7 Gözlü Ayakkabı Dolabı

Stok Kodu:
Availability:
Stokta

· EN: 30 Cm
· DERİNLİK: 40 Cm
· YÜKSEKLİK: 182 Cm
· KAPI AÇILMA DERECESİ: 90
· GÖVDE MALZEMESİ: ÇELİK SAÇ
· GÖVDE BOYASI: ELEKTROSTATİK TOZ BOYA
· RENGİ: AÇIK GRİ ( KİRLİ BEYAZ )

İşletmeler, gerek müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak gerekse personelin iş verimliliğini artırmak için çelik dolap kullanımını sıklıkla tercih etmektedir. Bu dolapların çok farklı çeşitleri vardır. Bu çeşitlerden biri de 7 gözlü ayakkabı dolabı modelidir. Bu modelin hem emanet dolabı olarak hem de ayakkabı dolabı olarak farklı amaçlar için kullanılabiliyor olması sebebiyle oldukça verimli bir özelliği de söz konusudur.

7 gözlü ayakkabı dolabı modelinde üretim aşamasının müşteri istekleri doğrultusunda şekillenmesi önemli bir kurumsal hizmet politikasını da yansıtmaktadır. Firmamız, yılların verdiği tecrübe ve müşteri geri dönüşlerini değerlendirerek en iyisini ve en uzun ömürlü kullanım süresine sahip olanını üretme gayreti içindedir.

Ayakkabı dolapları bazen çok farklı kişiliklerin kullanımına tabii olabilmektedir. Bu kullanımda insanların dolap kullanım şekilleri çok değişken olabilmektedir. Bu değişkenlikte kişilerin gerek dolap gövdesine karşı gerekse dolap kapağına karşı hassasiyetleri farklılık arz eder. Bu sebeple firma olarak üretimde kullandığımız ana ve ara malzemelerin kalitesine dikkat etmekteyiz. 7 gözlü ayakkabı dolabı modelinde kullanılabilecek kalitesi düşük ürünlerin müşterileri kısa süre sonra memnun etmemesi kalite sorunu yaşanmasına neden olacaktır.

7 gözlü ayakkabı dolabı üretiminde kullandığımız ana malzemelerden olan saç levhaları Ereğli Demir Çelik tesislerinde üretilen soğuk haddelenmiş çelik alaşımlardan seçmekteyiz. Bu ürünlerin kalınlığı ve dayanımı ayakkabı dolabı üretimi için oldukça yüksek nitelikte kalite sağlamaktadır.

7 Gözlü Ayakkabı Dolabı Özellikleri

7 gözlü ayakkabı dolabı modelimizde standart kilit sistemi uygulaması gerçekleştirmekteyiz. Bu kilit sistemi müşteri istekleri doğrultusunda çok farklı güvenlik seviyesine sahip olacak şekilde projelendirilip uygulanabilmektedir. Bunun için sipariş sırasında kilit sistemi ile ilgili müşteri temsilcilerimiz sizi bilgilendirerek kullanım amacına uygun bir kilit seçimini gerçekleştirmenize yardımcı olacaklardır.

Çelik dolap kullanımı için boyanın özellikleri ve uygulanması dolabın kullanım ömrünü doğrudan etkileyen faktörler arasında yer almaktadır. 7 gözlü ayakkabı dolabı modelimiz için de kullandığımız elektrostatik toz boya kaliteli bir ayakkabı dolabı üretimi gerçekleştirmemizi sağlamaktadır. Boya uygulaması sadece dolap gövdesini nem, sıcaklık, toz gibi dış etkenlerden korumakla kalmaz. Aynı zamanda dekorasyon açısından da vazgeçilmez uygulamalardandır. Bu sebeple firmamız tarafından üretilen 7 gözlü ayakkabı dolabı modelinde farklı renk seçeneklerini de siparişle değerlendirebilmekteyiz. İşletmenize uygun renk seçeneklerini sipariş sırasında belirtirseniz size özel ayakkabı dolabı rengini dolap gövdesine uygulayabilmekteyiz.

İşletmeler dolap gözlerini güvenlik açısından sınıflandırarak zaman zaman takip etmek isterler. Bu sınıflandırma aynı zamanda ortaya çıkacak dolap karmaşasının da önüne geçecek uygulamalar arasında yer almaktadır. 7 gözlü ayakkabı dolabı modeli için isimlik uygulaması tasnif ve takip işlemlerinde oldukça etkili bir yöntemdir.

7 gözlü ayakkabı dolabı için firma seçimi öncesinde işletmelerin yetkinlik ve kalite belgelerinin olup olmadığını mutlaka sorgulayın. Firmamız bu anlamdaki yetkinliği ile de sektörün lider kuruluşları arasında yer almaktadır.

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“7 Gözlü Ayakkabı Dolabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...