İş Güvenliği Dörtlü Soyunma Dolapları - Gökerler Çelik Metal

Dörtlü İş Güvenliği Soyunma Dolabı

Stok Kodu:
Availability:
Stokta

Kaliteli iş güvenliği dolapları dörtlü soyunma dolabı modeli sayesinde iş yerinizdeki personelinizin verimi çok daha üst seviyeye sahip olacaktır.

İş güvenliği yönetmeliğine göre kirli ve temiz elbiselerin aynı dolap içerisinde olsa dahi ayrı bölmelerde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Bu sebeple firmamız tarafından üretilen iş güvenliği dolapları dörtlü soyunma dolabı modelinde dolap gözlerinde saç ile ayrılmış iki bölme yer almaktadır. Bu bölmelerin birine kirli elbiseler diğerine ise temiz elbiseler asılacak şekilde projelendirme yapılmıştır. İşletmelerin çelik soyunma dolabı tercihindeki temel hedef uzun süreli kullanıma sahip, sağlam ve personelinin iş verimliliğini artırabilecek nitelikteki dolapları seçmektir. Firmamızın ürettiği kaliteli ürünler arasında orta ölçekli ve büyük ölçekli işletmelerin çokça tercih ettiği iş güvenliği dolapları 4’lü soyunma dolabı için kurumsal kalite politikalarımızı iş bölümü olacak şekilde üretim merkezimize yansıtmaktayız. Kurumsal kalite politikasının üretim bölümünde temelde iki saç ayağına bağlı üretim gerçekleştirilmektedir. Bunlardan biri kaliteli malzeme seçimi bir diğeri de işçilik kalitesidir. Firmamız bünyesinde çalışan personelin alanında uzman olduğunu ifade etmeliyiz. Sektörün aradığı niteliklere sahip olan personelimiz, her türlü metal işleme alanında tecrübesi ve yetenekleri ile işçilik kalitesini üst seviyeye taşımaktadır. Personelimizin işini kolaylaştıran metal işleme makinelerinin seçiminde firmamız oldukça titiz davranmaktadır. Teknolojiye uygun makine temini ve revizyonu, periyodik kontrollerdeki ihtiyaçların giderilmesi firmamız kalite politikasının gereği olarak gerçekleştirilmektedir.

 

İş Güvenliği Dörtlü Soyunma Dolabı Özellikleri

 

Soyunma dolapları için isimlik uygulaması işletmelerin dolap takibini kolaylıkla yapmasını sağlamaktadır. İsimlik uygulamasındaki temel hedef hangi dolabın hangi personel tarafından kullanıldığının tespitidir. Bu tespitin rahatlıkla gerçekleşmesi için firmamız, iş güvenliği dörtlü soyunma dolabı modelinde kapak üzerine üst orta bölüme etiketlik ( isimlik ) bölümü ilave etmiştir. İşletmeler bu bölümlere isterse numara verebilir isterse isim soy isim ile dolap düzenlemesine gidebilir. Havalandırma panjuru iş güvenliği dörtlü dolap modeli için de oldukça önemli bir bölümdür. Bu bölümün asıl hedefi dolap gözlerinin temiz hava sirkülasyonu ile bakteri yapmasını engellemektir. Havalandırma panjuru olmayan çelik dolaplar, bir süre sonra koku yapabilmektedir. Bu kokunun ana sebebi dolapların yeteri kadar havalandırılmamasıdır. Her dolap kapağı üzerine iki adet simetrik olarak yerleştirdiğimiz hava panjurları sayesinde sağlıklı bir dolap içi havalandırma uygulaması gerçekleştirilmektedir. Metal dolap rengi, gerek dekorasyon açısından gerekse dolap tasnifi açısından işletmeler tarafından talep edilmektedir. Firmamız ürettiği farklı renkteki dolap modellerini beğeninize sunabilmektedir. Özel olarak istediğiniz renk siparişleri projelendirilerek elektrostatik toz boya ile uygulama gerçekleştirilmektedir. Çelik iş güvenliği 4’lü  soyunma dolabı tercihinde firmamızı seçtiğiniz takdirde gerek alım öncesi bilgilendirme gerekse satış sonrası teknik destek için daima yanınızdayız.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Dörtlü İş Güvenliği Soyunma Dolabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Yardım mı lazım? Bizimle iletişime geçin