100’lük Dosya Dolabı

Stok Kodu: GKR 100 LUK RAL 7035
Availability:
Stokta

ÖLÇÜLERİ

EN: 92 Cm

DERİNLİK: 40 Cm

YÜKSEKLİK: 100 Cm

KAPI YÜKSEKLİĞİ: 85 Cm

BÖLÜM İÇ DERİNLİĞİ: 39,5 Cm

DOLAP GÖZ SAYISI: 3

DOLAP RAF SAYISI: 2

KAPI AÇILMA DERECESİ: 180

GÖVDE MALZEMESİ: ÇELİK SAÇ

GÖVDE BOYASI: ELEKTROSTATİK TOZ BOYA

RENGİ: 7034 AÇIK GRİ

İSTEĞE GÖRE AYARLANABİLİR RAF ARALIKLARI

İKİ ADET ANAHTARLI KİLİT

KİLİT MEKANİZMASI: KROMAJLI GÖMME İSPANYOLET KİLİT
ÜRETİCİ FİRMA ve MARKA: GÖKERLER ÇELİK

100’lük Dosya Dolabı

Kurumların dosya dolabı ihtiyacı günümüzde daha çok çelik alaşımlı levhalardan üretilmiş dolaplar ile karşılanmaktadır. Firmamız tarafından üretilen bu dolap ihtiyaca binaen üretilmiştir.

Kurumlar, dosyalarını saklamak için güvenli ortamlar ararlar. Ahşap dosya dolapları önceden sıklıkla tercih edilmekteydi. Bu dosya dolaplarının bakımı ve çevresel koşullara karşı zayıf dayanımı, tercihin çelik dolap modellerine kaymasına neden olmuştur. Ahşap dolaplar sıcaklık farkı, toz, nem gibi çevresel faktörlere karşı zayıf bir dayanıma sahiptirler. Bu sebeple içindeki dosyaları ve evrakı korumakta yeterli düzeyi yakalayamazlar.

Firmamız tarafından üretilen 100’lük dosya dolabı modeli de çelik alaşımlı olup gerekli standart özelliklere sahiptir. Temin ettiğimiz çelik alaşımlı levhaları Ereğli Demir Çelik tesislerin ürettiği soğuk haddelenmiş saç levhalardan seçmekteyiz. Bu levhaların kalınlıkları ve nitelikleri çelik dosya dolabı imalatı için oldukça uygundur.

Üretiminde standart olarak sunduğumuz gri rengin dışında işletmenizin dekorasyonuna uyacak renkler de seçebilirsiniz. Bu renk seçiminde dosya dolabının konumlandırılacağı alandaki toplam renk ağırlığına uygun bir seçim yapmak dekorasyon uygulamasına pozitif katkı sunacaktır.

100’lük dosya dolabı üretimi için sadece malzeme kalitesi değil işçilik kalitesi de dolabın kullanım ömrünü belirleyen ölçütlerdendir. Firmamız bünyesinde çalışan personelin alanında tecrübe ve yeteneğe sahip olması kurumsal işçilik kalitesini yakalamamızdaki en büyük etkenlerden biridir.

100’lük Dosya Dolabı Özellikleri

180 derece açılabilen menteşe sistemleri kullanmaktayız. Kullandığımız menteşeler sık kullanım sırasındaki yıpranma payları hesap edilerek tasarlanmış ürünlerden oluşmaktadır. Böylece menteşe kaynaklı yaşanabilecek kapak sarkmalarının da önüne geçmiş oluyoruz.

Kapakların tam olarak kapanması ve pratik bir kullanıma sahip olması için sadece menteşe sistemlerinin kaliteli olması yeterli değildir. Kapak üzerine monte edilmiş kilit sistemi de sık kullanıma uygun ve sarkmaları önleyecek niteliklere sahip olması gerekir. Firmamız 100’lük dosya dolabı modeli için de kromajlı ispanyolet kilit sistemini tercih etmektedir. Bu kilit sistemi gerek dış görünüşü ile dekorasyon uygulamasında gerekse günlük kullanımındaki pratikliği ile oldukça sık tercih edilen modellerdendir.

Raf aralıklarının ayarlanabilir olması 100’lük çelik dosya dolabı modeli için de standart özellikler arasındadır. Raf aralıkları sabit dosya dolapları gözlerine sadece belirli boyutlara sahip dosyaları koyabilirsiniz. çelik metal dosya dolabı modelindeki ayarlanabilir raf sistemi sayesinde çok farklı ebattaki dosyaların dolap içinde muhafaza edilmesi mümkün hale gelmektedir Kurumların dosya dolabı ihtiyacı günümüzde daha çok çelik alaşımlı levhalardan üretilmiş dolaplar ile karşılanmaktadır. Firmamız tarafından üretilen 100’lük dosya dolabı da bu ihtiyaca binaen üretilmiş dolap modelleri arasında yer almaktadır.

Genellikle iki raf ve üç göz şeklinde üretilen metal dosya dolabı için farklı raf sayısı ve gözlerini elde etmek de mümkündür. Elektrostatik toz boya ile kaplanan dolap kapak ve gövdeleri dış etkenlerin yıpratıcı etkisine karşı dolabı ve içindeki dosyaları başarı ile koruyabilmektedir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“100’lük Dosya Dolabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...