Demir Dolap Modelleri ve Fiyatları - % 35 İndirim

çelik ayakkabı dolabımetal kartoteks dolabıtekli soyunma dolabırenkli çelik dolaprenkli tek ve ikili soyunma dolabıçelik metal temizlik dolabıçelik temizlik dolabı10'lu telefon dolabı

Demir dolap, bireylerin ve kurumların ürünlerini veya malzemelerini sağlıklı bir şekilde depolanabilmesi için kullanılan çelik dolap modelidir. Üretimi ve tasarımı farklı şekilde yapılabilmektedir. Metal dolap sağlıklı bir şekilde, ürünleri muhafaza etmekle beraber, uzun ömürlü kullanımlara da uygundur. Özellikle, değerleri ve hassas malzemeler bu dolaplar içerisinde depolanmaktadır. Dışarıdan gelebilecek darbelere karşı oldukça dayanıklı olan bu ürünler, yaşam alanlarında kullanılabildiği gibi, atölyeler ve fabrikalarda da görev almaktadır. Tonaj olarak ağır ve depolayabileceği yük kapasitesi de oldukça fazladır. Tasarımda kullanılan demir malzemeler, söz konusu dolabın dayanıklılık katsayısını arttırdığı gibi, içerisinde bulunan ürünlerinde zarar görmemesini engellemektedir. Ayrıca, kaygan yüzeyi sayesinde, kir tutmamakta ve temizliği kolay bir şekilde yapılmaktadır.

DEMİR DOLAP MODELLERİ VE KULLANIM ALANLARI

Çelik dolaplar, farklı şekillerde üretilmektedir. Bunun nedeni kullanım alanının da farklılık göstermesinden kaynaklanmaktadır. Özellikle ağır üretimin gerçekleştirildiği ortamlarda, raflı ve çift kapalı olanları tercih edilmektedir. Tasarımında kullanılan renkler de, model farkını ortaya çıkarmaktadır. Yine menteşe satısı ve çekmece gözleri de, farklı şekillerde tasarlanmaktadır. Metal dolap fiyatları, özellikle de, üretim kalitesine ve fonksiyonlarına göre değişmektedir. Bu  demir dolapların başlıca kullanım alanı ise, atölyeler, teknik servisler, hastaneler ve fabrikalardır. Yani depolama ihtiyacının gerektiği her yerde demir dolap modelleri ile karşılaşmak mümkündür. Özellikle raf sistemleri de, modellerin farklılaşmasına neden olmaktadır. Günümüzde kullanılan bu ürünler, hemen hemen her türlü malzeme saklanabilir.

Asma yada gömme kilitli demir dolap olarak üretilen bu dolaplarda güvenlik ahşap, plastik ve bez dolaplara kıyasen üst seviyededir. Ayrıca yanmaz, paslanmaz, yırtılmaz oldukları için daha sık tercih edilmektedir.

DEMİR DOLAP ÖLÇÜLERİ

Demir dolap ölçüleri, kullanım alanına göre değişen diğer özellikler arasında yer almaktadır. Genel bir ölçü vermek mümkün değildir. Ancak pek çok firma, bir insanın boyunu geçmeyecek ve en üst rafa depolanan ürünün bile kolay bir şekilde alınmasını sağlayacak ölçülerde üretim yapmaktadır. Metal dolaplar, en az demir dolaplar kadar sağlam ve ölçü zenginliğine sahiptir. Söz konusu ölçüler, dolabın fiziksel görünümü de oluşturmaktadır. Yine üretim kullanılan malzemelerin kalınlığı da ölçülerini etkilemektedir. Özellikle de ofislerde ve küçük işletmelerde kullanılan demir çelik dolaplar diğer modellere göre biraz daha kalın yüzeylere sahiptir. Ayrıca depolama alanı ve taşıyabileceği yük miktarı diğer çelik dolap türlerine göre daha fazladır. Müşterilerinin isteğine göre, farklı ölçülerde üretim yapan firmalar, kapılarının geniş olmasına ayrı bir önem vermektedir.

DEMİR DOLAP ÖZELLİKLERİ VE FİYATLARI

Demir dolapların başlıca özellikleri, kullanıcıya sunmuş olduğu depolama alanının geniş olmasıdır. Sağlamlık ve dayanıklılık açısından da oldukça iddialı olan bu ürünler, farklı fiyat koşullarına göre satışa sunulmaktadır. Metal dolap fiyatları satış hizmeti veren firmadan firmaya göre değişmektedir. Özellikle de lüks ürünlerin fiyatları, biraz daha pahalı olsa da sağladığı konfor sayesinde daha çok tercih edilmektedir. Demir dolap kataloğu sayesinde, istediğiniz modeli seçebilir ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Detaylı bilgiyi de, yine firmalardan öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Yardım mı lazım? Bizimle iletişime geçin