Çok satanlar

198’lik Dosya Dolabı

0 out of 5

ÖLÇÜLERİ EN: 92 Cm DERİNLİK: 40 Cm YÜKSEKLİK: 198 Cm KAPI YÜKSEKLİĞİ: 184 Cm BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 39,5 Cm DOLAP GÖZ SAYISI: 5 DOLAP RAF SAYISI: 4 KAPI AÇILMA DERECESİ:...

Camlı Dosya Dolabı 198’lik

0 out of 5

EN: 92 Cm DERİNLİK: 40 Cm YÜKSEKLİK: 198 Cm KAPI YÜKSEKLİĞİ: 184 Cm BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 39,5 Cm DOLAP GÖZ SAYISI: 5 DOLAP RAF SAYISI: 4 KAPI AÇILMA DERECESİ: 180...

Tek Kapılı 198’lik Dosya Dolabı

0 out of 5

·        EN: 50 Cm ·        DERİNLİK: 40 Cm ·        YÜKSEKLİK: 198 Cm ·        KAPI YÜKSEKLİĞİ: 184 Cm ·        BÖLÜM...

Tek Kapılı 100’lük Dosya Dolabı

0 out of 5

  EN: 50 Cm DERİNLİK: 40 Cm YÜKSEKLİK: 100 Cm KAPI YÜKSEKLİĞİ: 85 Cm BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 39,5 Cm DOLAP GÖZ SAYISI: 3 DOLAP RAF SAYISI: 2 KAPI AÇILMA DERECESİ:...

Tek Kapılı 130’luk Dosya Dolabı

0 out of 5

·         EN: 50 Cm ·         DERİNLİK: 40 Cm ·         YÜKSEKLİK: 130 Cm ·         KAPI YÜKSEKLİĞİ: 115 Cm ·         BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 39,5 Cm ·         DOLAP GÖZ SAYISI: 4 ·         DOLAP RAF SAYISI: 3 ·         KAPI AÇILMA DERECESİ: 180...

Gri Camlı 198’lik Dosya Dolabı

0 out of 5

Gri camlı 198’lik dosya dolabı modelimiz, dekoratif bir şıklık arayan ofisler için özel olarak tasarlanmıştır. Çelik saç levhalar dosya dolabı üretimi için temel malzemelerdendir. Bu sebeple bu malzemelerin kaliteli olması...

Kırmızı Camlı 198’lik Dosya Dolabı

0 out of 5

Ofis kullanımlarının vazgeçilmez demirbaşlarından olan çelik dosya dolabı için farklı modellere sahip üretimler gerçekleştirmekteyiz. Bu modellerden biri olan kırmızı camlı 198’lik dosya dolabı modelimiz ile şirketinizdeki dekorasyon rengine uygun bir...

130’luk Dosya Dolabı

0 out of 5

  ÖLÇÜLERİ · EN: 92 Cm · DERİNLİK: 40 Cm · YÜKSEKLİK: 130 Cm · KAPI YÜKSEKLİĞİ: 115 Cm · BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 39,5 Cm · DOLAP GÖZ SAYISI: 4...

100’lük Dosya Dolabı

0 out of 5

ÖLÇÜLERİ EN: 92 Cm DERİNLİK: 40 Cm YÜKSEKLİK: 100 Cm KAPI YÜKSEKLİĞİ: 85 Cm BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 39,5 Cm DOLAP GÖZ SAYISI: 3 DOLAP RAF SAYISI: 2 KAPI AÇILMA DERECESİ:...

Ofis dolabı ya da dosya dolabı olarak bilinen ürün stilleri, üretim veya hizmet alanında faaliyet gösteren iş kollarında kullanılır. Resmi yazışmalardan genel dokümanlara, çizelgelerden şablonlara, dilekçelerden faturalara kadar birçok belge dosya dolapları vasıtasıyla istiflenir.

Dosya dolapları; ebatları, önem dereceleri, kronolojik ya da alfabetik sıralamaları değişkenlik gösteren çeşitli evrakların muhafaza edilmesinde aktif rol oynar.

