5 Gözlü Renkli Emanet Dolabı - Gökerler Çelik Metal

5 Gözlü Emanet Dolabı

Stok Kodu:
Availability:
Stokta

5 gözlü emanet dolabı, özellikle küçük işletme ve kurumların sıklıkla tercih ettikleri ürün grubunda yer almaktadır. Dilerseniz birden fazla 5 gözlü emanet dolabı satın alarak istediğiniz muhafaza konforunu da sağlayabilirsiniz. Bunun için müşteri ya da kullanan sıklığını tespit etmeniz gerekecektir. Bazı işletmeler yeterli olur düşüncesi ile tekli alım yaptıktan sonra aynı dolaptan birkaç alım daha gerçekleştirmektedir. Alımın tek kalemde gerçekleştirilmesi, dekorasyon açısından da emek açısından da önemlidir.

Emanet dolabı kullanımı birçok farklı sektör için gereklidir. Oteller, hamamlar, yüzme havuzları, Alış veriş merkezleri, spor salonları, kaplıcalar, lokantalar vb. işletmeler için emanet dolapları insanların ihtiyaçlarını karşılamada önemli bir yere sahiptir. 5 gözlü emanet dolabı üretiminde bu ihtiyaçların uzun kullanım süresini karşılayacak şekilde planlanmış olması firmamızı tercih eden müşterilerimiz tarafından da takdir edilmektedir. Çelik dolap sektöründe uzun süreli kullanım hedefi için yapmanız gereken iki aşamalı üretim politikası vardır. Birinci aşamada ana malzemeden ara malzemelere kadar 5 gözlü emanet dolabı üretimi için kullanacağınız her türlü malzemede kaliteli olanı seçmektir. İkinci aşama ise bu kaliteli malzemelerin kalitesinin ortaya çıkarılması için üst düzey bir işçilik özelliğidir. Firmamız ana malzeme olan çelik alaşımlı levhaların teminini Ereğli Demir Çelik tesislerinde üretilen soğuk haddelenmiş özelliğe sahip saç levhalardan gerçekleştirmektedir. Gerek kalınlık gerekse diğer kalite nitelikleri ile 5 gözlü emanet dolabı imalatında oldukça önemli bir yere sahip olan bu levhaların firmamız personeli tarafından hassasiyetle işlendiğini belirtmemiz gerekir.

 

5 Gözlü Emanet Dolabı Özellikleri

 

5 gözlü emanet dolabı için elektrostatik toz boya kullanımı gerçekleştirmekteyiz. Bu boyanın temel özelliği nem, sıvı, sıcaklık, toz gibi çevresel faktörlere karşı dolap gövdesini azami düzeyde korumasıdır. Bu koruma aynı zamanda darbelere ve çizilmelere karşı da gerçekleşmektedir. Böylece dolap gövdesindeki sağlam duruş ve kullanım kolaylığı yıllar geçse de aynı kalitede olacaktır. 5 gözlü emanet dolabı modelimizde standart olarak kullandığımız kilit mekanizması size standart bir güvenlik sağlayacaktır. Anahtarlı özelliği sayesinde kişisel güvenliğin mümkün hale geldiği bu kilit sistemi dışında dilerseniz farklı kilit sistemleri de kullanabilmekteyiz. Dolapların kullanım sıklığı ve kullanım çeşitliliği de kilit mekanizmasının tercihi için göz önünde bulundurulması gerekmektedir. 5 gözlü emanet dolabı modelimizde kullandığımız havalandırma panjurlarının temel görevi dolap gözlerindeki muhtemel kirli hava ile temiz havanın dolaşımını sağlamaktır. Böylece dolap içlerinde oluşabilecek koku da önlenmiş olmaktadır. Havalandırma panjurları her kapakta birer adet olacak şekilde konumlandırılmıştır. Emanet dolabı çoklu bir kullanıma sahipse isimlik uygulaması ile dolap gözlerinin her birine numara vermek hem takip hem de güvenlik açısından oldukça önemli bir uygulamadır. 5 gözlü emanet dolabı modeli için her kapağın üst orta bölümüne konumlandırdığımız isimlikler sayesinde işletmeler istediği takibi kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“5 Gözlü Emanet Dolabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...