20 Gözlü Emanet Dolabı

Stok Kodu:
Availability:
Stokta

Emanet dolapları için istenilen ebatlara uygun gözlere sahip çelik dolap imalatı mümkündür. Orta ve büyük işletme ve kurumların sıklıkla tercih ettikleri 20 gözlü emanet dolabı için firmamız kurumsal kalite politikası gereği oldukça titiz bir şekilde gerçekleştirdiği uygulamalar zincirine sahiptir. Bu kalite politikasını temelde iki aşamada değerlendirmekteyiz. Birinci aşama malzeme temini ikinci aşama da bu malzemelerin işlenmesidir.

 

Firmamız, malzeme temininde ana ve ara malzemeler için özenli bir süreç takip etmektedir. Bu takipte ana malzeme olan çelik alaşımlı levhaların teminini Ereğli Demir Çelik tesislerinden gerçekleştirmekteyiz. Burada soğuk haddelenme yöntemi ile üretilen çelik alaşımlı levhalar 20 gözlü emanet dolabı modeli için oldukça kaliteli bir üretim sağlamaktadır. Sadece ana malzeme temininde değil aynı zamanda kilit sistemi, boya, menteşe gibi ara malzemeler için de kaliteli bir seçimde bulunmak 20 gözlü emanet dolabı modelinin toplam kalitesine doğrudan etki etmektedir. Özellikle kullanım sıklığına bağlı olarak meydana gelebilecek dolap kapağı sarkmalarının giderilmesi için yıpranma payları hesap edilmiş olan menteşe ve kilit sistemlerinin kullanıldığı firmamızda bu tip olası problemlerin de önü alınmış olmaktadır. 20 gözlü emanet dolabı modelimizde kullandığımız malzemelerin kalitesinin ortaya çıkması için doğru bir iş gücü kullanılarak işlenmesi gerekir. Kurumsal kalite politikamızın ikinci aşamasını da ifade eden işçilik kalitesindeki hassasiyet, personel seçimi ile başlamaktadır. Firmamız bünyesinde çalışan personelimiz alanında uzman, tecrübeli ve iş bölümüne dayalı çalışma konusunda hassas kişisel özellikleri ile sektörün aradığı niteliklere sahiptir.

 

20 Gözlü Emanet Dolabı Özellikleri

 

20 gözlü emanet dolabı modelimizde isteğe bağlı ve dolap gözlerinin büyüklüğü ile orantılı olarak havalandırma panjuru uygulaması gerçekleştirebilmekteyiz. Havalandırma panjurları, dolap gözlerindeki kirli hava ile dışarıdaki temiz havanın yer değiştirmesini sağlayarak bakteri kaynaklı kokunun engellenmesinde oldukça etkili sonuçlar almamızı sağlamaktadır. İsimlik uygulaması 20 gözlü emanet dolabı için de kullandığımız dolap takip uygulamalarından biridir. İşletmeler gerek güvenlik için gerekse dolapların takibi için dolap gözlerini numaralandırma ihtiyacı hissederler. Bu uygulamanın oldukça pratik bir şekilde gerçekleştirilmesi için de emanet dolabı kapaklarının üst orta bölümüne üretim aşamasında konumlandırılmış isimlikler kullanılmaktadır. Standart olarak kullandığımız kilit sistemi 20 gözlü emanet dolabı modelinde standart bir güvenlik sağlamaktadır. İşletmeler emanet dolabı kullanım sıklığı, diğer güvenlik tedbirleri, dolap konumu gibi özellikleri de dikkate alarak kilit sisteminde farklı tercihlerde bulunabilirler. İşletmelerin istedikleri kilit sisteminin projelendirme ve uygulama işlemleri firmamız tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir. 20 gözlü emanet dolabı modelimizde elektrostatik toz boya kullanmaktayız. Bu toz boyanın temel özelliği çevresel faktörlere karşı oluşturduğu mukavemet gücüdür. Boya uygulamasının hijyenik şartlarda gerçekleştirildiği birimimizdeki tecrübeli personel sayesinde boya, dolap gövdesine tam olarak nüfuz ederek nem, sıvı, sıcaklık ve toza karşı etkili bir koruma sağlamaktadır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“20 Gözlü Emanet Dolabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...