Evrak Dolabı - Çelik Metal Evrak Dolapları Fiyatları - Gökerler

dörtlü kartoteks dolap modeliçelik dosya dolabı grup

Çelik metal evrak dolabı, günümüz sektörlerinde kullanılan evrak dolabı adında anlaşılacağı gibi, dosya ve belge tarzı malzemelerin depolanmasında kullanılmaktadır. Bu ürünler farklı tasarımlarda üretilmekte ve kullanım alanları olarak da farklılık göstermektedir. Bu dolaplar çekmece ve kapı sistemlerinden oluşmaktadır. Ayrıca, taşıdığı yük miktarı ve sağlamlık bakımından oldukça kullanışlıdır. Dolabın en büyük getirisi le önemli evrakların kaybolmasını önlemektedir. Bu sayede güvenli bir depolama hizmeti sunan çelik metal evrak dolabı, farklı malzemelerden de üretilmektedir. Örneğin çelik ve metal malzemelerden üretilen bu ürünler dışardan gelebilecek darbelere karşıda oldukça korunaklıdır. Genel olarak gri ve siyah renklerde üretilen bu dolaplar, müşterilerin taleplerine göre farklı renk ve tasarımlara sahiptir. Ayrıca kullanım fonksiyonları da yine, üretim kalitesine bağlı olarak değişmektedir.

METAL EVRAK DOLAPLARI MODELLERİ VE KULLANIM ALANLARI

Evrak dolabı modelleri, tasarımında kullanılan malzemeye göre değişmektedir. Çelik evrak dolabı, yapısal olarak oldukça sağlam ve kaliteli bir kullanıma uygundur. Model farkı ise, söz konusu dolabın özelliklerinden kaynaklanmaktadır. Örneğin tetal evrak dolabı ağır iş makineleri üretimi yapan firmalar tarafından kullanılmaktadır. Bu nedenle çekmece sayısının farklı olması ve dayanıklı olması gerekir. Söz konusu dolapların kullanım alanı ise, eczaneler, avukat büroları ve kırtasiyeler gibi, evrak tarzı malzemelerin depolanmasının gerektiği her alanda karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca, depolanan dosyaların da kırışmasını engellemektedir. Tercih edilmesinin bir diğer sebebi ise, bulunduğu ortama ayak uydurabilmesidir. Kapladığı alan minimum seviyede olan bu dolaplar, tasarım olarak da tüm ürün modellerinin depolanmasını sağlayabilmektedir.

ÇELİK METAL EVRAK DOLABI EBATLARI

Çelik evrak dolabı ebatları, tasarıma ve üretim yöntemine göre değişmektedir. Genel olarak belli başlı bir ölçü vermek oldukça zordur. Ayrıca, ölçülerin belirlenmesinde, söz konusu dolabın kullanım şekilleri ve depolanması planlanan yükün ağırlığına göre belirlenmektedir. Üretim sırasında kullanılan metal ve demir parçaların sağlam ve kalın olması da önemsenmektedir. Günümüzde hizmet veren firmalar, genel olarak metallerin sac kalınlığına göre, dolap ölçülerini belirlemektedir. Evrak dolabı hemen hemen istenilen her ölçülerde üretilmektedir. Kullanım amacı da, üretim yöntemlerinin ve ölçülerin belirlenmesinde önemli bir fonksiyondur. İstediğiniz tasarımı ve ölçüyü çelik metal evrak dolabı kataloğu sayesinde bulabilirsiniz. Birçok firma, gelen taleplere göre özel sipariş hizmeti de vermektedir. Çelik dolap modelleri renk, boy ve fiyatlarına göre farklılık göstermektedir.

ÇELİK EVRAK DOLABI ÖZELLİKLERİ VE FİYATLARI

Evrak dolabı özellikleri kullanım şekillerine göre değişmektedir. Özelliklerin başında yer alan sağlamlık ve estetik tasarım, kullanıcılar tarafından önemsenmektedir. Yine metal dolap fiyatları her firmaya göre değişmektedir. Arıca fiyatların belirlenmesinde ölçüler ve büyüklük baz alınmaktadır. Renk bakımından da fiyatlar değişkenlik gösterilmektedir. Uzun yıllar kullanılabilen bu dolaplar, paslanma, çürüme veya en ufak darbede yamulma gibi sorunlar meydana getirmemektedir. Detaylı bilgi için satıcı firmalar ile iletişime geçebilir ve evrak dolaplarının özelliklerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu dolaplar, taşıması gereken yük miktarına uygun bir şekilde seçilmelidir.

Loading...