18 Gözlü Emanet Dolabı - Gökerler Çelik Metal

18 Gözlü Emanet Dolabı

Stok Kodu:
Availability:
Stokta

Emanet dolapları farklı kullanım sıklığı ve çeşitli kullanım alanları ile işletmelerin tercih ettiği çelik dolap modelleri arasında yer almaktadır. Firmamız tarafından üretilen 18 gözlü emanet dolabı da çoğu işletme için sıklıkla tercih edilen emanet dolabı modelleri arasında yer almaktadır.

18 gözlü emanet dolabı üretiminde kullandığımız malzemelerin kalitesi, yoğun kullanım planı hesaplanarak seçilmektedir. Bu seçimde malzemelerin herhangi birinde yapacağınız hatanın dolabın toplam kalitesinin düşmesine sebep olacaktır. Bu nedenle malzeme seçiminde oldukça titiz davranmak gerekir.

18 gözlü emanet dolabı imalatında kullanılan ana malzeme çelik alaşımlı saç levhalardır. Bu levhaların kalınlığının ve karbon oranının emanet dolabı üretiminde istenilen düzeyde olması sebebiyle firmamız tarafından Ereğli Demir Çelik tesisleri tercih edilmektedir. Bu tesislerde üretilen saç levhalar, denetime tabi tutulan ve kalitesi tescillenmiş ürünlerdir. Merdiven altı firmaların kullandığı ithal malzemelerin kaliteleri maalesef yeterli düzeyde değildir. İşletmeler, 18 gözlü emanet dolabı kullanımı ile dekorasyon açısından da yeni bir dizayn sağlamak durumundalar. Bu sebeple gerek dolapların ebatları gerekse renkleri, konumlandırılacağı alanın ölçüleri ile uyumlu olmalıdır. Bu uyumun sağlanması için isteklere uygun üretim yapma imkânına da sahibiz. Farklı renk seçenekleri ile dekoratif bir zenginlik oluşturulabileceği gibi dolap gövdesinin ve kapaklarının farklı renklerde üretilmesi de mümkündür. 18 gözlü emanet dolabı imalatında kullandığımız metal işleme makineleri personelimizin işini kolaylaştıran ve işçilik kusurlarının minimize edilmesini sağlayan niteliklere sahiptir. Metal işleme makinelerimiz son teknolojiye sahip özellikleri ile zaman zaman revize edilerek teknolojik yeniliklere uygun üretim politikası takip edilmektedir.

18 Gözlü Emanet Dolabı Özellikleri

18 gözlü emanet dolabı modelimizin kapak ve gövde boyaları için elektrostatik toz boya kullanmaktayız. Bu boya; sıvı, nem, sıcaklık, toz gibi çevresel faktörlerin yıpratıcı etkisine karşı emanet dolabını istenilen düzeyde korumaktadır. Ayrıca darbelere ve çizilmelere karşı de gerekli mukavemeti göstermektedir. Emanet dolapları için kilit sistemi önemlidir. 18 gözlü emanet dolabı modelimizde standartlara uygun kilit sistemi tercih etmekteyiz. Bu kilit sisteminin dışında dolap kullanım yoğunluğuna bağlı olarak işletmeler dilerse farklı güvenlik derecelerine sahip kilit sistemlerini de tercih edebilirler. Bu sistemlerin tercih edilmesinde işletmenin sağladığı diğer güvenlik önlemleri de değerlendirilmeye tabii tutulmalıdır. Firmamız her türlü kilit sisteminin projelendirilmesini ve uygulamasını hassasiyetle gerçekleştirmektedir. 18 gözlü emanet dolabı modelinde dolapların düzenlenmesi, takibi ve kullanıma bağlı olarak gerekirse kişiselleştirilmesi için numaralandırma uygulamasını da sağlıklı yapabilmek gerekir. Bunun için firmamız üretim aşamasında isimlik ( etiketlik ) uygulaması gerçekleştirmektedir. Her dolap kapağının üst orta bölümünde olacak şekilde konumlandırılan bu uygulama ile işletmelerin numaralandırma ya da dolabı belirleme işlemi çok daha pratik hale gelmektedir. 18 gözlü emanet dolabı imalatında sektörün önemli firmalarından olmamız sebebiyle kalite ve fiyat avantajlarımızı görmeden karar vermeyin.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“18 Gözlü Emanet Dolabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...