18 Gözlü Ayakkabı Dolabı Modelleri - Gökerler Çelik Metal

18 Gözlü Ayakkabı Dolabı

Stok Kodu:
Availability:
Stokta

Günümüzde birçok işletme ve kurum ayakkabı dolabı modellerini kullanmaktadır. Bu modellerin sadece ayakkabı dolabı için değil küçük hacimli kişisel eşyaların muhafazası için de kullanıldığını belirtmek isteriz. 18 gözlü ayakkabı dolabı modeli de işletmelerin bu ihtiyacına binaen üretilmiştir.

Firmamız tarafından üretilen 18 gözlü ayakkabı dolabı modelinin temel özelliği uzun kullanım ömrüne sahip olmasıdır. Bu uzun kullanım ömrü için dolabın malzemelerinin de kaliteli olması gerekir. Malzeme kalitesi konusundaki titiz duruşumuz firmamızın kurumsal kalite politikalarının bir parçasıdır. 18 gözlü ayakkabı dolabı üretiminde ana malzeme olarak çelik alaşımlı saç levha kullanılmaktadır. Bu levhaların nitelikleri dolap kullanım ömrü ile doğrudan ilişkilidir. Saç levhaların yüksek nitelikte üretilenlerine sahip olmak için Ereğli Demir Çelik tesislerinde imal edilen levhaları tercih etmekteyiz. Bu işletme, çelik alaşımlı levhalarda standartların üzerinde kalite ile üretim gerçekleştirmektedir. Saç levhaların doğru punta kaynakları ile ve projeye uygun bir şekilde birleştirilmesi işleminde yüksek kalitede iş gücüne ihtiyaç vardır. Aksi halde 18 gözlü ayakkabı dolabı modelinde kullanıma bağlı olarak zaman içerisinde kaynak atmaları ve levha ayrılmaları da görülebilmektedir. Firmamız, kaliteli işçiliğin temeli olan personel seçimini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Personel alımında sadece yetenek ve tecrübeye değil iş bölümü sırasında uyumlu çalışabilecek özellikleri de değerlendirmekteyiz. Ayakkabı dolapları kullanıldıkları alanda oldukça önemli bir dekorasyon parçası olarak kabul edilmektedir. Bu sebeple dekoratif uyum gözeten işletmelerin ayakkabı dolabı rengi tercihinde bulunduğunu görüyoruz. Firmamız, 18 gözlü ayakkabı dolabı üretiminde farklı renkleri de hassasiyetle dolap gövde ve kapaklarına uygulayabilmektedir.

 

18 Gözlü Ayakkabı Dolabı Özellikleri

 

18 gözlü ayakkabı dolabı üretiminde kullandığımız boyalar elektrostatik toz boyadır. Bu boyaların temel özelliği dolapların kapak ve gövdelerini yıpranmalara ve dış etkenlere karşı azami ölçüde korumaktır. Bu korumanın doğru ve tam olarak sağlanabilmesi için boya uygulamasının hijyenik koşullarda gerçekleştirilmesi gerekir. Firmamız boya atım alanını tozdan ve kirden arındırarak ileride oluşabilecek boya atma problemlerinin de önüne geçmiştir. 18 gözlü ayakkabı dolabı modelimizde standart güvenliğe sahip anahtarlı kilit sistemi kullanmaktayız. Bu sistem sayesinde ayakkabı dolabı aynı zamanda emanet dolabı olarak da kullanılabilir. Daha farklı kilit sistemleri düşünen işletmeler için de kilit seçeneklerimizin çok olduğunu belirtmek isteriz. 18 gözlü ayakkabı dolabı takibinin ve sınıflandırılmasını yapılması için numaralandırma uygulamasına ihtiyaç vardır. Bu uygulamanın dolap kapaklarına konumlandırılan ve üretim aşamasında yapılan isimlikler sayesinde olması işletmelere de pratik bir kullanım imkânı sunmaktadır. Kullanım şekline göre isimlik bölümlerine numara verilebilir ya da personel bilgileri girilebilir. Her iki durum için de bu uygulama işletmeler için hız ve güven sağlamaktadır. Alacağınız 18 gözlü ayakkabı dolabı modelleri için firmamızı seçmeniz halinde yüksek kalitedeki üretim ve müşteri memnuniyeti eksenli bir kurum ile karşılaşmış olacaksınız.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“18 Gözlü Ayakkabı Dolabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...
Yardım mı lazım? Bizimle iletişime geçin