Camlı Dosya Dolabı Fiyatları- Gökerler Çelik Metal

Camlı 198’lik Dosya Dolabı

0 out of 5

EN: 92 Cm DERİNLİK: 40 Cm YÜKSEKLİK: 198 Cm KAPI YÜKSEKLİĞİ: 184 Cm BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 39,5 Cm DOLAP GÖZ SAYISI: 5 DOLAP RAF SAYISI: 4 KAPI AÇILMA DERECESİ: 180...

Gri Camlı 198’lik Dosya Dolabı

0 out of 5

Gri camlı 198’lik dosya dolabı modelimiz, dekoratif bir şıklık arayan ofisler için özel olarak tasarlanmıştır. Çelik saç levhalar dosya dolabı üretimi için temel malzemelerdendir. Bu sebeple bu malzemelerin kaliteli olması...

Kırmızı Camlı 198’lik Dosya Dolabı

0 out of 5

Ofis kullanımlarının vazgeçilmez demirbaşlarından olan çelik dosya dolabı için farklı modellere sahip üretimler gerçekleştirmekteyiz. Bu modellerden biri olan kırmızı camlı 198’lik dosya dolabı modelimiz ile şirketinizdeki dekorasyon rengine uygun bir...

Camlı dosya dolabı, şık bir görünüm isteyen pek çok kurum veya kuruluş  tercih etmektedir. Camlı dosya ve malzeme dolabı, ürün çeşitleri arasında çoğunlukla tercih edilen modellerdendir. Bu ürünlerde sıklıkla tercih edilmelerinin sebebi, gövdelerinin çelikten olması sebebiyle sağlam ve güvenilir olması ve cam kapağa sahip olmalarıdır.

CAMLI DOLAP MODELLERİ VE KULLANIM ALANLARI

Camlı dolapları DKP sac plakalardan, metal levhalardan ya da tamamı camdan üretilmektedir. Tüm kapak yüzeyi cam, üst kısmı cam altı kapaklı, tüm yüzeyi cam olarak çeşitli şekillerde üretimi müşterinin isteği ve ihtiyacı doğrultusunda yapılmaktadır. Üretimi yapan firmanın dosya dolabı kataloğu, müşteriye ihtiyaçları doğrultusunda neyi seçmesi gerektiği konusunda yol göstermektedir. Kapakları cam olan model ile üst kapakları cam alt kısmı kapaklı olan modellerin gövdesi DKP sac ve metal levhadan, kapakları ise camdandır. Seçilen malzemeye göre camlı metal ya da camlı çelik camlı dolap olarak da bilinen bunlar için seçilen cam, dolabın kullanım alanına göre kırılmaz olarak da tercih edilebilmektedir. Sac plakalar elektrostatik toz boya ile müşterinin isteğine göre belirlenen renkte boyanabilmektedir. Cam kapaklı ürünler için farklı renkleri tercih edebilirsiniz. Renk tercih ederken, ofisinizin genel renk ve dekorasyonuna uyan ve kombin yapacağınız renkleri seçmenizi tavsiye ediyoruz. Zira seçilen alakasız renklerin göz yoracağı unutulmamalıdır. Gövdesinin tamamı camdan üretilen dolaplar için ise kırılmaz cam tercih edilmektedir. Tamamı cam olan bu ürünler genellikle sergi amaçlı tercih edilmektedir. Tüm bu malzeme seçimlerinin yanı sıra işçilik ve kullanılan makinelerin de önemi büyüktür.

Camlı çelik dolapları sıklıkla, okul, ofis, sergi, laboratuvar, teşhir vb. alanlarda kullanılır.

CAMLI DOLAP EN BOY ÖLÇÜLERİ

Ahşap ve çelik metal camlı dosya dolabı ölçüleri müşterinin istediğine göre üretilebilmektedir. Belli bir standartı olmamakla birlikte, ihtiyaca yönelik olarak üretimi yapılmaktadır.

CAMLI DOLAP ÖZELİKLERİ VE FİYATLARI

Camlı dolaplarda kullanılan ve standart kabul edilen anahtarlı kilit sistemi tercih edilmektedir. Üretim aşamasında müşterinin ihtiyacına göre özel kilit çeşitleri de tercih edilebilmektedir. Bu tür dolaplar genellikle ayarlanabilir raflara sahiplerdir. Kapakların 180 derece açılmasına olanak tanıyan menteşelerin kullanılması, ürünü efektif kullanmayı sağlayacak temel unsurdur. Tamamı cam olan dolaplar hariç diğer çeşitleri çelik metal punta kaynağı ile birbirine sabitlenir.

Cam kapaklı dosya dolabı almak için kurumsal firmalar tercih edilmelidir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda satış öncesinde yapılacak bilgilendirmeler, seçeceğiniz ürünün özellikleri, ürünün kalitesi ve satış sonrasında ki destekler göz önünde bulundurularak, kaliteli bir firma ile çalışılması önerilmektedir. Camlı çelik dolap fiyatları tercih edilen malzeme çeşidi, bölme sayısı, seçilen kilit sistemi, firma kalitesine göre çeşitlilik göstermektedir. Kaliteli işçilik ve doğru malzemenin fiyatlara yansıyacağı aşikârdır. Ancak unutulmamalıdır ki uzun ve kullanışlı bir camlı dolap için kalite ve güvenden taviz verilmemelidir. Bu nedenle çelik metal malzemelerin kullanılması da fiyatta etkili olmaktadır.

Loading...