Tekli Sabit Kompakt Arşiv Dolabı

5.00 out of 5

Tekli, tek yüzlü, yarım, sabit kompakt arşiv dolap sistemi   TEKLİ KOMPAKT ARŞİV DOLABI ÖLÇÜLERİ   217X100X30

Çok satanlar

İkili Kompakt Arşiv Sistemi

4.50 out of 5

İkili kompakt arşiv dolabı, kompakt arşiv sistemi   İKİLİ KOMPAKT ARŞİV DOLABI ÖLÇÜLERİ      217X100X30

Üçlü Kompakt Arşiv Dolabı

0 out of 5

Üçlü kompakt arşiv sistemi, renkli kompakt arşiv dolabı ÜÇLÜ KOMPAKT ARŞİV DOLABI ÖLÇÜLERİ ÖLÇÜLERİ: 217 x 300 x 30

Çok satanlar

198’lik Dosya Dolabı

0 out of 5

ÖLÇÜLERİ EN: 92 Cm DERİNLİK: 40 Cm YÜKSEKLİK: 198 Cm KAPI YÜKSEKLİĞİ: 184 Cm BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 39,5 Cm DOLAP GÖZ SAYISI: 5 DOLAP RAF SAYISI: 4 KAPI AÇILMA DERECESİ:...

Tek Kapılı 198’lik Dosya Dolabı

0 out of 5

·        EN: 50 Cm ·        DERİNLİK: 40 Cm ·        YÜKSEKLİK: 198 Cm ·        KAPI YÜKSEKLİĞİ: 184 Cm ·        BÖLÜM...

15 Gözlü Öğretmen Dolabı

0 out of 5

ÖLÇÜLERİ EN: 120 Cm DERİNLİK: 40 Cm YÜKSEKLİK: 170 Cm KAPI YÜKSEKLİĞİ: 184 Cm BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 39,5 Cm DOLAP GÖZ SAYISI: 15 GÖZ GENİŞLİĞİ: 37 GÖZ YÜKSEKLİĞİ: 32 KAPI...

Raflı Malzeme Dolabı

0 out of 5

ÖLÇÜLERİ EN: 92 Cm DERİNLİK: 40 Cm YÜKSEKLİK: 198 Cm KAPI YÜKSEKLİĞİ: 184 Cm BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 39,5 Cm DOLAP GÖZ SAYISI: 5 DOLAP RAF SAYISI: 4 TAŞIMA KAPASİTESİ: 50...

Kırmızı Camlı 198’lik Dosya Dolabı

0 out of 5

Ofis kullanımlarının vazgeçilmez demirbaşlarından olan çelik dosya dolabı için farklı modellere sahip üretimler gerçekleştirmekteyiz. Bu modellerden biri olan kırmızı camlı 198’lik dosya dolabı modelimiz ile şirketinizdeki dekorasyon rengine uygun bir...

130’luk Dosya Dolabı

0 out of 5

  ÖLÇÜLERİ · EN: 92 Cm · DERİNLİK: 40 Cm · YÜKSEKLİK: 130 Cm · KAPI YÜKSEKLİĞİ: 115 Cm · BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 39,5 Cm · DOLAP GÖZ SAYISI: 4...

Arşiv Dolabı

Arşiv dolabı, Şirket, fabrika, büyük kurum ve kuruluşlar, holding gibi yerlerde imzalanmış ve saklanması gereken pek çok belge, ihale kâğıtları ya da önemli dosyaların saklanması için kullanılan önemli dolap modelidir.. Evrakların birikmesi metal arşiv dolabı ihtiyacını ortaya çıkarmaktadır. Bu dolaplar evrakların kolay şekilde saklanabilmesi amacıyla özel olarak üretilmektedir. Böylelikle ilgili ortamda düzen ve verim artmakta, evraklar daha kolay bir şekilde bulunabilmektedir. İşlevsellik kazandırmak adına arşiv dolaplarına numaralama ya da alfabetik sistem koyulmaktadır. Bu sistem sayesinde aranan evraka kısa sürede ulaşılmakta ve böylece zaman israfından kaçınılmaktadır. Normal dosya dolapları evraklarını depolamak için yetersiz kaldığından dolayı bu anlamda arşiv dolabı daha etkili olmaktadır. Özellikle çelik metal olanlar hem dayanıklı hem de fonksiyonel olma özelliği ile bilinmektedir.

