Açık Mavi Kapaklı Malzeme Dolabı

Stok Kodu:
Availability:
Stokta

İşletmeler için farklı hacimlere sahip malzemelerin muhafazası için çeşitli yöntemler kullanılmaktadır. Ahşap dolapların malzeme muhafazasında özellikle çevresel faktörlere karşı dayanımı düşüktür. Bu sebeple işletmeler çelik malzeme dolabı kullanımını hem daha güvenli hem de daha uzun ömürlü olması sebebiyle tercih etmektedirler.

Malzeme dolabı modellerinin uzun ömürlü bir kullanıma sahip olması için imalat aşamasındaki temel kalite kurallarına da uyulması gerekir. Bu kurallara uyulmadan üretilen dolapların kısa zaman sonra istenilen kullanım verimliliğini kaybetmesi mümkündür. Firmamız kurumsal kalite kuralları çerçevesinde ürettiği malzeme dolapları için çok seçenekli imalat da gerçekleştirebilmektedir. Firmamızın çelik saç levhaları temininde Ereğli Demir Çelik tesislerini tercih etmesinin temel sebebi bu işletmede üretilen çelik alaşımlı levhaların soğuk haddelenmiş olarak ve standartlara uygun biçimde imal edilmesidir. Bu imalat şekli malzeme dolabı kullanımı için uzun ömür anlamını da taşımaktadır. Firmamız sadece ana malzeme için değil menteşe, raf tutucu, kilit, boya gibi diğer malzemeler için de yüksek kaliteli ürünleri tercih etmektedir. Malzeme dolapları kalitesini belirleyen sadece seçilen ürünlerin kalitesi değildir. Bu malzemelerin kalitesini ortaya çıkaracak olan işçilik düzeyidir. Firmamız bünyesinde istihdam edilen personelin yetenekli, tecrübeli ve iş bölümü uygulamasına uygun çalışma düzenine sahip olmasına azami gayret gösterilmektedir. Kalite kontrol birimimizdeki hata oranlarının düşük seviyede kalması sektörde işçilik kalitesi açısından oldukça yüksek düzeyde olduğumuzun bir göstergesidir.

 

Malzeme Dolabı Özellikleri

 

Çelik malzeme dolabı imalatında kullandığımız elektrostatik toz boya sayesinde nem, sıvı, sıcaklık, toz gibi çevresel faktörlerin yıpratıcı etkisi de asgari düzeyde kalmaktadır. Malzeme dolabı renklerini standart rengin dışında farklı renklerde de belirleyebilirsiniz. İster işletmenizin rengine uygun bir renk seçiminde bulunun isterseniz dolabın konumlandırılacağı alanın ağırlıklı rengine uygun bir renk belirleyin her iki tercihin de sipariş sırasında belirtilmesi gereklidir. Malzeme dolabı imalatında seyyar raf sistemini kullanmaktayız. Bu raf sistemi için dolabın iki yanına raf tutucuları punta kaynağı ile sabitledik. Malzemelerin hacmine uygun olarak raf değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz. Rafların sıklığını artırabilir ya da azaltabilirsiniz. Tamamen sektöre ve kullanıma göre rafların ayarlanması söz konusudur.  Rafların çelik alaşımlı levhalardan oluşturulması sayesinde yüksek dayanım kapasitesine sahip olduğunu belirtmek isteriz. Bu sayede ağır malzemeler dahi raflarda güvenle muhafaza edilmektedir. Kromajlı ispanyolet gömme kilit sistemi sayesinde malzeme dolabı güvenliği de sağlanmış olmaktadır. Bu güvenliğin iki anahtarlı bir kilit sistemi sayesinde sağlanması ile yedek anahtar da ihtiyaç halinde kullanılabilecek şekilde muhafaza edilmektedir. Malzeme dolabı için kapak açılma derecesinin yüksek olması dolabı kullanan kişiler için oldukça verimli bir kullanım sağlamaktadır. Yüz seksen dereceye sahip kapak açıklığına sahip menteşelerin kullanılması ile ürettiğimiz malzeme dolaplarının pratik kullanımı da hedeflenmektedir. Alacağınız malzeme dolabı için firmamızı tercih etmeniz durumunda yüksek kaliteyi ve müşteri memnuniyetini standart olarak satın almış olacaksınız.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Açık Mavi Kapaklı Malzeme Dolabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...