çelik ayakkabı dolabımetal temizlik dolabı10'lu telefon dolabıçelik dolaprenkli emanet dolabı

Eşya dolabı, iş yerleri ve yaşam alanları içerisinde gerek görülen kişisel eşyaların ya da çalışma ortamlarında kullanılan malzemelerin ve iş kıyafetlerinin korunmasını sağlar. Sağlığa elverişli alanların oluşmasında etkili olan modeller, metal malzemelerden ve kaliteli işçilik tekniklerinden meydana gelir. Eşya dolabı seçeneklerine bakıldığında, çalışma alanlarında güvenliği oluşturan giyim ve malzeme çeşitlerinin muhafaza edilmesi bakımından olması gereken ideal ölçülerde ve yapılarda olduğu anlaşılabilir. Evlerin bahçe, balkon ya da teras gibi alanlarında da kullanım avantajı sağlayan metal eşya dolabı seçenekleri; tamir aletlerinden bahçe gereçlerine kadar pek çok eşyanın bir düzen içerisinde yer almasına imkân verir. Modellerin ebatları, ihtiyaç duyulan mekânların ölçülerine uygun şekilde tasarlanma şansı yaratır. Arzu ettiğiniz takdirde, zevkinize uygun renk seçenekleri arasından tercih yapabilirsiniz.

Çok Amaçlı Eşya Dolabı Modelleri

İşlevsel ve modern detaylara sahip eşya dolabı modelleri, yoğun ziyaretçi trafiğinin bulunduğu alışveriş alanları, geniş çaplı marketler gibi pek çok işletmeye giriş yapılırken, eşya kontrol ve emanet bırakma işlemleri gerçekleştirilir. Eşya dolabı modelleri; çanta, cep telefonu, anahtar ve kitap gibi kişisel eşyaların muhafaza edilmesine olanak sağlar. Ayrıca dolaplarda kullanılan kilit sistemleri ise işletmelerin güvenlik alanına verdiği önemi ortaya çıkarır. Bu sayede kullanıcılar, eşyalarını sağlam bir şekilde geri alma şansına sahip olur.

Yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinin yapıldığı otogar, tren garı ve havaalanı gibi donanımlı yerlerde, yolculuk esnasında unutulan pek çok eşyaya rastlanır. Kayıp eşya dolabı ürünleri, karışıklık yaşanması ya da unutma sonucu kaybolan malzemelerin veya özel eşyaların güvenilir bir şekilde saklanmasını mümkün hâle getirir.

Firmalarda çalışan personellerin her türlü steril koşula sahip olmasının gerekliliğinden dolayı ortaya çıkan çok amaçlı dolap alternatifleri, talepler doğrultusunda boyutlandırma seçeneği sunar. Metal dolaplar kıyafet, ayakkabı, çanta gibi kişisel eşyaların yanı sıra klasör yoğunluğunu ortadan kaldırmak için arşivleme görevi de yapar. Modelleri ister tekli ister ikili ya da üçlü kapağı olan tasarımlar halinde hazırlatabilirsiniz. Bahçede hobi amaçlı aktiviteler gerçekleştiren ev sahipleri, malzemelerini çelik dolaplar sayesinde yağmur, güneş ve toz gibi dış etkenlerden rahatlıkla koruyabilir.

Ürünlerin imalatında tercih edilen çelik malzemenin uzun süre dayanıklı bir kullanım vadetmesi, kullanıcıların yaşam alanlarında sıkça ihtiyaç duydukları ayakkabı, bot ve sandalet gibi eşyalarının kolaylıkla saklamasına imkân sunar. Ayakkabılık seçeneklerine hem standart yatay kapaklı model olarak hem de dikey açılım sağlayan tasarımlar arasından sahip olabilirsiniz.

Firmalara öncülük eden model alternatifleri sunan Gökerler, çelik eşya dolabı tasarımlarında ortaya çıkardığı özgün detaylı teknikler sayesinde alanında lider konumda olmayı başaran markalar arasındaki yerini korur. Teknolojinin son yeniliklerine uyum sağlayan sistemi sonucunda üretilen ürünlerin ana malzemesi, soğuk haddeleme yönteminden DKP sac oluşum evresine kadar uzanan detaylı aşamalardan geçer. Kaliteli ve uzun ömürlü çelik materyallerin tercih edilmesi sayesinde kullanıcı taleplerine uygun nitelikler barındıran ürünlerin ortaya çıkması mümkün bir hâle dönüşür. Elektrostatik toz boya uygulanan ürünler nem, ısı, kir ve toz gibi dış etkenlerden korunur ve böylelikle modellerin temizlik işlemleri daha pratik yapılır. Beyaz, hâkî, sarı, gri, mavi, kırmızı ve yeşil gibi renk alternatifleri bulunan tasarımlar, iş ya da yaşam mekânlarına uygun dekorasyonların yapılmasına olanak tanır.

Güvenilir Çözümler Üreten Eşya Dolabı Fiyatları

Yer sorununu çözen ve kişisel gereksinimlerin hijyenik koşullarda saklanmasına olanak veren metal eşya dolabı ölçüleri, iş yeri sahiplerinin ve yaşam alanlarında düzen oluşturmak isteyenlerin talepleri yönünde tasarlanır. Fonksiyonel ürünleri kullanarak hem iş güvenliği çerçevesinde gerekli olan dolap sistemine ergonomik şekilde sahip olabilir hem de bahçe, teras ya da balkon gibi yaşam alanlarında istediğiniz düzeni oluşturabilirsiniz. Eşya dolabı fiyatları; ürünlerde tercih edilen temel malzemenin yapısına, kalitesine göre değişkenlik gösterir. Ayrıca işçilik kalitesi, raf ve kapak sayısı, renk seçimi ve tasarım özellikleri modellerin fiyat aralığını belirleyen unsurlar arasında yer alır.

Üretim faaliyetlerini İstanbul’da konumlandırdığı firmasında başarılı bir şekilde devam ettiren Gökerler, çok amaçlı metal eşya dolabı seçenekleriyle kullanıcıların ergonomik ve uzun süreli ürün deneyimi yaşamalarına imkân sunar. Profesyonel adımlarla geleceğe yön veren koleksiyonlara imza atmaya devam eden Gökerler; Ankara, İzmir, Edirne, Trabzon, Adıyaman, Konya, Antalya, Gaziantep ve Van gibi ülke genelindeki tüm illere kaliteli hizmet anlayışını ulaştırmaya devam eder.

İş yaşamında ve ev ortamında ihtiyaç duyulan çelik eşya dolap sistemini kullanıcılarıyla buluşturan Gökerler’de, geniş ürün seçkisinde konumlandırdığı ürünlerini inceleyebilir, taleplerinize ve tarzınıza uygun modellere güvenilir online alışveriş sistemiyle sahip olabilirsiniz.

Loading...