Klasör Dolabı - Çelik Metal Klasör Dolapları Model ve Fiyatları - Gökerler

dörtlü kartoteks dolap modeli

Klasör dolabı genel olarak ofislerde kullanılmaktadır. Herhangi bir iş yerinde dosyaların fazla olması sebebiyle ihtiyaç duyulmaktadır. Memuriyet ya da kağıt bolluğu olan iş yerlerinde genel olarak tercih edilir ve farkındalık yaratmak içinde kullanılmaktadır. Ofiste yer alması ayrıca daha iyi bir hava katacaktır. Bu havayı daha üst mertebeye çekmek adına renkli klasör dolabı tercih edilebilir. Ofislerinizin hem müşteri açısından hem de sizin rahatlığınız açısından dizayn edilmesi de oldukça önemlidir. Yapacağınız en ufak ayrıntı bile hem ofis görünümünü hem de sizin rahatlığınızı etkileyecektir. Renk olayı da bu ayrıntılardan bir tanesidir. Renk seçimini yapmak istediğinizde mutlaka klasör dolap kataloğu incelemesi yapmalısınız. Bu sayede tercihlerinizi daha kolayca yapabilirsiniz.

Çelik Metal Klasör Dolabı Modelleri Hangileridir?

Bu ürünü almak isteyenler modeller hakkında da bilgi edinmelidir. Model seçimi yaparken klasör dolabı fiyatları hakkında da detaylı bilgilendirme yapılmaktadır. Eğer çelikten yapılmış bir dolap almak isterseniz ofisin renk uyumuna da dikkat etmeniz gerekir.

Son derece sağlam olması sebebiyle uzun yıllar kullanılmaktadır. Ofislerde en fazla tercih edilen diğer bir dolap çeşidi ise; metal klasör dolabı olmaktadır. Aynı çelik olanlar gibi metal klasör dolabı da sağlamlığı ile ön plandadır.

  1. Klasör dolabı modelleri arasında 2 kapaklı olanları en fazla satılanlar arasında yer alır. Kullanış bakımından rahat olmasının yanında dosyaların dışardan görünmemesi de sağlanır.
  2. Ayrıca küçük kapaklı ve çok gözlü olanları da mevcuttur.
  3. Kapağı olmayan komple açık olan klasör dolapları da mevcuttur. Ofis içerisinde dosyaların zaman kaybetmeden alınması sağlanır.

Bu tür modelleri rahat bir şekilde alabilirsiniz. Model seçimi sırasında ofis içerisinde çalışanların da çalışma metotları düşünülmelidir. Zaman kaybetmek yerine hızlı bir şekilde çalışmak isteyen çalışanlarınız için kapağı olmayan modeller en iyi tercih olacaktır.

Bazı kapakların kilitli olarak dizayn edilmesi gizli dosyaların saklanması için tercih edilebilir. Modelleri tamamen kullanım amacına uygun olarak seçilmesi gerektiğini asla unutmayınız.

Çelik Klasör Dolabı Ebatları

Ebatlar her işe uygun olarak ayarlanmaktadır. Kullanım aşamasına bağlı olarak ofislerde seçimler oda büyüklüğüne uygun olmalıdır. Duvarlara monte edilen klasör dolapları sağlamlık açısından önem arz etmektedir. İlerde oluşacak bir sarsıntı sırasında hiçbir şekilde sorun olmaması adına güvenlik ön planda olmalıdır. Çelik metal klasör dolabı ölçüleri ofisinizde kullanmak üzere dizayn edilebilir. Ofisin büyüklüğüne ve klasör fazla olacaksa büyük olması tavsiye edilir. İlerde fazladan dolap yaptırmak zorunda kalmayıp, ekstradan zamanda kaybetmezsiniz.

Faydalı linkler:

Çelik Klasör Dolabı Özellikleri ve Fiyatları

Kullanılacak dolapların özellikleri genel olarak fiyatları da etkilemektedir. Klasör dolabı fiyatları özelliklerine bağlı olarak farklılık gösterir. Genel olarak ebatları ve ölçütlerine göre de fiyatlarda belirlemeler mevcut olur. Dolaplarınızı tamamen klasör koyarak kullanmayabilirsiniz. Ofis içerisinde kullanmanız gereken eşyaları da kolaylıkla içine alabilen bir dolaptır. Çok amaçlı olarak kullanımlarınızda kullanabilirsiniz. Özel olarak dizayn ettirmek isteyenler için fiyat belirlenerek sizlere sunulur.

Loading...