7 Gözlü Emanet Dolabı - Gökerler Çelik Metal

7 Gözlü Emanet Dolabı

Stok Kodu:
Availability:
Stokta

Emanet dolabı birçok farklı model ile işletmelerin beğenisine sunulmaktadır. İşletmeler, emanet dolabı ihtiyaçlarını belirlerken insan trafiğine ya da personel sayısına bağlı bir tercihte bulunmaktadır. 7 gözlü emanet dolabı modelimiz de genellikle küçük çaplı işletmelerin tercih ettiği çeşitler arasında yer almaktadır.

7 gözlü emanet dolabı modelimizin en belirgin özelliği uzun kullanım ömrüdür. Uzun kullanım ömrünü elde edebilmek için firmamız bir dizi kurumsal kalite basamakları geliştirmiştir. Bu basamakların ilki ana madde teminidir. Ereğli Demir Çelik tesislerinde soğuk haddelenmiş olarak üretilen çelik saç levhalar,  7 gözlü emanet dolabı için tercih ettiğimiz ana hammaddedir. Bu saç levhaların karbon oranları ve kalınlıkları emanet dolapları için çok güzel bir hammadde özelliği taşımaktadır. Sadece ana hammadde konusunda seçici davranmak emanet dolabı toplam kalitesi için yeterli değildir. Kilit sistemi, boya, menteşe gibi maddelerin de kaliteli seçilmesi oldukça önemlidir. Firmamız, bu malzemelerin seçiminde ve temininde de müşteri memnuniyetini sağlayacak ürünleri tercih etmektedir. 7 gözlü emanet dolabı imalatında hammaddelerin kalitesini ortaya çıkaran iş gücü seviyesidir. Kalitesiz bir iş gücü ile birinci sınıf malzemeler çok kötü bir dolap haline gelebilir. Bu sebeple firmamız bünyesinde çalışan personelin alanında yetkin, tecrübeli ve iş bölümü kurallarına uyabilecek özelliklere sahip olmasına azami özen göstermekteyiz. Kalite kontrol birimindeki hata paylarının minimal seviyede kalması bu kurumsal özenin bir göstergesidir.

 

7 Gözlü Emanet Dolabı Özellikleri

 

7 gözlü emanet dolabı imalatında kullandığımız elektrostatik toz boya, dolap gövde ve kapaklarını mükemmel şekilde kaplayarak çevresel faktörlerin yıpratıcı etkisine karşı mukavemet sağlamaktadır. Bu boyanın emanet dolabı yüzeyine tam olarak nüfuz edebilmesi için bazı hijyenik şartların yerine getirilmesi gerekir. Bu şartların başında boya atılan ortamın tozsuz ve kirden arındırılmış olması gelmektedir. 7 gözlü emanet dolabı üretimi için boya atım birimimiz, tüm çevresel koşulları yerine getirerek boyama işlemini gerçekleştirmektedirler. Renk seçimi, emanet dolabı için konumlandırılacağı alanın dekorasyonuna etkisi sebebiyle önem taşımaktadır. Bu sebeple işletmeler istedikleri takdirde standart dışı renkleri de emanet dolabı için isteyebilirler.  Firmamız gerek kapak ve gövdenin farklı renklendirildiği ikili renk uygulamasını gerekse tek renk uygulamasını büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Standart kilit sistemi kullandığımız 7 gözlü emanet dolabı modeli için işletmeler dilerlerse farklı kilit mekanizmaları ile oluşturulmuş emanet dolapları siparişi de verebilirler. Böylece kullanıma uygun ve işletmelerin istedikleri tarzda 7 gözlü emanet dolabı modelinin projelendirilmesini ve uygulamasını gerçekleştirebiliriz. Emanet dolabı için numara verme sistemi sayesinde işletmelerin dolapları kişiselleştirmesi ya da tasnif edip takip etmesi çok daha kolay hale gelmektedir. Hangi emanet dolabının kim tarafından kullanıldığının tespitinde önemli bir yere sahip olan isimlik uygulaması için 7 gözlü emanet dolabı modelimizde her kapağa bir adet isimlik konumlandırılması gerçekleştirmekteyiz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“7 Gözlü Emanet Dolabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...