14 Gözlü Emanet Dolabı Modeli ve Fiyatı - Gökerler Çelik Metal

14 Gözlü Emanet Dolabı

Stok Kodu:
Availability:
Stokta

İşletmelerin çelik dolap ihtiyacı çok farklı çeşitlerle giderilmektedir. Bu çeşitlerden biri de 14 gözlü emanet dolabı modelidir. Bu modelin temel özelliği küçük hacimli eşyalar için muhafaza alanı oluşturmasıdır. Bazı kurumlar 14 gözlü emanet dolabı modelini ayakkabı dolabı olarak da kullanabilmektedir. Bu sebeple kullanıldığı alana göre de özelliklerini seçebileceğiniz emanet dolabı modelleri için dilerseniz standart boyutların dışında farklı ebatlandırma çalışmaları da yapmaktayız.

İmalatını yaptığımız emanet dolapları ebatları her işletmenin dolapları konumlandıracağı alana uygun bir üretime sahip olmayabilir. Bu nedenle müşteri isteklerine bağlı olarak özel üretimli 14 gözlü emanet dolabı modellerini de projelendirip uygulama imkânımız vardır. 14 gözlü emanet dolabı modeli için kullandığımız saç levhaların temini için Ereğli Demir Çelik tesislerini kullanmaktayız. Bu tesislerde yüksek standartlar ile üretilen ve soğuk haddelenme yöntemi ile imalatı gerçekleştirilen çelik alaşımlı levhaların emanet dolabı üretimi için oldukça nitelikli ürünler olduğunu belirtmek isteriz. Firmamız, ürettiği tüm çelik dolap çeşitleri için kurumsal kalite zincirini uygulamaktadır. Bu zincirin her bir halkası titizlikle oluşturulmaktadır. Malzeme temininden bu malzemelerin birleştirilmesine ve kalite kontrol aşamasına kadar her basamağın ayrı ayrı takip edildiği müşteri memnuiyeti eksenli bu kalite politikası, sektörün önde gelen kuruluşları arasında olmamızı sağlamıştır. 14 gözlü emanet dolabı, modelimizin üretimi için kullandığımız iş gücünün tecrübe, yetenek ve son teknolojiye sahip metal işleme makineleri ile şekillenmiş olması ortaya uzun kullanım ömrüne sahip, sağlam gövdesi ile çevresel faktörlere mukavemet edebilecek bir emanet dolabının çıkmasını sağlamıştır.

 

14 Gözlü Emanet Dolabı Özellikleri

 

14 gözlü emanet dolabı modelimizde elektrostatik toz boya kullanmaktayız. Bu boyanın temel özelliği dolap gövdesine tam olarak nüfuz ederek dolabı dış etkenlerin yıpratıcı etkisine karşı korumasıdır. Bu koruma işlemini tam olarak sağlayabilmesi için boya uygulamasının da kurallara uygun bir şekilde yapılması gerekir. Merdiven altı işletmelerde, tozlu ortamlarda yapılan boyama işlemi nedeniyle dolap gövdesi ile boya arasında kalan toz parçaları hem dekoratif olarak kötü bir görüntünün oluşmasına neden olmakta hem de kullanıma bağlı olarak boya atmaları yaşanmasına sebep olmaktadır. Standart bir güvenlik için yeterli olan kilit sistemini kullandığımız 14 gözlü emanet dolabı için müşterilerimizin istekleri doğrultusunda farklı kilit sistemi uygulamaları da yapabilmekteyiz. Kilit sistemi seçiminde emanet dolabının kullanım sıklığı, başka güvenlik tedbirlerinin olup olmadığı, kullanacak kişilerin genel niteliği gibi özellikler de önemli başlıklardır. 14 gözlü emanet dolabı için tasnif çalışması yapmak isteyen firmaların üretim sırasında dolap kapaklarına konumlandırdığımız isimlik uygulamasını kullanması ile bu işleri kolaylıkla uygulayabilmeleri de mümkün hale gelmektedir. Bu bölümlere kullanıma bağlı olarak numara verilebilir ya da isim yazılabilir. Her iki durumda da güvenlik takibi ve dolap gözlerinin ayrıştırılması kolaylıkla sağlanacaktır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“14 Gözlü Emanet Dolabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...