Ayrıca bilgi ve belge niteliği taşıyan materyallerin arşivlenmesini mümkün hale getirir. İşyerlerinde ortam düzeninin sağlanmasına olanak tanıyan şık ve dekoratif modeller, mekânların dekorasyon stillerini de ön plana çıkaran bir ambiyansa sahiptir. Ofis dolapları ahşap ve metal sac olmak üzere iki farklı malzemeden üretilmektedir.

Klasör ve evrak gibi mühim bilgiler içeren materyallerin zaman içerisinde yıpranmasını önlemek üzere tercih edilen dosya dolabı modelleri, korunaklı saklama üniteleridir. Bu sebeple özlük dolabı, evrak dolabı ve klasör dolabı gibi pek çok amaçla kullanılabilir.

Açık raflı dolap stilleri ile sürgülü kapı ve cam kapı kullanılarak tasarlanan modeller farklı gereksinimleri karşılar. Yoğun iş ve evrak sirkülasyonunun gerçekleştiği kurum ya da kuruluşlar için özel olarak geliştirilen 2’li, 3’lü ya da çoklu bölme seçenekleri bulunan ofis dosya dolabı çeşitleri mevcuttur. Çelik materyallerin işlenmesiyle şekillenen ürünler, dekorasyona önem veren kullanıcıların zevklerine hitap eden geniş renk çeşitliğine sahiptir. Sade ya da kombine renklerin yansıttığı şık ve estetik görünüm ise kullanıcıların beklentileri doğrultusunda tercihler yapmalarına fırsat oluşturur. Zengin model yelpazesi içerisinde yer alan metal ofis dosya dolabı ölçüleri, konumlandırılmak istenen alanların ebatlarına uygun olarak hazırlanır. Bu sayede hem çalışma alanlarının verimli kullanılması hem de ferah bir ortamın oluşması sağlanabilir.

Metal Ofis Dosya Dolabı Modelleri

Evrak dolabı, klasör dolabı, özlük dolabı ve camlı metal dosya dolabı çeşitlerinin tamamı, ofis dosya dolabı modelleri olarak kabul edilir. Tasarım detayları ve kullanım alanları değişkenlik gösteren çelik dosya dolapları; çekmece, ayarlanabilir raf, sabit göz, kapaklı veya camlı bölme gibi işlevsel alanlardan meydana gelir. Şık ve modern ayrıntılarda buluşan iki gözlü tasarımlar hem minimalist hem de dikkat çekicidir.

Çekmeceli stiller, çalışma masalarının yanına konumlandırılabildiği için personelin verimliliğini destekler ve zaman kayıplarını en aza indirir. Yenilikçi dizaynların yer aldığı model seçeneklerimizi yakından incelemek ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için mağazamızı ziyaret edebilir; bu sayede ürün tercih sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Ofis dolabı modelleri; önceki dönemlere ait ve güncel dokümanların yeniden incelenmesi gerektiği durumlarda, oluşabilecek zaman kayıplarının önüne geçer.

Beyaz, krem, gri, hâkî, yeşil, turuncu, sarı ve kırmızı gibi renkler arasında yer alan canlı ve soft tonlar seçim yapılmasını kolaylaştırır. Aynı zamanda işletmenizin dekorasyon stiliyle kombine bir görünüm ve ideal düzeyde kontrast uyum yakalamanız da mümkün olur. İster klasik ya da modern tarza isterseniz minimalist bir tarza sahip olun; metal ofis dosya dolabı imalatı gerçekleştiren Gökerler’de ihtiyacınıza uygun pek çok alternatif bulabilirsiniz.

Ayrıca çalışma ortamlarınıza yansıtabileceğiniz etkileyici dekorasyon sayesinde müşterilerinize, ilk izlenimde önemli bir husus olan güven duygusunu hissettirebilirsiniz. Üretim sürecinde tercih edilen elektrostatik toz boya teknolojisi hem ısı, nem, toz ve kir gibi dış etkenlere karşı koruyuculuk oluşturur hem de temizlik işlemlerinin kolay bir şekilde gerçekleşmesine imkân verir.

