Gri Camlı 198’lik Dosya Dolabı

Stok Kodu:
Availability:
Stokta

Gri camlı 198’lik dosya dolabı modelimiz, dekoratif bir şıklık arayan ofisler için özel olarak tasarlanmıştır. Çelik saç levhalar dosya dolabı üretimi için temel malzemelerdendir. Bu sebeple bu malzemelerin kaliteli olması çelik dosya dolabı için de uzun ömürlü kullanım ve kalite anlamına gelmektedir.

Firmamız, gri camlı 198’lik dosya dolabı modelinde Ereğli Demir Çelik tesislerinde üretilen ve üretimde soğuk haddelenme yöntemini kullanan saç levhaları tercih etmektedir. Bu levhalar gerek kalınlıkları gerekse içerisindeki karbon oranları sebebiyle oldukça ideal bir dosya dolabı imalatı sunmaktadır.

Üretim merkezimizde bu modelinin imalatı için son teknolojiye sahip metal işleme makineleri kullanmaktayız. Bu makinelerin hassas ölçüm ve kesim işlemi için kaliteli bir işçilik uygulamasına yardımcı olması sebebiyle işçilik kusurları en alt düzeyde kalmaktadır. İşçilik kalitesini belirleyen bir diğer etken de personel niteliğidir. Firmamız bünyesinde çalışan personelin tecrübe ve yetenekleri gri camlı 198’lik dosya dolabı modeli imalatında oldukça etkili sonuçlar alınmasını sağlamaktadır.

Kullandığımız menteşe sistemleri dosya dolabı kapağının 180 derecelik açı ile açılmasını mümkün kılmaktadır. Bu özellik, gün içindeki dosya dolabı kullanımlarını çok daha verimli hale getirmektedir. Dar açılan dolap kapaklarında dosyalara erişim problemi yaşandığı gibi pratik bir kullanım da söz konusu değildir.

Gri Camlı 198’lik Dosya Dolabı Modelinin Özellikleri

Camın dolap içerisini göstermesi sebebiyle kullanılan klasörlerin tasnifi ve hangisinin alınacağı kolaylıkla belirlenebilmektedir. Camlı modellerin güzel niteliklerinden biri de dekoratif duruşlarıdır. gri camlı 198’lik dosya dolabı modelindeki camın, dolabın konumlandığı mekândaki duruşuna pozitif katkı sunduğu gerçeği ile müşterilerimiz camlı modelleri daha sık tercih etmektedirler.

gri camlı 198’lik dosya dolabı modelin boyama aşaması oldukça hassasiyet gerektiren uygulamalar silsilesini içermektedir. Bu hassasiyetlerin başında boya atımı gerçekleştirilecek alanın tozdan arındırılmış olması gelir. Tozlu ortamlarda yapılan boya uygulamasında dolap gövdesi ile boya arasındaki toz parçacıklarının zaman içerisinde kabarmalara neden olduğunu belirtmek isteriz.

Firmamızın,  kullandığı elektrostatik toz boya, birinci sınıf kaliteye sahip özelliği ile nem, sıcaklık, toz ve darbelere karşı dolabı güçlü bir şekilde korumaktadır.

Dosya dolaplarındaki raf genişlikleri ve raf sayısı kullanım kolaylığı açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Firmamız bu kolaylığı daha da belirgin hale getirmek amacıyla rafların seyyar olarak kullanılabilmesine imkân sağlamıştır. Bunun için raf tutucuları belirli aralıklarla şerit olarak sağlam bir şekilde dosya dolabı gövdesinin iki yanına sabitlemiştir. Bu sayede istenilen raf aralığı dosya boyutuna bağlı olarak belirlenebilmektedir.

Gri camlı dosya dolabı modelimizde kullandığımız kromajlı ispanyolet gömme kilit sistemi iki anahtara sahip ve standart bir güvenlik sağlayan özellikleri ile dikkat çekmektedir.

 

 

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Gri Camlı 198’lik Dosya Dolabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...