Çok satanlar

198’lik Dosya Dolabı

0 out of 5

ÖLÇÜLERİ EN: 92 Cm DERİNLİK: 40 Cm YÜKSEKLİK: 198 Cm KAPI YÜKSEKLİĞİ: 184 Cm BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 39,5 Cm DOLAP GÖZ SAYISI: 5 DOLAP RAF SAYISI: 4 KAPI AÇILMA DERECESİ:...

Camlı Dosya Dolabı 198’lik

0 out of 5

EN: 92 Cm DERİNLİK: 40 Cm YÜKSEKLİK: 198 Cm KAPI YÜKSEKLİĞİ: 184 Cm BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 39,5 Cm DOLAP GÖZ SAYISI: 5 DOLAP RAF SAYISI: 4 KAPI AÇILMA DERECESİ: 180...

Tek Kapılı 198’lik Dosya Dolabı

0 out of 5

·        EN: 50 Cm ·        DERİNLİK: 40 Cm ·        YÜKSEKLİK: 198 Cm ·        KAPI YÜKSEKLİĞİ: 184 Cm ·        BÖLÜM...

Tek Kapılı 100’lük Dosya Dolabı

0 out of 5

  EN: 50 Cm DERİNLİK: 40 Cm YÜKSEKLİK: 100 Cm KAPI YÜKSEKLİĞİ: 85 Cm BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 39,5 Cm DOLAP GÖZ SAYISI: 3 DOLAP RAF SAYISI: 2 KAPI AÇILMA DERECESİ:...

Tek Kapılı 130’luk Dosya Dolabı

0 out of 5

·         EN: 50 Cm ·         DERİNLİK: 40 Cm ·         YÜKSEKLİK: 130 Cm ·         KAPI YÜKSEKLİĞİ: 115 Cm ·         BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 39,5 Cm ·         DOLAP GÖZ SAYISI: 4 ·         DOLAP RAF SAYISI: 3 ·         KAPI AÇILMA DERECESİ: 180...

Gri Camlı 198’lik Dosya Dolabı

0 out of 5

Gri camlı 198’lik dosya dolabı modelimiz, dekoratif bir şıklık arayan ofisler için özel olarak tasarlanmıştır. Çelik saç levhalar dosya dolabı üretimi için temel malzemelerdendir. Bu sebeple bu malzemelerin kaliteli olması...

Kırmızı Camlı 198’lik Dosya Dolabı

0 out of 5

Ofis kullanımlarının vazgeçilmez demirbaşlarından olan çelik dosya dolabı için farklı modellere sahip üretimler gerçekleştirmekteyiz. Bu modellerden biri olan kırmızı camlı 198’lik dosya dolabı modelimiz ile şirketinizdeki dekorasyon rengine uygun bir...

130’luk Dosya Dolabı

0 out of 5

  ÖLÇÜLERİ · EN: 92 Cm · DERİNLİK: 40 Cm · YÜKSEKLİK: 130 Cm · KAPI YÜKSEKLİĞİ: 115 Cm · BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 39,5 Cm · DOLAP GÖZ SAYISI: 4...

100’lük Dosya Dolabı

0 out of 5

ÖLÇÜLERİ EN: 92 Cm DERİNLİK: 40 Cm YÜKSEKLİK: 100 Cm KAPI YÜKSEKLİĞİ: 85 Cm BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 39,5 Cm DOLAP GÖZ SAYISI: 3 DOLAP RAF SAYISI: 2 KAPI AÇILMA DERECESİ:...

Çelik ofis dolabı ya da metal dosya dolabı iş yeri, ofis, arşivler, özel ve resmi kurumlarda önemli belgelerin, evrakların güvenle saklanması için üretilen bir dolap modelidir.

 

Dosya dolapları; ebatları, önem dereceleri, kronolojik ya da alfabetik sıralamaları değişkenlik gösteren çeşitli evraklar ve klasörlerin muhafaza edilmesini sağlar. Ayrıca bilgi ve belge niteliği taşıyan materyallerin arşivlenmesini kolaylaştırır.