Kompakt Arşiv Sistemleri

Kompakt arşiv dolapları; bilgi ve belge niteliği taşıyan sayısal, sözel, görsel verilere ait önemli dokümanların saklandığı kapalı işlevsel ve ergonomik depolama alanlarıdır.

Eskinin arşiv odaları günümüzün modern ve teknolojik arşiv sistemleri haline geldi. Şık görünümü ve güvenilir olmasıyla artık en çok tercih edilen kompakt dolaplar arasındadır. Dosya ve evrak gibi malzemeler hızlı erişim ve güvende saklama tercih edilmesindeki en önemli faktördür. Çelik kompakt arşiv dolapları farklı renk, model ve ebat ve malzemeden üretilmektedir.

Arşiv Dolabının Kullanıldığı Yerler

Devlet daireleri, bankalar, hastaneler, okullar ve fabrikalarda bu tür evraklar sıklıkla birikmekte ve çelik arşiv dolap ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Çelik arşiv dolapları tüm önemli belgelerin saklanması ve muhafaza edilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Özellikle devlet dairesi açısından bakıldığında buralarda çelik arşiv dolapları yüksek önem sahip olup devlet onayının bulunduğu belgelerin düzenini sağlamaktadır. Bunun için özel arşiv odaları yapılmakta ve belgeler güvenilir, istenildiğinde kolayca ulaşılabilir şekilde muhafaza edilmektedir.

Kurum ve kuruluşlar tarafından sıklıkla kullanılan arşiv dolapları geçmişten bugüne gelen belgelerin saklanmasına yardımcı olmaktadır. Buna ek olarak işlemlerde zaman ve iş kaybına da engel olmakta, işi biten belge düzgünce dolapta yerine koyulmaktadır.

Arşiv Dolabı Ölçüleri

Metal arşiv dolap ölçüleri istenilen ebatlarda ve ölçülerde özel olarak yapılabilmektedir. Buna ek olarak dolaplarda standart ölçüler de bulunmaktadır. Bu ölçüler tekli, ikili, üçlü ya da dörtlü olanlara göre farklılık göstermektedir. Bu dolaplar kompakt arşiv dolabı diye tabir edilmekte ve klasik arşiv dolaplarına kıyasla mekândan tasarruf sağlamaktadır.

Raylı sistemde üretilebilenlerin en küçük olanlar yaklaşık olarak 100 cm genişlik, 30 cm derinlik ve 217 cm yükseklik ebatlarına sahip olmaktadır. Bu ebatların dolabın büyüklük derecesine göre değişmektedir. Dolayısıyla ebatlara karar verirken kullanılacağı alan göz önünde bulundurulmalıdır. Çelik Arşiv dolap modelleri ve ebatları hakkında seçeneğin fazla olması kurumların işini daha da kolaylaştırmaktadır.

Arşiv Dolabı Özellikleri Modelleri Ve Fiyatları

Arşiv dolapları kendi içerisinde farklı modellere ve fiyatlara sahiptir. Üretimde kullanılan malzeme ve dolabın ebatları metal arşiv dolabı fiyatları üzerinde etkili olmaktadır. Dolayısıyla ebatları ve kalitesi arttıkça buna bağlı olarak fiyatlarda da artış meydana gelmektedir. Model olarak seçeneklere bakıldığında kompakt arşiv sistemleri, raylı arşiv dolabı ve buna benzer çeşitli modeller bulunmaktadır. Özellikle raylı dolapları sayesinde üzerinde yer alan etiketlerde evraklar kodlama yapılarak saklanabilmektedir. Dolabın üzerinde bulunan kilit sistemi ile arşiv belgeleri güvenli şekilde muhafaza edilmektedir.

Kompakt Arşiv Dolabı Modelleri

Resmi, kurumsal, yarı özel ve şahıs işletmelerinin faaliyet kapsamına giren evrakların güvenli ve muntazam şekilde muhafaza edilmesi için geliştirilen kompakt arşiv sistemleri, zengin dizayn çeşitliliğine sahiptir.
Ürünlerin; kullanım amacına ve mekâna göre tasarlanan fonksiyonel yapıları, paslanmaz çelikten üretilen materyal kaliteleri ve zengin renk skalası gibi özellikleri, konumlandırıldıkları her ortamda farklı bir nüans yaratmalarına imkân sunar.

