Dört Boy Kapılı Mavi Soyunma Dolabı - Gökerler Çelik Metal

Dört Boy Kapılı Mavi Soyunma Dolabı

Stok Kodu:
Availability:
Stokta

Özellikle uzun iş kıyafetine sahip personelin kullanması için tasarlanmış olan boy kapaklı dörtlü gözlü soyunma dolabı modelimizde farklı renk seçeneklerine sahip olmanız tercihinizi kolaylaştırmaktadır.

Firmamız tarafından üretilen boy kapaklı dörtlü gözlü soyunma dolabı için işletmenize uygun bir renk seçimi yapabilirsiniz. Bu renk seçiminde dilerseniz dolap ve kapakların ayrı ayrı renklere sahip olduğu modelleri tercih etme şansınız var. Siparişlerinizle ilgili her türlü ayrıntılar müşteri temsilcimiz tarafından not alınmaktadır. Gerekli düzenlemelere uygun özel üretimler gerçekleştirebilme imkanımız bulunmaktadır. Üretiminde kullanım kolaylığı sağlaması açısından raf konumlandırması da gerçekleştiriyoruz. Standart olarak sunduğumuz bu rafların her bir dolap gözü için altta ve üstte olacak şekilde ayarlanmış olması personelin küçük hacimli kişisel eşyalarını muhafaza etmek için oldukça verimli alanlar oluşturmaktadır. Alt kısımda personelin ayakkabısını koyabileceği bölüm de hijyenik bir dolap gözü için gerekli tasarımlardandır. Dört boy kapılı soyunma dolabı üretimi için temel malzememiz çelik alaşımlı levhalardır. Bu malzemelerin yeterli kaliteye sahip olması dolap kullanım ömrünü de artıracaktır. Firmamız, DKP saç alaşımlı levha teminini Ereğli Demir Çelik tesislerinde üretilen soğuk haddelenmiş levhalar ile sağlamaktadır. Bu levhaların kalınlıkları ve karbon oranları çelik soyunma dolabı için oldukça güzel sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Levhaların kalitesinin ortaya çıkması ve kaliteli bir boy kapaklı soyunma dolabı üretimi için mutlaka işçilik kalitesini ön planda tutmalısınız. Firmamız bünyesindeki personelin yetenekleri ve tecrübesi ile sektörde aranan niteliklere sahip olduğunu belirtmek isteriz.

 

Dört Boy Kapılı Mavi Soyunma Dolabı Özellikleri

 

İşletmelerin rahatsız olduğu konulardan biri soyunma odalarındaki kokudur. Bu kokunun giderilmesi için sadece soyunma odasının havalandırılması yeterli olmaz. Boy kapaklı dörtlü gözlü soyunma dolabı modelinde de yer alan havalandırma panjurları, kokunun giderilmesinde önemli role sahiptir. Dolap gözü içerisindeki terli çalışma elbiseleri bakteri üretimi için elverişli ortamlardır. Bu sebeple bakteriye bağlı kokunun engellenmesi için dolap gözlerinin havalandırılması gerekir. Firmamız tarafından üretim aşamasında dolap kapağına alta ve üstte olacak şekilde iki adet konumlandırılmış havalandırma panjurları hava sirkülâsyonu sağlayarak kokuyu minimal seviyede tutmaktadır. Üretiminde kullandığımız yonca kilit sistemi dolap güvenliğini nispeten personele bırakma özelliği ile işletmelerin tercih ettiği kilit sistemleri arasındadır. Yonca kilit sisteminde asma kilit takmaya elverişli modül kullanılmaktadır. Bu sayede personel istediği kalitedeki asma kilidi kendi dolabı için kullanabilmektedir. Çelik dolaplar için kullandığımız elektrostatik toz boya uygulamasını boy kapaklı dörtlü gözlü soyunma dolabı için de güvenle kullanabilmekteyiz. Bu boyanın kalitesi sayesinde dış etkenlerin yıpratıcı etkisi asgari düzeyde kalmaktadır. Çelik soyunma dolabı üretiminde dikkat ettiğimiz noktalardan biri de dolapların sınıflandırılmasını sağlayan isimlik uygulamasının her dolap kapağı için üst orta bölüme konumlandırmaktır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Dört Boy Kapılı Mavi Soyunma Dolabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Yardım mı lazım? Bizimle iletişime geçin