12 Gözlü Çelik Emanet Dolabı - Gökerler Çelik Metal

12 Gözlü Emanet Dolabı

Stok Kodu:
Availability:
Stokta

Müşterilerimiz genellikle emanet dolapları özelliklerini belirlerken uzun ömürlü ve sağlam olmaları konusunda hassasiyet göstermemizi isterler. Firmamız kurumsal bir yapıya sahiptir. Bu kurumsal yapının önemli özelliklerinden biri de müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu çerçevede ürettiğimiz 12 gözlü emanet dolabı modelimiz için de uzun kullanım ömrü hedefine uygun imalat aşamaları gerçekleştirmekteyiz.

Ortaya koyduğumuz uzun ömürlü kullanım hedefi İmalat aşamalarında en belirgin şekilde malzeme kalitesi ile ortaya çıkmaktadır. Ana ve ara malzemelerin kaliteli olması sayesinde emanet dolabı uzun bir kullanım ömrüne sahip olabilmektedir. Bunun için 12 gözlü emanet dolabı modelimizde de Ereğli Demir Çelik tesislerinde soğuk haddelenmiş olarak üretilen çelik alaşımlı levhaları kullanmaktayız. İthal ürünlere nazaran bu levhaların çok daha kaliteli özellikleri olması tercihimizdeki en belirgin noktadır. Malzemelerinizin kaliteli olması toplam dolap kalitesi için oldukça önemlidir ancak tek başına bu malzemelerin kalitesi bir şey ifade etmez. Malzeme kalitesini ortaya çıkarak olan insan gücüdür. Bu gücün kaliteli niteliklere sahip olması ile kaliteli işçilik sonucunu almaktayız. Firma olarak bünyemizde çalışan personelin temel özellikleri tecrübe, yetenek, iş bölümü uyumu ve işini sevmektir. Bu özelliklerden birinin eksik olması durumunda imalatını yaptığımız 12 gözlü emanet dolabı modelinde de problemler oluşacaktır. Kalite kontrol birimizin tarafından hata oranlarının asgari düzeyde kalması kaliteli işçilik anlayışı konusundaki kurumsal başarımızı ortaya koymaktadır.

 

12 Gözlü Emanet Dolabı Özellikleri

 

12 gözlü emanet dolabı modelimizde dolap gövde ve kapaklarının ayrı ayrı renklendirildiği modelleri seçme tercihiniz bulunmaktadır. Özellikle dekorasyon kaygısı olan işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilen bu yöntem sayesinde oldukça dekoratif emanet dolabı modelleri oluşturabilmekteyiz. Elektrostatik toz boya kullanarak dolap kapak ve gövdelerine boya uygulaması yapmaktayız. 12 gözlü emanet dolabı modelimizin sıvı, nem, sıcaklık, toz gibi çevresel etkenlere karşı göstermiş olduğu mukavemet kalitesi boyanın kalitesi ile doğrudan ilgilidir. Ayrıca boyanın uygulanması sırasında da ortamın tozdan ve kirden arındırılmış olmasına azami hassasiyet göstermekteyiz. 12 gözlü emanet dolabı için çok farklı kilit sistemleri tercih edebilirsiniz. Bu kilit sistemlerini belirlerken emanet dolabı kullanım şekli ve sıklığı önemli bir yere sahiptir. Standart olarak uyguladığımız kendinden anahtarlı sistemin yanında güvenlik seviyesi çok daha üst seviyede olacak kilit sistemi uygulamaları da gerçekleştirebilmekteyiz. Büyük küçük her işletmede var olan dolapların tasnif edilmesi de ayrı bir başlık olarak değerlendirilmelidir. Bu sınıflandırmanın en önemli amacı dolap takibinin yapılmasıdır. Ayrıca dolapların birden fazla kişi tarafından kullanılması durumunda dolap tespitinin de kolaylaştırılması açısından dolaplara numara vermek gereklidir. 12 gözlü emanet dolabı modelimizde her dolap kapağının üst orta bölümüne konumlandırdığımız isimlik uygulaması sayesinde işletmelerin dolap takibini kolaylıkla yapması mümkündür. 12 gözlü emanet dolabı alımı için firmamızı tercih ettiğinizde müşteri memnuniyeti ve kurumsal kalite anlayışımızı standart olarak satın almış olacaksınız.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“12 Gözlü Emanet Dolabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...