Metal Ofis Dosya Dolabı Modelleri

Tasarım detayları ve kullanım alanları değişkenlik gösteren çelik dosya dolapları; çekmece, ayarlanabilir raf, sabit göz, kapaklı veya camlı bölme gibi işlevsel alanlardan meydana gelir. Şık ve modern ayrıntılarda buluşan iki gözlü tasarımlar hem minimalist hem de dikkat çekicidir.

Boyutlarına ve özelliklerine göre çelik ofis dosya dolabı modelleri şöyledir:

 

 

Çekmeceli olan özlük kartoteks klasör ve evrak dolabı çeşitleri, çalışma masalarının yanına konumlandırılabildiği için personelin verimliliğini destekler ve zaman kayıplarını en aza indirir. Ayrıca dar alanlar için kullanıma oldukça müsaittir.

 

Beyaz, krem, gri, hâkî, yeşil, turuncu, sarı ve kırmızı gibi renklerde üretilmektedir. Renkli metal ofis dolapları çalışma ortamlarını daha canlı ve ferah göstermektedir.

 

Metal ofis dosya dolabı imalatı yapan Gökerler’de ihtiyacınıza uygun pek çok alternatif bulabilirsiniz.

 

Metal Ofis Dosya Dolabı Fiyatları

 1. 100’luk dosya dolabı: 900 TL
 2. 130’luk dosya dolabı: 1.200 TL
 3. 198’luk dosya dolabı: 1.590 TL

Fiyatlar, dolar kurundaki dalgalanmadan dolayı değişebilmektedir. Lütfen güncel fiyatlar için bizimle iletişime geçiniz.

Çelik Dosya Dolabı Ölçüleri

Metal ofis dosya dolaplarının ölçüleri şu şekildedir:

100’luk dosya dolabı: Eni 92 cm, derinlikleri 40 cm, yükseklikleri 100 cm’dir.

130’luk dosya dolabı: Eni 92 cm, derinlikleri 40 cm, yükseklikleri 130 cm’dir.

198’luk dosya dolabı: Eni 92 cm, derinlikleri 40 cm, yükseklikleri 198 cm’dir.

 

Tüketicilerden gelen sipariş talepleri doğrultusunda metal dolaplarda değişiklik gösterebilir. Ofis dosya dolabı seçeneklerinin boy, genişlik ve derinlik gibi ebatlarının yer aldığı Gökerler ürün kataloğu sayesinde tercihinize uygun modeli kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Ayrıca uzman ekibimiz tarafından hazırlanan kullanıcıya özel projelendirme tekliflerinden yararlanarak; çalışma alanlarınıza ya da çeşitli departmanlarınıza ideal ölçülerde dolaplar tasarlanmasını sağlayabilirsiniz.

Çelik Ofis Dosya Dolabı Özellikleri

 • Kaliteli ve sağlamdır.
 • Ereğli Demir Çelik ve Sanayi Fabrikası’nda üretilen 1.sınıf DKP saclarını kullanmaktadır.
 • Elektrostatik toz boya kullanılır.
 • Verimlilik ve fonksiyonellik potansiyelleri yüksek.
 • Ergonomiktir.
 • Soğuk haddeleme tekniğinden yararlanılarak üretilir.
 • Kromajlı ispanyolet kilit sistemi mevcuttur.
 • Tekli, ikili ve üçlü kapı seçenekleri mevcuttur.
 • Pratik şekilde taşınabilir.
 • Raf tutucu parçalarının kaybolmaması düşünülmüştür.

 

Ayarlanabilir raf sistemi vardır. Böylece sert kapaklı klasörlerin ve diğer belgelerin yerleşim planının daha düzenli ve kullanışlı olmasına etki eder.

Çelik dolap üretim sürecinde tercih edilen teknolojisi hem ısı, nem, toz ve kir gibi dış etkenlere karşı koruyuculuk oluşturur hem de temizlik işlemlerinin kolay bir şekilde gerçekleşmesine imkân verir. 

Tütkiye’de Hangi İllere Gönderim Yapıyoruz?