Tekli, ikili ve üçlü kapı seçeneklerinin yer aldığı çelik dosya dolabı ürün gamından, ihtiyacınıza ve zevkinize uygun seçimler yapabilirsiniz. Pratik şekilde taşınma özelliği bulunan modellerin, demontajı ve yeniden kurulumu oldukça kolaydır. Ayrıca raf tutucu parçaların şerit halinde dizayn edilmesi sayesinde tutucuların kaybolmasının önüne geçilebilir. Ayrıca raf kısımların ayarlanabilir özellikte olması, sert kapaklı klasörlerin ve diğer belgelerin yerleşim planının daha düzenli ve kullanışlı olmasına etki eder.

Klasör Dolabı

Çelik klasör dolabı çeşitleri, ofislerde sıklıkla kullanılan klasörlerin belirli bir hiyerarşide istiflenmesine olanak tanır. Ürünler, özellikle dosyaların karışması veya kaybolması gibi risklerin de önüne geçer. Klasör dolapları genellikle, iş yüküne bağlı olarak yazılı doküman yoğunluğunun fazla olduğu iş yerleri için ideal modellerdir.

Metal klasör dolabı tasarımları arasında 2 kapaklı olanlar, kullanıcılardan fazlaca talep görür. Dosyaların dışarıdan görünmemesine olanak tanıyan ofis dolabı stilleri, kullanım rahatlığı sunan tasarımlardır.

Özlük Dolabı

Çalışanların işe giriş ve çıkış evrakları başta olmak üzere, kişisel belgelerin muhafaza edildiği özlük dolabı çeşitleri, farklı tasarım detaylarına sahiptir. Özellikle çekmece sayısı ve ölçüleri bakımından pratik kullanım imkânı veren modeller, işletmelerin muhasebe ya da insan kaynakları departmanlarının vazgeçilmezidir.

Çizilmelere ve darbelere karşı korunaklı olan metal özlük dolapları, gizli ya da mühim evrak depolamanın gerektiği her alanda güven vermektedir. Çelik özlük dolabı tasarımlarını öne çıkaran özelliklerinden biri de her türlü bilgi ve belgeye erişimi kolaylaştırmasıdır.

Özlük dosya dolabı imalatında tercih edilen materyal ve boya kalitesinin ileri seviyede olması ise dolapların temizlenmesini kolaylaştırırken; modellerin üzerinde oluşabilecek kir, toz ve pas faktörlerini minimum düzeye çeker.

Evrak Dolabı

Evrak dolabı, farklı sektörlerde faaliyet gösteren işletmelerin kullandığı ve her türlü dosya, bilgi, resmi belge ya da doküman gibi malzemelerini depolayabildikleri dolap türleridir. Bu ürünler farklı yapılarda üretilmekte ve kullanım alanları olarak da çeşitlilik göstermektedir.

Çekmece ve kapı gibi işlevsel sistemlerinden oluşan modeller, taşıdığı yük miktarı ve sağlamlık bakımından oldukça kullanışlıdır. Ayrıca kaliteli kilit mekanizmalarıyla donatılan ürünler, önemli evrakların kaybolma risklerine karşı da muhafazalıdır. Güvenli depolama alanları yaratan metal ofis dosya dolabı seçenekleri, dayanıklı yapıları sayesinde uzun ömürlü kullanım avantajı sağlar.

Ağır iş makineleri üretimi yapan firmalarda da tercih edilen çelik evrak dolapları, kaliteli ve sağlam çekmece tasarımlarıyla ön plana çıkar. Ayrıca eczane, avukatlık veya muhasebe bürosu, ilaç deposu ve kırtasiye gibi farklı çalışma ortamlarında da evrak karmaşasına son veren modeller, belgelerin elverişli koşullarda saklanmasını olanaklı kılar.

