130’luk Dosya Dolabı

Stok Kodu: GKR 130 LUK RAL 7035
Availability:
Stokta

 

ÖLÇÜLERİ

· EN: 92 Cm

· DERİNLİK: 40 Cm

· YÜKSEKLİK: 130 Cm

· KAPI YÜKSEKLİĞİ: 115 Cm

· BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 39,5 Cm

· DOLAP GÖZ SAYISI: 4

· DOLAP RAF SAYISI: 3

· KAPI AÇILMA DERECESİ: 180

· GÖVDE MALZEMESİ: ÇELİK SAÇ

· GÖVDE BOYASI: ELEKTROSTATİK TOZ BOYA

· GÖVDE RENGİ: RAL 7035 ( KIRLI BEYAZ)

· İSTEĞE GÖRE AYARLANABİLİR RAF ARALIKLARI

· İKİ ADET ANAHTARLI KİLİT

· KİLİT MEKANİZMASİ: KROMAJLI GÖMME İSPANYOLET KİLİT
ÜRETİCİ FİRMA ve MARKA :GÖKERLER ÇELİK

130’luk dosya dolabı üretiminde malzeme kalitesi kadar işçilik kalitesi de sağlamlık ve uzun ömürlü kullanım için önemli bir ölçüttür. Üretimini yaptığımız her çelik dosya dolabı modelinde olduğu gibi  bu ürünümüzün üretiminde de kaliteli işçiliği standart olarak sunmaktayız. Personelimiz metal işleme sektöründe aranan niteliklere sahip kişilerden oluşmaktadır.

İşçilik kalitesini belirleyen etmenlerden biri de metal işleme makineleridir. Makineleriniz hassas ölçüm ve kesim işlemi gerçekleştirirse çelik 130’luk dosya dolabı üretiminde oluşabilecek işçilik kusurlarını da minimize etmiş olursunuz. Firmamız tarafından kullanılan metal işleme makineleri son teknolojiye sahip özellikleri ile sıfır hata prensibine bağlı olarak çalıştırılmaktadır.

Bu modelde kullandığımız kapakların hareketli parçalar olması yıpranma oranlarını da artıran faktördür. Bu sebeple özellikle menteşe ve kilit sisteminde yıpranma paylarının göz önünde bulundurularak üretim gerçekleştirilmesini istemekteyiz

Büyük küçük her ofis için gerekli olan dosya dolabı ihtiyacı için firmamız tarafından yüksek kalite ile üretilen  dosya dolabı modelinde kullandığımız malzemeler de üst seviyededir. Malzeme kalitemizin temelini ana malzememiz olan saç levhalar oluşturmaktadır. Bu levhaların soğuk haddelenmiş olarak üretilmesi kullanım ömrünü de uzun kılmaktadır. Ereğli Demir Çelik tesislerinde ürettiğimiz çelik alaşımlı saç levhaların üretim merkezimizde ölçme ve kesme işlemleri 130’luk dolap projesine uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir

130’luk  Dosya Dolabı Özellikleri

Metal 130’luk dosya dolabı kilit mekanizması gerek güvenlik için gerekse dekoratif bir görünüm için oldukça önemlidir. Kilit sisteminde meydana gelecek montaj problemleri dosya güvenliğini etkileyebileceği gibi kapakların tam kapanmaması gibi verimsiz bir kullanım nedenini de beraberinde getirecektir. Kullandığımız kromajlı ispanyolet kilit sisteminin iki adet anahtara sahip olduğunu belirtmek isteriz. Bu anahtarların biri personelde bulundurulurken biri de güvenlik açısından yedek olarak saklanabilmektedir.

Kapı açılma derecesi, kullandığınız menteşe sistemlerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Firmamız, çelik dosya dolabı için de 180 derece açılabilen menteşe ve kapak sistemi kullanmaktadır. Bu sistem sayesinde çelik dosya dolabı içindeki evraklar rahatlıkla alınıp koyulabilir. Bu uygulamayı İş verimliliğini artıran bir sistem olarak da kabul edebiliriz.

Kaliteli bir üretimle müşterilerimizin beğenisine sunduğumuz bu modelimiz için üç adet raf konumlandırılması gerçekleştirmekteyiz. Bu rafların seyyar olması sebebiyle farklı ebatlardaki dosyaları muhafaza için raf aralıklarını değiştirebilme şansınız vardır. Bunun için çelik dosya dolabı raf tutucularını sabitleyerek istediğiniz raf aralığı seçimini yapma şansı da sunmaktayız.

Bu modelde farklı renklerde üretilebilmektedir. Standart renklerin dışında vereceğiniz siparişlerde işletmenizin dekorasyon özelliklerine uygun renk uygulamaları da gerçekleştirebilmekteyiz. Çelik dosya dolabı renklendirme aşamasında elektrostatik toz boya kullanıyoruz. Bu boyanın özellikle çevresel etkenlere karşı mukavemeti oldukça güçlüdür. Temizliğinin de kolay olduğu boyanın çizilmelere ve darbelere karşı da güçlü bir dayanıklığa sahip olduğunu söyleyebiliriz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“130’luk Dosya Dolabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...