2 Gözlü Kartoteks Dolabı

Stok Kodu:
Availability:
Stokta

Özellikle kamu kurumları başta olmak üzere ofis ortamına sahip her işletme için gerekli olan 2 gözlü kartoteks dolapları modelimizin temel işlevi pratik bir dosya muhafaza ortamı sunmasıdır. Bu pratikliğin sebeplerinden biri de kartoteks dolapları için genellikle personelin elinin altında olacak şekilde bir konumlandırma yapılmasıdır.

Firmamızın ürettiği 2 gözlü kartoteks dolapları modeli için kurumsal kalite basamaklarını imalat aşamasında ve öncesinde kullanmaktayız. İmalat öncesinde kartoteks dolabı için kalite belirleyici unsurun malzeme temini olduğunu ifade edelim. Malzeme temininde hassas olmayan işletmelerin ürettiği 2 gözlü kartoteks dolapları modellerinde kullanım sıklığına göre de değişen süreler içinde deformasyonların yaşandığını gözlemliyoruz. Firmamız, bu sebeple ana malzeme olan çelik alaşımlı levhaların temininden ara malzeme teminine kadar her türlü malzeme için kalite standardını korumaktadır. Ereğli Demir Çelik tesislerinde üretilmiş olan çelik alaşımlı saç levhaları kullanmamız sebebiyle dolap gövdelerinin çevresel faktörlere karşı dayanım gücü oldukça yüksek bir seviyeye ulaşmaktadır. Malzeme seçiminin yanında 2 gözlü kartoteks dolapları modelimizdeki işçilik kalitesi de birinci sınıftır. 2 gözlü kartoteks dolapları modelinde de gün içerisinde yoğun bir kullanım söz konusu olduğu için bu yoğun kullanıma bağlı yıpranma oranları hesap edilerek kaliteli bir işçilik ortaya konulmalıdır. Özellikle punta kaynak uygulamasının kusursuz olması, dolabın kullanım ömrünü doğrudan etkileyecektir.

 

2 Gözlü Kartoteks Dolapları Modelinin Özellikleri

 

2 gözlü kartoteks dolapları modeli için kullandığımız elektrostatik toz boya dolabın çevresel faktörlere karşı mukavemet gücünü artırmaktadır. Özellikle sıvı, nem, toz, sıcaklık farklılıklarına karşı oldukça yüksek bir dayanım sağlayan boyanın farklı seçeneklerinin de olması müşterilerin dekoratif kaygılarının giderilmesi için de önem taşımaktadır. Boya uygulamasını 2 gözlü kartoteks dolapları modeli için de kurumsal kalite anlayışımız sebebiyle hijyenik ortamlarda gerçekleştirmekteyiz. Bazı merdiven altı firmaların tozdan arındırılmamış mekânlarda attıkları boyaların dolap gövdesine tam olarak nüfuz etmemesi söz konusudur. Bunun nedeni dolap gövdesi ile boya arasındaki küçük parçalardır. Bu problem, zaman içerisinde boya atmaları yaşanmasına de neden olabilmektedir. Kilit mekanizması dosya güvenliğini sağlayan özelliği ile 2 gözlü kartoteks dolapları modelimizde de güvenle kullanacağınız niteliktedir. Kilit sistemimizin temel özelliği tek bir anahtarla kartoteks dolabın tüm gözlerinin kilitlenebilmesidir. Bu sistem gün içindeki kullanım için de pratiklik ve verimlilik kazandırmaktadır. Dosyalarınıza kolay ulaşımın temel hedeflerden biri olarak belirlendiği 2 gözlü kartoteks dolapları modelimizde bunun gerçekleştirilebilmesi için özel olarak ebatlandırma çalışması yapmaktayız. Böylelikle kısa süreli dosya muhafaza işlemleri kolaylıkla ve hızlı bir şekilde uygulanabilmektedir. Standartların dışında farklı renk seçeneklerine ya da ebatlara sahip 2 gözlü kartoteks dolapları üretimi için firmamız tarafından projelendirme ve uygulama basamakları gerçekleştirilebilmektedir. Bunun için sipariş sırasında istediğiniz özellikleri müşteri temsilcilerimize bildirmeniz yeterli olacaktır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“2 Gözlü Kartoteks Dolabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...