İstanbul merkezli üretim faaliyetleri gerçekleştiren Gökerler; Ankara, İzmir, Kocaeli, Manisa, Sakarya, Gaziantep, Mersin, Bursa, Kayseri, Van, Antalya ve Giresun gibi Türkiye’nin tüm illerine dosya dolabı gönderimi yapmaktadır. Ayrıca, Lüleburgaz, Gebze, Çorlu gibi ilçelerede sıkça metal dolap gönderim yapıyoruz. Müşterilerimiz nakliye hizmetini isterlerse kendileri de sağlayabilir.

Klasör Dolabı

Metal klasör dolabı tasarımları arasında 2 kapaklı olanlar, kullanıcılardan fazlaca talep görür. Dosyaların dışarıdan görünmemesine olanak tanıyan ofis dolabı stilleri, kullanım rahatlığı sunan tasarımlardır.

Özlük Dolabı

Çalışanların işe giriş ve çıkış evrakları başta olmak üzere, kişisel belgelerin muhafaza edildiği özlük dolabı çeşitleri, farklı tasarım detaylarına sahiptir. Özellikle çekmece sayısı ve ölçüleri bakımından pratik kullanım imkânı veren modeller, işletmelerin muhasebe ya da insan kaynakları departmanlarının vazgeçilmezidir.

Çizilmelere ve darbelere karşı korunaklı olan metal özlük dolapları, gizli ya da mühim evrak depolamanın gerektiği her alanda güven vermektedir. Çelik özlük dolabı tasarımlarını öne çıkaran özelliklerinden biri de her türlü bilgi ve belgeye erişimi kolaylaştırmasıdır.

Evrak Dolabı

Evrak dolabı, farklı sektörlerde faaliyet gösteren işletmelerin kullandığı ve her türlü dosya, bilgi, resmi belge ya da doküman gibi malzemelerini depolayabildikleri dolap türleridir. Bu ürünler farklı yapılarda üretilmekte ve kullanım alanları olarak da çeşitlilik göstermektedir.

Çekmece ve kapı gibi işlevsel sistemlerinden oluşan modeller, taşıdığı yük miktarı ve sağlamlık bakımından oldukça kullanışlıdır. Ayrıca kaliteli kilit mekanizmalarıyla donatılan ürünler, önemli evrakların kaybolma risklerine karşı da muhafazalıdır. Güvenli depolama alanları yaratan metal ofis dosya dolabı seçenekleri, dayanıklı yapıları sayesinde uzun ömürlü kullanım avantajı sağlar.

Ofis Dosya Dolabı Kullanım Alanları

Dosya dolabı, günümüzde pek çok sektörde ve farklı faaliyetler gösteren iş yerlerinde kullanılmaktadır. Dosya dolapları ofis, yurt, okul, askeriye, muhasebe ve fabrika gibi mekânlarda kullanılan ürünlerdir. Eğitim kurumlarında, rehabilitasyon merkezlerinde, turizm sektöründe hizmet veren otellerde, devlet kurumları, bankalar, sigorta şirketleri, emlak ve otomobil acenteleri ile diğer tüm ofis tipi çalışma yerlerinde metal ofis dosya dolabı modellerine ihtiyaç duyulmaktadır. 

Depolama için ideal alanlar oluşturan ofis dolapları, kağıt, dosya ve doküman dağınıklığının önüne geçer. İstiflemeyi mümkün hale getiren modeller, dosya ve belge türlerinin bir arada tutulması konusunda ayrı bir öneme sahiptir.

Ahşap Dosya Dolabı mı, Çelik Dosya Dolabı mı?

Metal dosya dolabı modelleri, arşiv gibi çok sayıda klasör ve evraklar barındıran yerlerde çürüme, yangın ve deprem gibi afetlerden zarar görmemesi için tercih edilmektedir. Doğal görünümlü dekorasyon stillerinde sıkça başvurulan ahşap dosya dolapları nem, toz, sıcak ya da soğuk ortam gibi etkiler nedeniyle yapısal değişime uğrayabilir. 

Metal ofis dosya dolabı ise çalışma ortamlarında uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunar. Elektrostatik toz boya kullanılan çelik dosya dolapları; toz, rutubet ve ısı gibi olumsuzluklardan minimum düzeyde etkilenir. Fonksiyonel tasarımlı metal dolaplar, gerek materyal gerekse aksesuar kaliteleri açısından, ekonomik avantaj sağlayan çeşitlerdir.

Loading...