5 Gözlü Ayakkabı Dolabı

Stok Kodu:
Availability:
Stokta
 • EN: 45 Cm
 • DERİNLİK: 40 Cm
 • YÜKSEKLİK: 170 Cm
 • KAPI YÜKSEKLİĞİ: 30 Cm
 • BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 39,5 Cm
 • DOLAP GÖZ SAYISI: 5
 • GÖZ GENİŞLİĞİ: 37
 • GÖZ YÜKSEKLİĞİ: 32
 • KAPI AÇILMA DERECESİ: 90
 • GÖVDE MALZEMESİ: ÇELİK SAÇ
 • GÖVDE BOYASI: ELEKTROSTATİK TOZ BOYA
 • RENGİ:  AÇIK GRİ ( KİRLİ BEYAZ )
 • İSTEĞE GÖRE AYARLANABİLİR RAF ARALIKLARI

5 gözlü ayakkabı dolabı imalatının temel hedefi sağlamlık, uzun ömürlü kullanım ve fonksiyonelliktir. Bu özellikler müşteri memnuniyeti yakalanmasında da önemli bir yere sahiptir. 5 gözlü ayakkabı dolabı üretiminde istenilen özelliklere ulaşmak için malzeme kalitesi ve işçilik kalitesine özen göstermelisiniz. Firmamız bünyesinde çalışan personelin alanında yetkin ve tecrübeli kişilerden oluşması muhtemel işçilik kusurlarını da minimize etmiştir.

Malzeme seçimi ayakkabı dolabı kullanımının uzun ömürlü olması için önemli bir ölçüttür. Firmamız diğer çelik dolap üretimlerinde olduğu gibi 5 gözlü ayakkabı dolabı imatı için de Ereğli Demir Çelik tesislerinde üretilen çelik alaşımlı levhaları tercih etmektedir. Bu levhaların kalınlıkları ve nitelikleri ayakkabı dolapları modelleri için oldukça elverişli bir üretim gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Merdiven altı işletmelerin kullandığı saç levhaların dış etkenlere karşı mukavemet gücü ise oldukça zayıftır.

5 gözlü ayakkabı dolabı üretiminde menteşelerin yıpranma paylarından dolap boyalarına kadar bir dizi standart kaliteli malzeme kullanımı gerçekleştirmekteyiz. Bu malzemelerin farklı kalitelere sahip olanlarını müşteri isteklerine bağlı olarak projelendirip uygulamaktayız. İstenilen standart kalitenin korunduğu bu hizmetimizde dilerseniz yüksek kaliteli ara ve ana malzeme kullanımı da gerçekleştirebilmekteyiz.

5 Gözlü Ayakkabı Dolabı Özellikleri

5 gözlü ayakkabı dolabı modelimizde yüksek kaliteye sahip elektrostatik toz boya kullanmaktayız. Bu boyaların nem, sıcaklık, farkı, toz gibi dış etkenlere karşı dolap gövdelerini korumasının yanında darbelere ve çizilmelere karşı da mukavemet göstermesi tercih sebepleri arasında yer almasını sağlamıştır. Ayakkabı dolabı kullanımı birçok işletmenin tercih ettiği demirbaş grubunda yer almaktadır. Özellikle spor salonları, hamamlar, pansiyonlar, oteller, kaplıcalar, yüzme havuzları ile farklı sektördeki işletmelerde sıklıkla tercih edilen ayakkabı dolabı modellerinden olan 5 gözlü ayakkabı dolabı modelimiz için firmamız titiz bir imalat süreci sağlamaktadır.

5 gözlü ayakkabı dolabı modeli için standart kilit sistemi kullanılmaktadır. Bu kilit sisteminin anahtarlı olması güvenliğin sağlanmasında oldukça etkili bir yöntemdir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda farklı kilit sistemleri de projelendirilip uygulanabilmektedir. Bunun için sipariş aşamasında müşteri temsilcilerimizi bilgilendirmeniz gerekecektir.

Ayakkabı dolapları, bulundukları ortamda koku yapma potansiyeline sahiptir. Özellikle terden ve kirden kaynaklı bakteri üremesi sonucu meydana gelen bu kokunun giderilmesi için dolap gözlerinin havalandırması gerekir. Firmamız tarafından üretilen 5 gözlü ayakkabı dolabı modelimiz için kokunun önlenmesi amacıyla havalandırma panjuru uygulaması gerçekleştirmekteyiz. Her dolap kapağında olacak şekilde konumlandırdığımız bu havalandırma panjuru sayesinde dolap gözlerinin iç kısmında hava sirkülâsyonu rahatlıkla sağlanabilmektedir.

Gerek işletmelerin ayakkabı dolabı takibini rahat yapabilmeleri gerekse kullanan kişilerin dolap gözlerini doğru tespit edebilmeleri için dolapların numaralandırılması oldukça önemli bir uygulamadır. Numaralandırma işlemi için de 5 gözlü ayakkabı dolabı modelimizde isimlik sistemini kullanmaktayız. Dolap kapaklarına konumlandırılmış isimlik bölümü sayesinde dolapların numaralandırılarak tasnif edilmesi oldukça kolay hale gelmektedir.

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“5 Gözlü Ayakkabı Dolabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Yardım mı lazım? Bizimle iletişime geçin