12 Gözlü Ayakkabı Dolabı

Stok Kodu:
Availability:
Stokta

· EN: 82 Cm
· DERİNLİK: 40 Cm
· YÜKSEKLİK: 182 Cm

· GENİŞLİK: 24
· YÜKSEKLİK: 57
· DERİNLİĞİ:40
· KAPI AÇILMA DERECESİ: 90
· GÖVDE MALZEMESİ: ÇELİK SAÇ
· GÖVDE BOYASI: ELEKTROSTATİK TOZ BOYA
· RENGİ: AÇIK GRİ ( KİRLİ BEYAZ )

 

Ahşap dolaplar çelik muadillerine göre gerek çevresel faktörlerin yıpratıcı etkisine gerekse çizilmelere ve darbelere karşı oldukça zayıf kalmaktadır. Üstelik güvenlik açısından da çelik dolaplarla kıyasladığımızda ahşap ayakkabı dolabının daha düşük bir güvenlik sağladığını da ifade etmeliyiz. Bu sebeple müşterilerin istekleri genellikle çelik alaşımlı levhalardan üretilmiş ayakkabı dolabı olmaktadır. Firmamız bu istekleri yerine getirmek için 12 gözlü ayakkabı dolabı modelini siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

12 gözlü ayakkabı dolabı modelimizde kullandığımız saç levhaların teminini Ereğli Demir Çelik tesislerinden gerçekleştirmekteyiz. Burada soğuk haddelenmiş olarak üretilen ve kalınlıkları ile ayakkabı dolabı imalatı için ideal bir özellik sunan levhalar, üretim merkezimize geldiğinde projeye uygun ölçüm ve kesim işlemlerine tabii tutulurlar.

12 gözlü ayakkabı dolabı için ölçüm ve kesim işlemlerinin hassasiyetle yürütülmesi gerekmektedir. Bu hassasiyet ayakkabı dolabının sağlam bir duruşa sahip olması için oldukça önemlidir. Bu sağlamlığı oluşturmak için malzeme kalitesinin yanında işçilik seviyesini de üst düzeyde sağlamaktayız. Firmamızda çalışan personel, alanında tecrübeli ve yetenekli kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede 12 gözlü ayakkabı dolabı modelinde işçilik kusurları da oldukça minimal seviyede kalmaktadır.  12 Gözlü Ayakkabı Dolabı Uzun ömürlü ve sağlam kullanıma sahip ayakkabı dolabı imalatı için uzun zamandan beri ahşap dolaplar terk edilmiştir. Bunun yerine çelik alaşımlı, yüksek dayanıma sahip ayakkabı dolapları üretilmektedir. Firmamız tarafından üretilen 12 gözlü ayakkabı dolabı için de aynı özellikler titizlikle uygulanmaktadır.

12 Gözlü Ayakkabı Dolabı Özellikleri

Ayakkabı dolaplarının çok farklı kişiler ve kurumlarda kullanılması sebebiyle hareketli parçalarına ekstra yük binmektedir. Bu sebeple özellikle kilit ve menteşe sistemlerinin yıpranma paylarının hesap edilerek seçilmesi de önem arz eder. Firmamız bu konuda da müşteri memnuniyetini esas alarak parça kullanmakta ve olası kapak sarkmalarının önüne geçen bir malzeme ve işçilik anlayışı ortaya koymaktadır.

Kendinden anahtarlı kilit sistemine sahip olan 12 gözlü ayakkabı dolabı modelimizdeki bu sistem, güvenlik açısından standart bir koruma sağlamaktadır. Kilit sistemi ile ilgili müşteri istekleri doğrultusunda farklı alternatiflerin uygulanabileceğini belirtmek isteriz. Bu alternatifleri siparişe uygun bir şekilde projelendirip üretimini gerçekleştirebilecek alt yapıya sahibiz.

12 gözlü ayakkabı dolabı sadece ayakkabı dolabı olarak kullanılmamaktadır. Firmalar emanet dolabı olarak da bu dolapları kullanabilmektedir. Bu sebeple dolapların konumlandırıldığı alandaki ebatlara uygun bir ölçü ile dolap siparişi verebilmektedirler. Firmamız bu siparişler için de titiz bir çalışma gerçekleştirerek istenilen dolapların üretimini sağlamaktadır.

12 gözlü ayakkabı dolabı modeli için de elektrostatik toz boya kullanmaktayız. Bu toz boyanın en belirgin özelliği dolap gövde ve kapaklarını dış etkenlere karşı korumasıdır. Farklı renk tercihlerinin de uygulanabildiği boyanın hijyenik şartlarda gerçekleştirildiğini belirtmek isteriz.

İsimlik uygulaması sayesinde 12 gözlü ayakkabı dolabı modelinde dolap tasnifi ve takibi oldukça kolay hale gelmektedir. Firmalar, isimlik bölümüne numara vererek güvenlik takibini de yapabilirler.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“12 Gözlü Ayakkabı Dolabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...