Camlı Dosya Dolabı 198’lik

Stok Kodu: 198 lık camlı dolap ral 7035
Availability:
Stokta
 • EN: 92 Cm
 • DERİNLİK: 40 Cm
 • YÜKSEKLİK: 198 Cm
 • KAPI YÜKSEKLİĞİ: 184 Cm
 • BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 39,5 Cm
 • DOLAP GÖZ SAYISI: 5
 • DOLAP RAF SAYISI: 4
 • KAPI AÇILMA DERECESİ: 180
 • GÖVDE MALZEMESİ: ÇELİK SAÇ
 • GÖVDE BOYASI: ELEKTROSTATİK TOZ BOYA
 • GÖVDE RENGİ: RAL 7035 ( KIRLI BEYAZ)
 • İSTEĞE GÖRE AYARLANABİLİR RAF ARALIKLARI
 • İKİ ADET ANAHTARLI KİLİT
 • KİLİT MEKANİZMASI:  KROMAJLI GÖMME İSPANYOLET KİLİT

198’lik camlı dosya dolabı, farklı renk ve modelleriyle uygun fiyatlara imalatçı firma olan Gökerler’den temin edebilirsiniz. Çelik 198’lik dosya dolabı camlı ve camsız olarak üretilmektedir. Firmamız bu anlamda da metal camlı 198’lik dosya dolabı modellerinde siparişe uygun üretim kabiliyetine de sahiptir. Vereceğiniz siparişler, özel olarak projelendirilip üretim merkezimizde hassasiyet ile imal edilmektedir.

Ürünün bu modellerinde kullanılan yüksek kaliteli çelik alaşımlı levhalar ve cam birlikteliği oldukça şık dekorasyon uygulamaları anlamına gelmektedir

Çelik levhaların sağlam ve uzun ömürlü yapılarının camın zarif duruşu ile birleşmesi ile ofis ortamındaki dekorasyona pozitif bir katkı sunulmaktadır.

198’lik Camlı Dosya Dolabı Özellikleri

Dosya dolapları için raflar kullanım verimliliğini artıran özelliklere sahip olmalıdır. 198’lik Camlı dosya dolabı modellerinde kullanılan rafların her biri seyyar niteliği ile yüksek kullanım verimi sağlamaktadır. Raf tutucuları şerit şeklinde dosya dolabı iki yan bölümüne sabitlememiz raf tutucu kayıplarının da yaşanmasının önüne geçmektedir. İstediğiniz ebattaki dosyaları rafların yerini değiştirerek kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz. Bu sistem aynı zamanda raf sayısını artırıp azaltabilme imkânı da sunmaktadır.

Bu dolap modelimizde sarı, toz gri, haki, yeşil, kırmızı ve mavi renkler mevcuttur. Bu renkli dolaplarla güzel dekorasyon kurgulayabilirsiniz.

198’lik camlı  dosya dolabı ölçüleri, derinliği 40 cm, eni 92 cm, yükselik 198 cm’dir. Dolap göz sayısı 5, raf sayısı ise 4’tür.

198’lik çelik camlı dosya dolabı fiyatları ise, piyasa şartlarına göre değişmekle beraber 900 ile 1000 TL arasında değişmektedir.

198’lik metal camlı dosya dolabı günlük olarak aktif şekilde kullanıldığı için bu sebeple camlı 198’lik dosya dolabı modelimizde kullandığımız menteşeleri seçerken de titizlik göstermekteyiz. Menteşelerin yoğun kullanıma dayanan ve yıpranma oranları hesaplanmış, kaliteli ürünler olmasının yanında kullanım kolaylığı sağlayan 180 derecelik açılma özelliğine sahip olmasına da özen göstermekteyiz

Bu model dolaplarda kullandığımız kilit sistemi, kapak sarkmalarına neden olmayan kromajlı ispanyolet kilit mekanizmasıdır. Bu kilit sisteminin iki adet anahtarı vardır. Bu anahtarların biri yedek olarak saklanabilir. Bu sayede olası anahtarı kayıplarında dolaba zarar vermeden dosyalara erişim mümkün hale gelmektedir.

Çelik 198’lik camlı dosya dolabı için kullandığımız elektrostatik toz boyalar yüksek kalitesi ile oldukça beğenilen özelliklere sahiptir. Boyaların parlaklığının yanında nem, toz, sıcaklık farkı ve çizilmelere karşı güçlü bir mukavemet sergilemesi sayesinde dosya dolabı kullanım ömrü de artmaktadır. Tercih edeceğiniz metal camlı 198lik dosya dolabı modelleri için firmamızın ürettiği çeşitleri görmeden karar vermeyin.

Firmamız, camlı 198’lik dosya dolabı modellerinde Ereğli Demir Çelik tesislerinde üretilen çelik levhaları kullanmaktadır. Bu levhaların üretim merkezimize gelmesi ile imalat aşaması da başlamış olmaktadır. Bu aşamada projeye uygun ölçülerde kesim işlemi ve dolap gövdesinin birleştirilme aşaması oldukça hassasiyet isteyen uygulamalar silsilesini gerektirmektedir.

Firmamız bu modelde dosya dolap gövdesinin birleştirilmesi işlemini yüksek nitelikli punta kaynağı ile gerçekleştirmektedir. Bu işlemin kaliteli işçilik ile gerçekleştirilmesi dolabın kullanım ömrünü belirleyen en önemli etkenlerdendir. Firmamız bünyesinde çalışan personelin yetenekleri ve tecrübeleri ile projeye uygun kalitede bir üretim gerçekleştirmesi müşterilerimizin de memnuniyetini sağlamaktadır.

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Camlı Dosya Dolabı 198’lik” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...