Metal Ofis Dolabı Özellikleri

Metal ofis dolabı ürünlerinin yapısal özellikleri, kullanıcıların hem ergonomik hem de uzun süreli ürün deneyimi yaşamalarına olanak tanır. Sağlamlık, verimlilik ve fonksiyonellik potansiyelleri yüksek seviyede olan tasarımlara imza atan Gökerler, Ereğli Demir Çelik ve Sanayi Fabrikası’nda üretilen DKP saclarını kullanmayı tercih eder. İleri standartlarda materyal kalitesi ve teknolojik unsurları barındıran metal levhalar, soğuk haddeleme tekniğinden yararlanılarak şekillendirilir. Böylece kullanıcıların beğenisini kazanan ve memnuniyetini artıran ofis dolabı modelleri ortaya çıkar. Kaliteli ve dayanıklı stilleriyle dikkatleri üzerine çeken ürünlerin, kromajlı İspanyolet kilit sistemiyle güvence altına alınması ise dosyaların korunaklı biçimde muhafaza edilmesine yardımcı olur.

Dosya Dolabı Ölçüleri

Metal ofis dosya dolaplarının eni standart olarak 92 cmdir. Yükseklikleri, 100 cm, 130 cm, ve 198 cm uzunlukta üretilmektedir.

Tüketicilerden gelen sipariş talepleri doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Ofis dosya dolabı seçeneklerinin boy, genişlik ve derinlik gibi ebatlarının yer aldığı Gökerler ürün kataloğu sayesinde tercihinize uygun modeli kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Ayrıca uzman ekibimiz tarafından hazırlanan kullanıcıya özel projelendirme tekliflerinden yararlanarak; çalışma alanlarınıza ya da çeşitli departmanlarınıza ideal ölçülerde dolaplar tasarlanmasını sağlayabilirsiniz.

Ofis Dosya Dolabı Kullanım Alanları

Dosya dolabı, günümüzde pek çok sektörde ve farklı faaliyetler gösteren iş yerlerinde kullanılmaktadır. Metal dosya dolapları, üretim ve hizmet faaliyetlerinin gerçekleştirildiği sayısız mekânın evrak, belge ve çeşitli materyal yükünü rahatlıkla kaldırır. Depolama için ideal alanlar oluşturan ofis dolapları, kağıt, dosya ve doküman dağınıklığının önüne geçer. İstiflemeyi mümkün hale getiren modeller, dosya ve belge türlerinin bir arada tutulması konusunda ayrı bir öneme sahiptir.

Arşivleme ihtiyacının gerekli olduğu tüm iş alanlarına alternatif çözümler sunan dolaplar, kaliteli kilit teknolojileriyle donatılan çekmece, sürgülü kapı, kapaklı ya da cam bölme gibi fonksiyonellikleri sayesinde zengin bir konsepte yayılır.

Eğitim kurumlarında, rehabilitasyon merkezlerinde, turizm sektöründe hizmet veren otellerde, devlet kurumları, bankalar, sigorta şirketleri, emlak ve otomobil acenteleri ile diğer tüm ofis tipi çalışma yerlerinde metal ofis dosya dolabı modellerine ihtiyaç duyulmaktadır. Dayanıklı yapısı ve rahat kullanımıyla öne çıkan tasarımlar, birçok iş kolunun demirbaşı niteliği taşır. Çalışma sahalarında meydana gelebilecek her türlü yangın, deprem ve sel baskınına karşı dayanıklılık gösteren ofis dolapları, evrakların korunması aşamasında oldukça dirençlidir.

Ahşap Dosya Dolabı mı, Çelik Dosya Dolabı mı?

Dosya dolapları ofis, yurt, okul, askeriye, muhasebe ve fabrika gibi mekânlarda kullanılan ürünlerdir. Klasör, dosya ve evrakların hiyerarşik bir düzende bulunmasına yardımcı olan ofis dosya dolabı alternatifleri sayesinde iş akışı verimli bir şekilde gerçekleştirilebilir. Ahşap ve çelik malzemelerden üretilen modeller, çevresel faktörlere ya da kullanım alanlarına göre tercih edilir. Doğal görünümlü dekorasyon stillerinde sıkça başvurulan ahşap dosya dolapları nem, toz, sıcak ya da soğuk ortam gibi etkiler nedeniyle yapısal değişime uğrayabilir. Ayrıca ahşap dosya dolapları, yangın ve sel gibi istenmeyen durumlar sonucunda deforme olmaya oldukça müsaittir.

