yer kapladıkları gerçek. Bu ürünler için genelde uzun koridorlar tercih edilmektedir. Tabi bu koridorlar kullanılırken alanın daralmaması, gidiş-geliş esnasında zorluk çıkarmaması amacında belli ölçülerde yapılıyor. İlk olarak ele alınan husus kitap muhafazasıdır. Genelde ölçülerde dolap gözünün kitap boyuna uygun olarak yapılması temel alınıyor.

Okul dolabı ölçüleri tamamen sizlere uygun olanları seçerek tamamlanması gerekir. Her öğrenciye ait olan tasarlanan dolaplar, her sınıfa uygun olarak da tasarlanmaktadır. Her dersin kitabına uygun olarak ağırlık dolabı tasarlanır. Her sınıfta aynı sayıda kitap sayısı olmadığı için sınıf bazlı tasarımları en sağlıklı karardır. Buna bağlı olarak da fiyatlar da değişiklikler söz konusudur.

Metal Okul Dolabı Özellikleri Fiyatları

Çelik okul dolapları genel olarak özelliklerine bağlı olarak fiyatlandırılmaktadır. Ürünler boyutlarına göre fiyatlandırıldığı gibi kalite bakımından da fiyatlandırılır. Seçim yaparken mutlaka kullanım alanını da göz önüne alarak uygun boyut belirlenmelidir. Boyutu belirlemeniz hem kullanım alanın daha iyi görünmesini sağlayacak hem de fiyat açısından daha uygun fiyatlar alabileceksiniz.

Dolap fiyatları ölçüsü ve özelliklerine göre 750 TL ile 1500 TL arasında değişmektedir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...