Çelik kompakt arşiv dolap modelleri tekli, ikili, üçlü ve dörtlü olarak üretilir.

Turuncu, yeşil, kırmızı, mavi gibi farklı renklerde arşiv sistemlerimizde mevcuttur. Çelik eşya sektörünün öncü ve lider markalarından olan Gökerler; farklı ihtiyaçlara ve zevklere hitap eden geniş ürün yelpazesi sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanır.

Yeni Nesil Kompakt Arşiv Dolabı Sistemleri Kullanmanın Avantajları

Evrak ve dokümanları muntazam şekilde bir araya toplaya metal kompakt arşiv dolabı çeşitleri hem ofislerde hem de belge saklama odalarında meydana gelen dağınıklığın önüne geçer.

Evrak ve belge türlerinin alfabetik, numerik, tarih, ülke, şehir, ilçe, kurum, şahıs ya da şirket ismi gibi farklı indeksleme yöntemlerine göre sıralanmasını mümkün kılan işlevsel dolaplar, dokümanların erişilebilir olmasını sağlar.

Dayanıklı malzemelerden üretilen ve gelişmiş güvenlik sistemleriyle donatılan kompakt arşiv dolabı modelleri, yüksek kalite standartlarında tasarlandığı için önemli evrakların gizlenmesinde ve emniyette kalmasında etkin rol oynar.

Yeni nesil teknoloji kullanılarak tasarlanan arşiv dolabı alternatifleri volanlı, raylı, çift yönlü tasarımlardan oluşan ergonomik ve fonksiyonel yapıları sayesinde kullanıcıların konforunu artıran, aynı zamanda onların dar alanlarda yer tasarrufu yapmasını sağlayan niteliktedir.

Doküman yerleştirme, saklama ve bulma problemlerini minimum seviyeye indiren akıllı kompakt arşiv sistemleri; kullanıcıların zaman, güvenlik ve zahmet gibi yüklerini ortadan kaldırarak yüksek verimlilik sunar.
İşlevsel tasarım detayları, sağlam ve kaliteli çelik materyal teknolojisi gibi özellikleriyle dikkat çeken metal kompakt arşiv dolabı stilleri, tüm mühim dosyaları yangın, deprem ve şahısların art niyetli yaklaşımları gibi olumsuzluklardan korur.

Maksimum Konfor Sunan Kompakt Arşiv Dolabı Fiyatları

Yeni nesil belge saklama ve sıralama teknolojisi olarak ön plana çıkan metal kompakt arşiv dolabı fiyatları belirlenirken ürünlerin tasarımında kullanılan teknoloji, malzeme kalitesi ve yoğunluğu, aksesuar çeşitliliği ve detayları, model ve ebat özellikleri değerlendirilir. Belgelerin gerek dosya gerek klasör formlarına uygun özelliklerde sıralanmasına ve belirli bir hiyerarşide saklanmasına imkân sunan ürünler hem ofislerin hem de arşiv odalarının mükemmel görünmesine olanak tanır.

Hastane, üniversite, holding, vergi dairesi, hukuk bürosu, noter, muhasebe ofisi, kütüphane gibi iş, eğitim ve hizmet faaliyetleri farklılık gösteren sektörlerde gereksinim duyulan kompakt arşiv dolabı sistemlerinin ölçüleri hem kullanıcıların ihtiyacına hem de ürünlerin konumlandırılacağı alana göre tasarlanır.

Bu sayede kullanıcılarına ergonomik kullanım avantajı sağlayan ve yer tasarrufu yaptıran dolaplar, onların konforunu ileri seviyeye taşır.

Satış öncesi ve sonrası tüm aşamalarda müşteri memnuniyetini ön planda tutan Gökerler İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Gaziantep illeri başta olmak üzere ülke genelinde profesyonel taşıma, montaj ve destek hizmeti sunar.

Şık ve ergonomik tasarımlı arşiv sistemleri konseptini, Gökerler’in zengin ürün seçkisinden vakit kaybetmeden inceleyebilir; zevkinize, ihtiyacınıza ve bütçenize hitap eden modeli hemen sipariş verebilirsiniz.

Modeller ve fiyatlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için +90 212 612 13 27 nolu numarayı arayınız.

Loading...