8’li Soyunma Dolabı

Stok Kodu: GKR 1008 EKONOMIK RAL 7035
Availability:
Stokta

ÖLÇÜLERİ

· EN: 128 Cm

· DERİNLİK: 36 Cm

· YÜKSEKLİK: 200 Cm

· KAPI GENİŞLİĞİ: 27 Cm

· KAPI YÜKSEKLİĞİ: 89,5 Cm

· BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 36 Cm

· DOLAP GÖZ SAYISI: 8

· KAPI AÇILMA DERECESİ: 90

· GÖVDE MALZEMESİ: ÇELİK SAÇ

· GÖVDE BOYA: ELEKTROSTATİK TOZ BOYA

· GÖVDE RENGİ: RAL 7035 ( KIRLI BEYAZ)

· KİLİT MEKANİZMASI: HER KAPI İÇİN 1 ADET ASMA KİLİT MODÜLÜ
ÜRETİCİ FİRMA ve MARKA : GÖKERLER ÇELİK

8’li soyunma dolabı okullar, hastaneler, hamamlar, oteller, yüzme havuzları, spor salonları vb. birçok kuruluşlar için üretilmektedir. Çelik soyunma dolapları uzun ömürlü kullanım vaat etmektedirler. Uzun ömürlü olması için kaliteli malzeme ve kaliteli işçiliğin bir araya getirilmesi gerekir. Firmamız kurumsal kalite politikası çerçevesinde ana malzemeden ara malzemeye kadar titiz ve standartların üstünde bir malzeme seçimi yapmaktadır. Bu malzemelerin en belirgin olanı çelik levhalardır. Çelik levhaların doğru kalınlıkta olmaması  sekizli soyunma dolabın kalitesini negatif yönde etkilemektedir. Firmamız çelik alaşımlı levhaların temininde Ereğli Demir Çelik tesislerinde üretilen ve soğuk haddelenmiş çelikleri kullanmaktadır. Bu levhalar, üretim tesisimize geldiğinde projeye uygun ölçüm ve kesim işlemine tabii tutulmaktadır. 8 gözlü metal dolaplarda ölçüm ve kesim işleminde gerekli olan işçilik hassasiyeti firmamız bünyesindeki son teknolojiye sahip metal işleme makineleri sayesinde sıfır hata ile sağlanmaktadır.

 

8’li Soyunma Dolabı Özellikleri

 

Çelik sekizli soyunma dolabı için firmamızın titizlikle üzerinde durduğu bir diğer konu da punta kaynaklarıdır. Dolap gövdesinin ve gözlerinin sağlam bir üretime sahip olması için punta kaynak sıklığının ve kalitesinin üst seviyede olması gerekir. Sektörün aranan niteliklerine sahip personelimiz, tecrübesi ve yetenekleri ile birinci sınıf işçilik çıkararak üretimini gerçekleştirmektedir. Havalandırma panjurları metal dolap kapaklarının her birinde standart olarak sunulmaktadır. Dolap gözlerindeki eşyaların ve kıyafetlerin bakteri üretmemesi, çelik dolap gözündeki hava dolaşımının tam olarak sağlanması ile mümkündür. Üretim sırasında çelik dolap modelleri kapaklarına konumlandırılan havalandırma panjurları görevlerini tam olarak yerine getirmektedir. 8’li soyunma dolabı için kişiselleştirilmiş dolaplar çoğu işletmenin çelik dolap takibi yapmasını da kolaylaştırmaktadır.

Bunun için isimlik uygulaması, ürettiğimiz her 8’li soyunma dolabı modelinde standart olarak sunulmaktadır. İşletmeler isimlik bölümlerine isterlerse numara da vererek dolap takibini kolaylıkla yapabilirler. Yonca kilit sistemine sahip çelik soyunma dolabı ile kişiselleştirilmiş dolaplar elde etmek de mümkündür. Bu kilit sistemi, asma kilit uygulamasına imkân vermesi sebebiyle dolap gözlerinin her birinin farklı kişilere tahsis edilmesi mümkün kılınmaktadır. Kaliteli metal 8’li soyunma dolabı modellerinin özelliklerinden biri de farklı renk seçeneğine sahip olmalarıdır. Müşteriler isterlerse tek renk çelik soyunma dolabı tercihinde bulunabilirler. Dilerlerse de gövdenin ve kapakların ayrı ayrı boyandığı soyunma dolabı modelleri içinden uygun olanı seçebilirler. Her iki durumda da firmamızın kullandığı kaliteli elektrostatik toz boya çevresel faktörlere karşı azami mukavemet sağlayacaktır. Hem dekorasyon yönü ön planda hem de uzun ömürlü dolap talebiniz varsa kurumsal kimliği ile ön plana çıkmış sektörün lideri konumundaki firmamızı tercih etmeniz, uzun vadede kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır. Metal sekizli soyunma dolabı modelleri için talep edilen ve amaçlanan uzun ömürlü kullanımı adına bazı parametrelerin bir araya gelmesi gerekmektedir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“8’li Soyunma Dolabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...