20 Gözü Telefon Dolabı

Stok Kodu:
Availability:
Stokta

Kurumların kişisel eşyaları muhafaza için farklı dolap seçenekleri vardır. Bu dolaplar arasında en sık kullanılan modeller ahşap ve metal dolaplardır.

Ahşap dolapların metal dolaplara oranla dayanım gücü zayıftır. Ahşap dolaplar, özellikle nem, sıcaklık farkı ve darbelere karşı oldukça zayıf bir gövdeye sahiptirler. Bu durum da içinde muhafaza edilen eşyanın güvenliğini riske atmaktadır. Firmamız, 20 gözlü telefon dolabı modelinde saç levhalar kullanmaktadır. Bu levhalar, çelik alaşımlı olarak Ereğli Demir Çelik tesislerinde soğuk haddelenmiş şekilde üretilmektedir. Üretim aşamalarının önemli bir basamağını levhaların ölçüm ve kesim işlemleri oluşturmaktadır. Projeye uygun olarak metal işleme makineleri tarafından kesilen levhalar, yüksek nitelikli punta kaynağı ile birleştirilmektedir. Bu birleştirme aşamasında işçilik kalitesinin öne çıktığını ifade etmeliyiz. Yanlış uygulamalar nedeniyle 20 gözlü telefon dolapları modelinde zaman içerisinde kaynak atmaları ve levhaların ayrılmaları gibi istenmeyen durumlar meydana gelebilmektedir. Firmamız işçilik kalitesi konusunda sektörün lider kuruluşlarındandır. Personelimiz alanında tecrübe ve yeteneği ile oldukça üst düzey bir işçilik uygulaması gerçekleştirmektedir. Bu uygulama, iş bölümü içinde ürettiğimiz her telefon dolabı modeli için geçerlidir. 20 gözlü telefon dolabı modeli için sadece kaynak işçiliği değil boya, kilit montajı gibi hassas işlemler için de titiz bir işçiliğe sahip bulunmaktayız.

 

20 Gözlü Telefon Dolapları Modelinin Özellikleri

 

20 gözlü telefon dolapları modelinde kullandığımız elektrostatik toz boya, gerek malzeme kalitesi açısından gerekse uygulama kalitesi ile üst seviyede bir boya özelliği taşımaktadır. Boyanın dolap kapak ve gövdesine uygulanacak alanın toz ve kirden arındırılmış olması gerekir. Aksi halde dolap ile boya arasına sıkışan küçük parçalar boyanın tam olarak metal dolap gövdesine nüfuz etmesine engel olacaktır. Bu da zaman içerisinde boya atmaları yaşanmasına neden olur. Firmamız, boyama aşamasında hijyen kurallarına uygun boya atımı gerçekleştirmektedir. Çelik gözlü telefon dolabı modelinde dolap takibinin ve tasnifinin yapılması güvenlik için önemli bir basamağı ifade eder. Bunun gerçekleştirilmesi için de isimlik uygulaması gereklidir. İsimlik uygulaması her dolabın kapağında bir adet olacak şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu bölümlere verilecek numaralar sayesinde güvenliğin sağlanması ve dolap gözünün kolaylıkla bulunması mümkün hale gelecektir. Tasarladığımız ve üretimde kullandığımız kilit sistemi kendinden kilitli anahtarlı modeldir. Bu modelin standartlarda bir güvenlik sağlaması sebebiyle işletmeler tarafından sıklıkla tercih edildiğini gözlemlemekteyiz. İşletmeler dilerse farklı güvenlik seviyelerine sahip kilit sistemlerinin montajını da projelendirip özel olarak üretebilmekteyiz. Satın alacağınız 20’li telefon dolabı modelinde yüksek kalite ve uzun ömürlü kullanım beklentiniz varsa mutlaka firmamıza uğramalısınız. İşletmeniz için özel üretimli metal telefon dolabı modeli seçeneklerimizi de değerlendirerek size uygun bir çözüm mutlaka bulunacaktır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“20 Gözü Telefon Dolabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...