Metal ofis dosya dolabı ise çalışma ortamlarında uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunar. Elektrostatik toz boya kullanılan çelik dosya dolapları; toz, rutubet ve ısı gibi olumsuzluklardan minimum düzeyde etkilenir. Fonksiyonel tasarımlı metal dolaplar, gerek materyal gerekse aksesuar kaliteleri açısından, ekonomik avantaj sağlayan çeşitlerdir.

Çelik Ofis Dolabı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Geniş ürün yelpazesinin yer aldığı çelik dosya dolapları, kullanıcıların talepleri doğrultusunda tasarlanır. Metal ofis dosya dolabı seçiminde bazı hususlara öncelik verebilirsiniz:

  • Dosyaların arşivlenmesi için tercih edilen dosya dolaplarının ispanyolet kilit sistemine sahip olması güvenilir bir deneyim yaşatır.

  • Klasörlerin rahat bir şekilde dizilmesine önem veriyorsanız çalışma alanlarınızın ebadına göre ikili, üçlü veya dörtlü kapı seçeneklerinin yer aldığı tasarımlara yönelebilirsiniz.

  • Ofisinizin görünümüne canlılık ve ahenk katmak için kırmızı, sarı, mavi, beyaz gibi renk çeşitleri arasından seçim yapmanız mümkündür.

  • Klasör ve belgelerin yerleştirildiği çeşitli dosyaları rahatlıkla görebilmek için cam kapılı tasarımlara yönelebilirsiniz.

  • Çalışma masanızın yakınına konumlandırmayı planladığınız modellerin çekmeceli yapıya sahip olması ise evrak ve materyal ayrımı yapmanızı ve onlara ulaşmanızı pratikleştirir.

  • Ofis dosya dolabı çeşitlerinin ayarlanabilir raf aralıklara ve şerit formlu raf tutuculara sahip olması, taşınma durumlarında kolaylık sağlar.

Metal Ofis Dosya Dolabı Fiyatları

Ofis dolabı fiyatları şöyledir:

Ekonomik 100’luk dosya dolabı: 900 TL

Ekonomik 130’luk dosya dolabı: 1.200 TL

Ekonomik 198’luk dosya dolabı: 1.590 TL

Fiyatlar, dolar kurundaki dalgalanmadan dolayı değişebilmektedir. Lütfen güncel fiyatlar için bizimle iletişime geçiniz.

ürünlerin tasarım, materyal ve işçilik kalitesine göre farklılık gösterir. Tasarım, renk ve ebat özellikleri de çelik dolap modellerinin fiyat aralığını oluşturan unsurlar arasındadır. Çalışma ortamlarının kullanışlı olmasına yardımcı olan modelleri, bulunduğunuz mekânların ölçüsüne uygun şekilde temin edebilirsiniz. Zengin ürün yelpazesine sahip olan metal ofis dosya dolabı modelleri, aynı zamanda dekorasyon stillerinde tercih edilen renkler ile uyum sağlayan nitelikte tasarlanır. Model ve fiyat bilgisi için +90 212 612 13 27 nolu numaradan bizimle iletişime geçebilir, ihtiyacınıza ve tercihlerinize elverişli ürüne hemen sahip olabilirsiniz.

Tütkiye’de Hangi İllere Gönderim Yapılır?

İstanbul merkezli üretim faaliyetleri gerçekleştiren Gökerler; Ankara, İzmir, Kocaeli, Manisa, Sakarya, Gaziantep, Mersin, Bursa, Kayseri, Van, Antalya ve Giresun gibi Türkiye’nin tüm illerine dosya dolabı gönderimi yapmaktadır. Müşterilerimiz nakliye hizmetini isterlerse kendileri de sağlayabilir.

Loading...